Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

dobrej nocy, musze sie przespac, bo ciezko ze snem ostatnio...za to chudne w oczach :) buziaki kochane, dziekuje, ze mnie na duchu podtrzymujecie , bardzo to wazne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh kurcze widze,ze na topiku zle wiadomosci-swinkowaaa-tak mi przykro:(-brak slow:( caluje-fajna z ciebie dziewczyna,szkoda,ze ten twoj nie potrafi tego docenic:( dupcia jak marzenie-czytam o twoich problemach z antyk.tabletkami!-i przypomina mi sie reklama tych tabletek-jak to po nich kobieta ma sie czuc cudownie-i doslownie...wiatr we wlosach:P-a tu czacha dymi z bolu😠-tak to juz bywa-ladna reklama,a reszta.... dupcia jak marzenie ma racje!swinkowaa-nie oplakuj go,nawet jesli w sercu bardzo cierpisz!!!!!!!!nie wiem w jakiej jestes teraz sytuacji finansowej,ale idz na zakupy w Old Navy-50% obnizki:) zrob sobie paznokcie:)-np:francuzki... wypad ze znajomymi kolezankami na drinka za pewne bardzo pomoze:) ja jednak wciaz nie rozumie DLACZEGO????on z toba zerwal????jaki powod....no bo po 5 latach,to moim zdaniem naleza sie jakies wyjasnienia!-tak mysle?:) hej swinkowataaa-nie badz taka tajemnicza!!napisz cos wiecej!koniecznie! karola11-🖐️ kluska serowa-🖐️ homerkowa-🖐️ na pytanie co ja robie to caly weekend na ,,life time,,-tym drugim-LMN-leca filmy o swietach bozego narodzenia:)-no i w lipcu-w taki upal-w domu mam swieta bozego narodzenia,w raczce z herbatka z cytrynka:)-zamarzona ogladam TV!! aerochocolate-oh kurcze,ale ci powiedzial,ze cie kocha na swoj sposob!!!!!!!!!😠-ci faceci to potracili zmysla!!!kim jest jego matka???rany,ale go wychowala!:(-koszmar-jak tak mozna komus powiedziec?-oni zupelnie nie licza sie z wrazliwymi kobietami-durne roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz znowu przed tv-ogladalyscie ten film ,,Noel,,-z Penelope Cruz,Susan Surandon-i moj ukochany ...najprzystojniejszy aktor:P-PAUL WALKER❤️-polecam jak tos nie widzial,moze go jutro beda powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 4-letnie calineczki
dzieczyny co z wami??????????????na zakupach jestescie??? a ja sama w domu:( tv sobie ogladam,jak juz wspominalam-swieta bozego narodzenia w lipcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiu 4letniej calineczki
Czy Ty wczesniej nie mialas nicka Simonka Cinamonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz wspomnialam Simonka nie istnieje od kilku lat-i bardzo was prosze o nic wiecej na ten temat mnie nie pytac!! bardzo dziekuje za wyrozumialosc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak mi sie nie chce jutro do pracy :( Dlatego nie lubie niedziel bo juz od rana mysle o poniedzialku a wogole to calymi dniami jem owoce bo na nic innego nie mam apetytu. Mozecie dac mi jakies pomysly na papu????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jeszcze nie dociera ze jutro poniedzialek. Na szczescie szefa nie bedzie wiec moge sie spoznic :classic_cool:. Po tym weekendzie jestem jakas zmeczona, glowa boli, temperature mam. Przez te 3 di wolnego nie widzialam sie ze swoim chlpakiem, bo pracowal, pracoholik jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez 3 miesiace sie nie widzialam tez pracoholik i w dodatku w piatek pewnie bedzie definitywny finish ...ja na sprzataniu robie to dlatego mi sie nie chce...najgorzej poniedzialek a pozniej juz leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :):) no i po weekendzie.. Jak minal, co nowgo?? W koncu udalo nam sie obejrzec pande w kinie, calkiem fajny :) Nawet Dawidus byl grzeczny, zajadal popcorn i ogladal z zaciekawieniem, ale pod konic zaczal okropie dokazywac, no i nie bylo wyjscia, maz musial go zabrac na zewnatrz, wiec z kinem trzeba jeszcze zaczekac, przynajmniej pol roku, jak maly podrosnie. Kluska serowa- john & kate + eight jest na TLC, leci bardzo czesto :) karola - my bylismy w zoo world, niezbyt duze zoo, ale zawsze cos, kolo panama city swinkowa - nie uwazasz , ze byloby dla ciebie lepiej, tak jak ci ktos tu doradzal, znalesc sobie wspollokatorke, niz mieszkac z nim. Ja bym raczej tak zrobila, nie moglabym po zerwaniu po 5 latach, dalej mieszkac z facetem, do ktorego wciaz cos czuje, ale on przestal mnie kochac. No, ale to twoja decyzja. Trzymaj sie dzielnie, cokolwiek postanowisz. Pamietam jak kiedys sie spotyklalam z gosciem, tak jak ty 5 lat, byly zareczyny, wspolne plany.. No, ale nam nie wyszlo, pod koniec bardzo duzo sie klocilismy, no i po ktorej tam z kolei sprzeczce on juz sie do mnie nie odezwal, ani ja do niego, po 5 latach - zero wyjasnien, poprostu nic, przestalismy do siebie dzwonic, stracilismy kontakt. On mial juz dosc ciaglych klotni, mnie zzerala duma, no i tak wyszlo. Nie powiem, bo bylo mi ciezko, nawet bardzo, ale nawet nie wiesz jak strasznie sie ciesze, ze z nim nie jestem!!!!!!!!!!!!!! To jedna z najlepszych rzeczy jakia mnie mogla chyba spotkac, z czasem zaczelam dostrzegac jego wady, takie niezaradne cieple kluchy.. A potem nie bylo juz zalet.. Swinkowa na wszystko potrzeba czasu, on jest najlepszym lekarstwem, teraz myslisz, ze latwo mi mowic, ale kiedys bylam w takiej samej sytuacji i tez inni mi tak mowili i wiesz co.. mieli racje!! Pozniej spotyklama sie z wieloma facetami, i nawet dopadla mnie strzala amora, ale z biegeiem czasu okazalo sie, ze to jeszcz nie ten. Pamietam jak mowilam do siebie: jezeli z nim nie jestem, to znaczy tylko, ze czeka na mnie cos lepszego. Poznalam w koncu wspanialego faceta, ktory ma wszystkie cechy jakich potrzebuje u faceta, a tamto to przeszlosc. Zobaczysz kochana, jeszcze wspomnisz moje slowa :):):) co u reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuisiu, my sie chyba znamy :D Ale to bylo baaaaaardzo dawno. Ja zmeczona po dlugim weekendzie. Praktycznie caly dzien w sklepach. 4 lipca bylismy na grillu, wczoraj tez. Objedzona jestem strasznie. Ale fajnie bylo. Akurat 4 wracalismy do domu kolo 21.30 i udalo nam sie zobaczyc pokaz sztucznych ogni, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa, Kochanie, ja tez uwazam ze to bardzo niedobrze ze mieszkacie razem. Chwila slabosci i wiesz... A skoro on juz tak sie zdeklarowal i powiedzial ze to koniec to nie ma sensu sie juz dluzej szarpac. Moze daj ogloszenie o wspolokatorce? Nie masz zadnych znajomych, ktorzy szukaliby lokum? Ciezka sprawa. A jak czujesz ze bardzo ci tutaj zle, to sprzedawaj mieszkanko i wracaj do Rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, tak mi ciezko, wrocilam do domu i go nie ma, gdzies pojechal.... boze drogi czemu mi dajesz tak strasznie cierpiec, przeciez, ja sie wykoncze ...... mam prosbe, jesli czasem sie modlicie, pomodlilybyscie sie za mnie ..... ja juz nie mam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaa-az tak zle.....przykro mi....a wiesz jutro u mnie w kosciele jest taka specjalna msza-i moj pastor prosil by wszelkie modlitwy i prosby spisac na kartce i wlozyc w biala koperte i on oraz wszyscy zgromadzeni bedziemy sie modlic w intencji tych modlit. napisze karteczke w twojej intencji-bo wiesz mam wrazenie,ze tego faceta bardzo kochasz!!a do polski tak naprawde to nie chesz wracac! wiesz ja bym chwile odczekala...w ciszy....nie wyprowadzaj sie nigdzie...daj kilka dni-potem podejmiesz lepsza decyzje,bo teraz w stresie i smutku jestes i chyba nie bedziesz w stanie podjac obiektywnej decyzji..co dalej?! a ja dzis caly dzien spedzilam przed tv,tylko na chwile z domu wyszlam-ze smieciami i mojemu chomiczkowi klatke wymyc,nie wiem dlaczego mam wrazenie,ze sie pisze homik?przez samo ,,h,,-ratunku-prosze o korekcje:(-moze,ze po ang.hamster....cos mi tak swiat:P ja juz z gory przepraszam za bledy ortograficzne itp...mam z tym niesamowite trudnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy tu jest ktos z nowego yorku??bo moj slubny tam gdzies szaleje:P ktos z florydy..... ktos z .........texasu? rany nie pamietam?? ok-nacelowalam-homerkowa-z chicago!:) swinkowaa-IL kluska serowa-ty chyba z NY????zgadza sie???? a gdzie podziewa sie nadia??? ewander-oo!NY🖐️ dupcia marzenie-FL no mam juz wiekszosc was,ktore tu zdazylam troszke poznac:) u mnie nudy,oprocz jutrzejszej mszy-nie wiem sama co z soba zrobic...i coreczka?jak ja zabawic?co tu nowego wymyslec??hm....:( brak pomyslow:( w poniedzialek wezme ja na spacer,we wtorek do biblioteki.....a potem,co z reszta dnia...co z reszta tygodnia????????????jest tak bardzo goraco...ufff-musze wymyslec jakies zabawy w domu.. glowe mam pusta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik :) czesc dziewczyny, u mnie w zawalonym swiecie nic nowego, dzis jestem w pracy , nie umiem sie skupic, wczoraj jak wrocilam nie bylo go w domu, serce mi peklo jeszcze raz...wrocil w nocy, powiedzial, ze byl u znajomych....ale nie wierze, juz mu w nic nie wierze .... dostalam e-mail z craig\'s list z pytaniami o to mieszkanie :) boze, moze sie uda szybko sprzedac ..... boze pozwol , zeby sie udalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LivingWell
Swinkowaa- bedzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swionkowaa- pracujesz u adwokata, prawda? Czy wasza firma prowadzi tez sprawy rozwodowe? Moj szef aktualnie poszukuje adwokata wlasnie z poludniowych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej homerkowa - tak, arthur wrobel prowadzi rozwody u nas, chcesz tel? zawsze mozna zadzwonic i popytac umowilam sie z agentem dzis na popoludnie :) ma przyjechac zobaczyc mieszkanie, w sobote jade sie zobaczyc z kims od bankructw , musze ukladac sobie zycie samej....dzis otwarlam swoje konto - pytal sie mnie czy sama n anim jestem? powiedzialam pierwszy raz w zyciu, ze sama ... ale to dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homerowa
Mozesz dac mi ten tel . W Jakiej miejscowosci to jest? Moj szef chce zaplacic nie wiecej niz $2500, rozwod za porozumieniem stron, brak dzieci, wspolny dom. Z tego co wiem to koszta chca podzielic na pol. To widze, ze sporo masz teraz zalatwiania, konta, ubezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za porozumieniem jakies $1500, homerkowa , no my jak rozwod po 5-ciu latach, duzo zalatwaiania ..... ale trzeba dalej zyc i teraz myslec o sobie jako singlu!!! tak ciezko mi to idzie .... fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×