Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzialenkka

ŚLUB CYWILNY-CZY WYPADA ZROBIC WIELKIE WESELE????

Polecane posty

Jak wiadomo miłośc nie wybiera. Mój narzeczony jest rozwodnikiem. Planujemy na następne wakacje ślub. Ponieważ zawsze chciałam miec piękną suknię, nie chcę z niej rezygnowac, czy to ok pójśc w takiej do ślubu cywilnego? No i moje drugie pytanie. Mamy sporo znajomych, chcielibyśmy zrobic normalne wesele, na ok 150-180 gości. Czy wypada przy slubie cywilnym, czy w takim wypadku robi się tylko skromne uroczystości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powroz sobie
ok 50 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że wypada :) Ślub to ślub, nie???? A co do sukni, no pewnie, że ubierz ślubną, najbardziej ślubną ze ślubnych, gorsza nie jesteś :) :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslij rozwodnika do
koscioła, teraz sie w dosyc prosty sposób dostaje rozwód koscielny. np jesli jego ex zaszła w ciaze przed slubem moze powiedziec ze czuł presje rodziny i wział ślub choc nie był pewny, nawet nie wiedzialam o tym co sie teraz dzieje. znajomy dostał rozwód koscielny własnie tak uzasadniajac dlaczego on mu sie nalezy - i bedziesz miała problem z głowy, spróbowac warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, co do rozwodu koscielnego, nie chce na to nalegac, bo nie chce zeby moje szczescie bylo kosztem cudzych nerów, oczywiscie ze chcialabym w kosciele, ale oni byli kiedys szczesliwi, jego byla jest troche durna, ale przezyli ze soba duzo lat, kiedys bylo dobrze i niech tak zostanie, a takie cos to stres dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob jak uważasz
My zdecydowaliśmy się na ślub cywilny ( możemy wziąć kościelny, ale nie chcemy) i będzie wesele z prawdziwego zdarzenia takie z tłumem gości, balową suknią ślubną i oczepinami. Ślub cywilny nie różni się bardzo od ślubu kościelnego. Nie ma ograniczenia gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że wypada!!!! Niby dlaczego masz rezygnować z marzeń???? A co to za róznica czy to ślub kościelny czy też cywilny -czy nawet z innej bajki co za różcnia czy poród naturalny czy cesarka itd WAŻNE JAKIMI JESTEŚMY LUDŹMI! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20-25 tys zalezy czy w remizie czy na sali, czy kupisz wodke oryginal czy jakas podróbe iny wydaja po 30 tys a moja kolezanka zrobila po najmniejszych kosztach za 16 ttys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosze sie oczywiscie do 100 os. sama chciala bym sie w 20 tys zmiescic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sporo...sporrrrrroooo....też bym chciała się zmieścic, a jak myślicie ile z tego się zwróci, teraz ludzie daja pieniądze czy prezenty jakieś jak to jest, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialekka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie, co to za różnica, jaki ślub? Moja kumpela brała 2 lata temu ślub cywilny (taki chcieli) i miała przepiękną, kremową suknię do kostek, prawdziwie ślubną. I wesele było na 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pierdzieli tam ;) rób na ile chcesz, nie słyszałam o żadnych limitach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goście będą się bawić tak samo, jal wypiją po kilka kieliszków, to już nawet nie będą pamiętali, czy ślub był cywilny czy kościelny :D Będą tylko pamiętać, że panna młoda wyglądała prześlicznie w pięknej sukni i że wesele było zajebiste zobaczysz, wspomnisz moje słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słowa "wypada" i "nie wypada" już dawno skreśliłam ze swojego słownika i Tobie tez radzę za dorosła jestem na takie pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
ja 2 m,5 miesiąca temu miałam slub cywilny z weselem. Była suknia, nie było welonu. Potem przyjęcie na 50 osób, oczepin nie mieliśmy, za to konkursy. moja rodzina zrzedziła, że ślub cywilny to nie slub, a potem przepraszali ;) Na żadnym ślubie kościelnym w mojej rodzinie nikt tak się nie wybawił, najadł i napił jak u mnie na cywilnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :D a czemu oczepin ma nie być? moja kumpela rzucała wiązankę ;) jak na amerykańskich filmach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
bo ja juz raz welon rzucałam ;) a wiązanki było mi szkoda :P Zasuszona czeka na spalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie bywa z prezentami, ja planuje dodać do zaproszenia wierszyk odpowiedni z prosba o pieniazki a nie o prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty! wszystko się zwraca ;) chyba, że goście są wyjątkowo chytrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×