Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

kiedy oduczalyscie dzieci sikania w pieluchy i ile wam to zajęlo?

Polecane posty

widze ze temat sie rozwinąl. Moja ma dopiero 11 miesiecy i po wczorajszej rozmowie z moja mama stwierdzilam ze poczekam z tym oduczaniem do lata bo ona naprawde nic z tego sikania nie wie i sika wtedy kiedy jej sie chce ... a jak wola siku? normlanie. moja mala jest jak papuga i jak podchywci jakies slowo ktore sie powtórzy wiecej niz 3 razy to lazi i powtarza... napewno nie wie co to znaczy ale wczoraj raczkowala po pokoju i krzyczala "siku siku"... Mysle ze lato bedzie dobra pora na nauke chodzenia bez pieluch. Mala bedzie troszke starsza i juz wiecej bedzie rozumiala. Od dluzszego czasu minimum raz dziennie sadzzam ja na kibelek i bardzo ladnie na niego sika takze z nocniczkiem jest oswojona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posadziłam małą na nocnik po raz pierwszy w sumie bardziej dla zabawy jak skończyła 8 miesięcy, siedziała już stabilnie, więc odważyłam się. I trafiło akuracik, ze zrobiła kupkę, kolejne wysadzania to był przypadek, po prostu robiłam to co pol godziny, bo z taka częstotliwościa mała posikiwała (też dużo pije). Dzisiaj ma niecałe 14 miesięcy i woła zazwyczaj jak chce siku, czy kupkę. Owszem, zdarza jej się spóźnić, jak jest zajęta zabawą, wtedy informuje nas ze "a a" zrobiła. W każdym razie jak kiedyś szła paczka pieluch tygodniowo, tak teraz idzie okolo 2 na miesiąc (huggies premium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×