Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

różowa_gerbera

bol brzucha podczas kichania lub kaszlu

Polecane posty

troche mnie to niepokoi. gdy kicham lub kaszle boli mnie dol brzucha i to naprawde boli. przez chwile taki bol, ktory ustaje. jestem w 15tyg. martwi mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, więzadła się rozluźniają i kichnięcie, kaszlnięcie, czy gwałtowne wstanie może powodować takie zakłucie. Chyba że jest to ból ciągły, bardzo silny, to lepiej zgłoś to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
jak kicham czy kaszlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli jak kicham... a ostatnio jeszcze mnie jajniki pobolewają ale z tego co pamietam tak być moze :) autorko ja mam z usg termin na 30 sierpnia :D:D:D ciekawe kiedy sie dzidzia urodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
to może ze mną jest coś nie tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani, ostatnio oglądałam zdjęcia twojej małej kobietki. Kurcze jak te maluchy rosną. Głupio tak pisać, ale pamiętam jak była taaaaka malutka :D Poza tym jest tak podobna do twojego męża, śliczna dziewczyneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestań, a co ma być z tobą nie tak. Jedna znosi ciąże tak, druga inaczej, a jeszcze trzecia odmiennie od całej reszty. Ciesz się, ze nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest z tobą nie tak :) tylko sie cieszyc ze nic cie nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okok... dziekuje ci 🌼. też ostatnio oglądalam jej fotki jak byla taka maluska zaraz po porodzie :) i tak sobie pomyslalam ze mimo ze juz taka duza to jest taka przylepką jeszcze i bardzo bardzo nas potrzebuje i nie wiem czy to do konca dobrze ze pojawi sie nowy okruszek czy nie poczuje sie odrzucona :( okoko a ty wlasciwie ile masz dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
mam nadzieję:) dzięki za pocieszenie:) ale mnie prawie wcale nie boli, a podobno coś tam się powinno rozciągać, a u mnie nic:O właśnie tak się pocieszam, że każda ciąża jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze u ciebie sie rozciaga bez bólu. a ktora to ciaza? mnie w pierwszej baaardzo bolalo a teraz to juz duzo mniej bo widocznie łatwiej sie wszystko naciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
no właśnie pierwsza i czytam tutaj wszędzie, że każdą z Was coś tam ciągnie, kłuje czy boli, a mnie praktycznie nic coś tam może raz na ruski rok, ale nie tak jak Wy tu piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu rozciąga się bezboleśnie. Nic się nie martw, a jak już to zapytaj swojego ginekologa, jestem pewna, że cię uspokoi :). Mamani ja czekam na pierwsze swoje maleństwo :). Kurcze, fajna różnica wieku będzie pomiędzy nimi. :D A co do witania takiego maluszka przez takie małe rodzeństwo, fajny motyw na real zone widziałam. Rodzice przekazują prezent od maleństwa dla rodzeństwa. Myślę, że miłość podzieli się na dwa :) Moja szwagierka ma synów z jeszcze mniejszą różnicą, żaden nie poczuł się odrzucony. Wszystko zależy od was. Jesteście razem z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokok widze ze ogladalas "opowiesci o narodzinach" :D:D szkoda ze sie skonczyly :( dziewnie mnie nic nie boli- nie martw sie tylko ciesz. jak nic nie boli to znaczy ze ejst wszystko dobrze :) okokok ty juz po usg połówkowym? znasz plec maluszka? ja czekam na to usg i juz nie moge sie doczekac az sie dowiem kto tam sobie rosnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
20 tydzień kumpela, która ma już 2 dzieci mówiła mi, że mam się nie martwić, bo przecież za rozciąganie macicy odpowiedzialne są hormony i nie każdą musi boleć, mam nadzieję, że ma rację jak chodzę do gina, to wszystko jest w jak najlepszym porządku tylko trochę dziwne mi się to wydaje, że ja prawie nic nie czuję, a większość wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cię pocieszę, moja szwagierka dosłownie do 6-7 miesiąca ciąży nic nie czuła, nawet ruchy były słabe. A co do samopoczucia, ona mówiła że jest lepiej niż jak by nie była w ciąży. Totalnie nic. :) Nawet praktycznie nie tyła :D Uszy do góry. Skoro lekarz mówi, ze jest ok. dzidziuś pewnie wybadany na wszystkie strony, albo już jesteś po albo przed połowkowym USG to nie ma się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
no niestety jeszcze nie:( i to mnie martwi bardzo:( albo nie rozpoznaję ich? ale tydzien temu miałam robione usg połówkowe i wszystko było z maleństwem idealnie więc zupełnie nie rozumiem dlaczego nie czuję tych ruchów?:( w 20 tygodniu to już na pewno powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
no ja też się bardzo dobrze czuję:) jedyne co mi doskwiera to fakt, że męczę się dosyć szybko i wczesnym wieczorem po prostu padam na "pysk", a jakoś specjalnie nie uważam żebym się przemęczała i to wszystko z dolegliwości ciążowych może rzeczywiście u mnie będzie tak jak z Twoją kuzynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie powinnas ja w 25 dopiero cos poczulam :) kazda czuje w swoim czasie :) jak z dzieckiem ok to glowka do gory bo jest wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
hehe no właśnie tak robię jak sugerujecie, bo czytałam już tutaj o tym żeby położyć się wieczorem i wsłuchać, ale jak słowo daję no nic nie czuję co mogłabym uznać za ruchy:D MaMani------> a czy Ty też niepokoiłaś się? pytałaś lekarza? bo nie wiedziałam, że tak późno można te ruchy poczuć bardzo mnie pocieszyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam lekarza i rozmawialam z mamą na ten temat ale wszyscy mowili ze jesczze poczuje :) Widocznie "malo wrazliwa" na takie ruchy jestem i dlatego tak poxno :) a potem jak juz poczulam to mala brykala na calego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne mnei nic nie boli
hehe to moze ja też jakaś niewrażliwa jestem;) mam nadzieję:) inne koleżanki, które maja już dzieci mówią mi, że jeszcze będę miałą dosyć tych kopniaków jak dostanę tak porządnie po żebrach:D ale wiadomo, że człowiek chciałby to już poczuć tak czy siak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylopka_22_0
Dziewczyny, ja jestem w 14 tygodniu. Dzisiaj zakrztusiłam się i dość długo kaszlałam, chyba ponad 10 minut non stop. Teraz boli mnie brzuch, stale, ale to ból podobny do zakwasów...Jak dotykam, to nie boli w żadnym konkretnym miejscu, tylko mam wrażenie, że boli mnie cała powłoka brzucha. Czy możliwe, że to od kaszlu? Czy któraś z Was tak miała? Dodam, że nie bolą mnie okolice macicy (choć też, przy biodrach, ale to raczej kwestia rosnącej macicy), ale w okolicach żeber - i po prawej i po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylopka_22_0
Nikt nic nie wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Witam. Mam pytanie. Mam silny suchy kaszel. Czy może to być niebezpieczne dla dziecka?jestem w 13tyg ciąży. Dodam że pije herbatę z miodem i malinami oraz zazywam syrop z cebuli. Prosze o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Emilia napisał:

Witam. Mam pytanie. Mam silny suchy kaszel. Czy może to być niebezpieczne dla dziecka?jestem w 13tyg ciąży. Dodam że pije herbatę z miodem i malinami oraz zazywam syrop z cebuli. Prosze o informacje.

Tak, możesz je przypadkiem wykasłac albo wysmarkać przez nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Wejs sie wal...albo pomodl o mózg albo lepiej niech twoja rodzina sie o to pomodli bo mózgu MASZ ZERO 😒😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×