Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Hej. Nadia gratulacje!!!!!! Buziaczki dla Malenkiej 😘 Kwoka 🖐️ 😘 Swinkowa, super ze probujecie 🌻 Co do podkladu to polecam VICHY jest mocno kryjacy. Ma go CVS. Moj R. w Las Vegas, tez sama siedze :( Przewalilam cala szafe i nie ma sie w co na wesele ubrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia - a probowalas mu trzec te marchewki? a moze po prostu dawaj mu gerbera :) dobrze ze lubi pomidory, moze sie kiedys przekona i do marchewki :) Karola - no to wyglada na to ze szykuja Ci sie zakupy. jestes pewna ze nie masz nic takiego co moglabys uzyc? A kiedy masz to wesele? wybaczcie ale ja juz zmykam spac bo musze jutro rano wstac. wpadne jutro tutaj :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia marzenie - malej nie daje pomidorow, mam stracha po niedawnej aferze z samonella, ale dzis uzylam przecier pomidorowy do obiadu. A co do marchewki moja corcia lubila, do dzis jeszcze dostaje papki sloiczkowe jak nie chce mi jesc, a ma juz 18-miesiecy jak Dawidek. Dzis dostala klopsiki w sosie pomidorowym mojej roboty i nawet poprosila o dokladke - ku mej uciesze - nawet malzonek sie zdziwil, ze mala tak sie zajada :D a on sam wzial dwie dokladki i dupcia blada nie mam na jutro obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) kwoka - nie pamietam dokladnie, czy twoj maz to amerykanin? swinkowa - teraz wieczorem przyjemnie sie zrobilo na zewnatrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo dziekuje....ja jestem "wyprana", przejzalam dzis kompa M .i znalazlam kilka interesujacych fimow natury biologicznej... w zwiazku z tym postanowilam mu pokazac moja wyzszosc nad owymi filmami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) staram sie mu wtlaczac, rzeczy zwiazane z moimi odczuciami :) a do tego dobry seks nie jest zly i to ja jestem ta perwersyjna w naszym zwiazku :) a odchudzanie idzie zabiscie, az sie ciuchy zaczely luzniejsze robic , potwornie sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia moj maz jest Polakiem ;-) Swinkowa to u was wszystko w nalezytym porzadku :D Sprawy ida jak trzeba. Milego bzykanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dowcipem sypnelas :P co tam u was ciekawego? ja w pracy mialam taki kociol dzis ze az mi sie do teraz mozg lasuje, telefon dzwonil jak szalony, 7 lini na raz, na dodatek sami imbecyle z problemami emocjonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jestem :) kwoka- myslalam, ze jest amer. i juz mialam zapytac jak dziecko sobie daje rade ze zrozumieniem pol. i ang. Niech sie wypowiedza mamy, ktore sa w mieszanym zwiazku :P Bo ja do mojego Dawisia to tylko po polsku mowie, czasami sie zdarza cos po ang. ale to tylko, zeby maz zrozumial. Bardzo mi zalezy, zeby maly mowil po polskiemu :D:D swinkowa - no to moje gratulacje w zwiazku z utrata wagi, jaka diete stosujesz? A czy tez cwiczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciazy bardzo szybko zrzucilam kilogramy, karmilam piersia przez kilka m-cy i to pewnie tez pomoglo, ale ja to w ogole mam starsznie szybka przemiane materii. Waze teraz mniej niz przed ciaza, ale za to w jej trakcie mialam fajne cycuszki :D:D:D Zawsze cos kosztem czegos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie grzeczenie co ny frekfencji nie zanizac :P Ja tak jak Swinkowa mam mozg zlasowany. Nic mi sie nie chce :( Jutro ostatnio dzien i 3 dni wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!! A pozniej potrojny zapieprz od poniedzialku :( Juz nam zapowiedzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie jem mniej, jakies 800 kcal dziennie, nie jem chleba, ziemniakow, makarownow :( ryzy ....SLODYCZY!!!!, pije tylko wode mineralna a czasem jakis sok....schudlam jakies 18 funtow juz dzieki bogu i dalej planuje jeszcze z 10-20 :) zebym wazyla tyle ile jak tu przyjechalam :) zapisalam sie na silownie ale ostatnio cos nie mam czasu...ale staram sie jak moge...a biust zawsze mam duzy :( dzieki jutro juz czwartek zwany u mnie w pracy piatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z braku laku zwanego rowniez gotowka bede siedziec w domu i obgryzac paznokcie badz spotkam sie ze znajomymi , ktorzy blisko mieszkaja, co by na rowerze dojechac podniesli nam znowy sale tax, mamy najwyzszy w kraju 10.25 %, do tego paliwo $4.29 ..... czas sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ten za zarcie i inne rzeczy , ktore trzeba kupic zeby zyc property tez chca podnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×