Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

bo Juniorek slodziak - mami synek :D u nas wszystko wspole a rachunki maz placi, bo ja za bardzo roztrzepana jestem i nigdy na czas nic nie robie, a on taki poukladany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic specjalnego. Odpoczywam :D Ostatnio dlugo praciwalam to mi sie nalzey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewander - twojemu malemu z ta kielbacha do twarzy, bo pewnie taka pyszna byla jak i ten twoj synek na zdjeciu :) No widzicie kobietki jak to jest - pada zle, goraco zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak dlugo i ciezko to trzeba troche odpoczac, maz ryczy, ze nie umie, ide mu wytlumaczyc, czasami mysle, ze Juniorek szybciej by to wszystko zrozumial:D jakbym nie wrocila, to spokojnej nocki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wszystko wspolne, a rachunkami zajmuje sie maz. Ja jestem bardzo zorganizowana osoba, ale moje kochanie jest lepsze w liczeniu $ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mieszkanie jest na mnie, dlatego jest moje, ale wszystko co sie z nim laczy jest wspolne :( i ostatnio wszystko na mojej glowie....ale nie bede sie tlumaczyc ... zostawie to wybujales wyobrazni dziewczyna brata oblala biologie, a tak sie dobrze uczycla zawsze :( dalismy sobie jeszcze jedna szanse, jak sie nie uda, to trzeba sie rozejsc i tyle. przynajmniej przy tych wszystkich problemach odchudzanie mi idzie swietnie :) i kolor wlosow wyszedl calkiem fajny :) i dlugi weekend sie szyskuje, nie ma sie co lamac :) w koncu to ni ekoniec swiata aaaa...kot mojej mamy - chlopiez z orzeczenia weta mial byc kastrowany...okazal sie dziewczynka :) dobrze, ze moja franca ma dokladnie okreslona orientacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa - gratki dla braciszka i kocura, ktory stal sie dziewczynka! ewander - maz w koncu zalapal, czy Juniorek nadal go wyprzedza? Karola - nie wierze, ze bedziesz odpoczywac :P Szczesciary z tych, ktorych mezowie zjedza nawet przypalone :P Moj sie jakis wybredny zrobil 😠 lubie pichcic, oby nie wiecej niz dla 3 osob ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zjada wszystko, a ostatnio sam sobie robic cos tam jak mnie nie ma , poza tym on jest bardziej za schabowymi a ja nie umiem robic schabowych bo nie lubie, ja to moglabym asian chicken, fajitas, zeberka na slodko-ostro, spagetti, lasagne.... takie rzeczy .... tak czy inaczej schabowe robi sobie sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a wy znowu o jedzonku :D az sie glodna robie jak was czytam, hehee. Swinkowa podaj przepis na te zeberka. Ja dzisiaj zrobie burgery z indyka z warzywami. Swinkowa dobrze, ze sie dogadaliscie z tym Twoim, milo slyszec i tak trzymaj :) Bylam dzisiaj z malym na zakupach, lubie lazic po sklepach i zawsze musze cos do domu przytargac :) a potem sie zastanawiam: i po co to komu potrzebne? Tak to juz jest z nami babeczki, lubimy wydawac pieniazki. Musze popracowac nad oszczednoscia!! Dzisiaj u mnie bardzoooo goraco, planuje zabrac malego na basen jak sie obudzi, bo biedactwo padlo po zakupach z matka :P Bylam w victoria secret, maja teraz ciekawe przeceny, mozna sobie wybrac cos fajnego. No i obowiazkowo w Targecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zeberka moje.....no to tak bierzesz przyprawy w proszku....papryke, cebula, czostnek, pieprz, ostra kruszona papryka, sol, pieprz ( albo vegeta) do tego ..... sos sojowy, ostry sos (tabasco albo curry) , oliwe albo olej do tego troche cukru brazowego i miodu ( albo soso BBQ) zebra do tej papki na noc, na drugi dzien do piekarnika na godzine albo 1.5 i zalatwione .... nie ma opcji, ze nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu :):) smacznie to wyglada, zrobie w tym tygodniu i zdam relacje jak wyszly. Lubie experymentowac w kuchni, jak znacie jakies fajne przepisy to dawajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie forumowiczki. Pragne Wam obwieścic ze moja maleńke jest już ze mną, urodzila sie o siodmej nad ranem (6.42) w sobote:) Dzisija własnei wrocilam do domku! Napisze cos wiecej ale wybaczcie marzy mi sie drzemka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia ------------- no to gratki od forumowej ciotki!!! Suuuper ze juz po wszystkim. Cos czuje, ze Ty juz dlugo nie podrzemiesz przynajmniej nie w tym roku:P Swinkowa ------ zebra wygladaja calkiem smakowicie. Ja probowalam zeberka kilka razy zrobic ale jakies nie za bardzo mi wychodzily (chociaz maz zjadl ale nie widzialam zbytniego entuzjazmu:D), teraz na te Twoje sie przymierze, bo wygladaja na latwe - to lubie:D Kwoka ------ Juniorek na pewno matme lepiej bedzie znal niz jego tata, juz moja w tym glowa:P Goraco cholernie, nie bardzo chce sie wychodziec teraz, co? Czy masz chec na spacer pomimo tego piekla na zewnatrz? Fajne jeziorko ostatnio wynalezlismy z mezem, mozna sobie posiedziec a dzieciaki w wodzie sie pluskaja i jaka frajda:) Pozdrawiam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia - moje gratulacje!! Pewnie nie mozesz od niej zwroku oderwac :) Jak moj maly sie urodzil, to z mezem non stop na niego patrzylismy, nawet jak spal, hihi.. Dobrze, ze niedlugo mama do ciebie przyleci , duzo ci pomoze, a ty sobie chociaz troche odpoczniesz :) Pamietam te poczatki, nieprzespane noce, ale jaka radosc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie GRATULACJE dla nowej mamusi. Nadia 🌼 Wracaj do sil szybko a dzidzia niech sie chowa zdrowo 🌼 Milo, ze znalazlas chwilke by o tym nam napisac, dzieki. Swinkowa - chyba chcesz zebym znow kupowala spodnie rozmiar wieksze, bo tak o jedzeniu z grubej rury, tylko slinke polykac mozna. Ewander - odpuszczamy jutro! Ze mnie sie leje w taki ukrop. Dzis pluskalismy sie dopiero o 7 pm jak sloneczko bylo juz nisko. Wczesnej sie nie dalo! W nastepnym tygodniu, co ty na to? Gdzie to jeziorko znalezliscie? My bedziemy szukac jednego w dlugi weekend ;-) Gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 jak podasz mi adres na maila to ciotka bezdzietna wysle kartke dla malej :) spij , spij ..... bo nei wyglada to spanie za optymistycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwoka domowa - no co ty, ja dietetyczne badziewia gotuje, bo na diecie jestem :) poza tym, jak to mowia, nie o rozmiar chodzi tylko o to zeby sie dobrze czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ witam moje drogie panie!:)witam serdecznie a ja smutna jestem bo moj kochany maz wyjezdza na szkolenie do nowego yorku na 2 dluuuuuuuugie tygodnie:( i ja zostaje sama z moja calineczka:( bo pracy nie moge opuscic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zupelnie zmienie temat:P jakich kosmetykow tu uzywacie-potrzebuje dobry fluid do twarzy-dobry kryjacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama calineczki - a po co ci nowy fluid jak maz wyjezdza? :P probowalas z firmy Smashbox? swinkowa - a karteczki to ty chyba lubisz wysylac, wspominalas wczesniej o karteczce dla Mateusza. Jesli chodzilo o tego ze Szczecina to ja wysylalam. Tak mi sie przypomnialo ;-) Ide do meza, bo juz sie stesknil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - GRATULUJE!!!! Ucaluj swoja slicznotke od kolejnej cioci kafeteryjnej! 😘 Az mi sie przypomnialo jak to ja rodzilam, to niby dopiero co a moj urwis juz ma 4 miesiace skonczone i wcina marchewe jak krolik :D Wszystkiego naj naj najlepszego dla Twojej malej coreczki. Oby byla zdrowa i szczesliwa. A takze by dala mamie troche podrzemac 😘 😘 😘 Ewander - masz super synka. slicznosci. Mamusia calineczki - nie uzywam fluidu :O kurde, jakas taka zaniedbana jestem czy cus :O Szkoda ze nie przyjezdzasz z mezem do NY to bysmy sie juz tutaj Toba zajely :) Swinkowaaa - trzymam kciuki by sie Wam udalo Kwoka domowa, Dupcia jak marzenie - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dupcia nie wiem co Ci napisac :O samo sie dokonalo. moj dostal wczoraj pierwszy raz i mu bardzo smakowalo, ale nie chcialam mu dawac za duzo. dzisiaj dostal troche wiecej i krzyczal na mnie ze malo :O my dopiero zaczynamy normalne jedzonko. dostal gerbera marchewke organiczna, nie wiem czy inne roznia sie smakiem od tego ale podejrzewam ze wszystkie sa takie same. ale pociesze Cie ze moja mama mi mowila ze on moze marchewki nie lubic bo ja podobno marchewka plulam ze az milo :D moze po prostu dzieci nie przepadaja za marchewka moj moze inny bo jego ojciec lubi jesc to moze ma to po nim :D a moze probuj marchewke z czyms dodanym dawac? wtedy inny smak bedzie. przepraszam ale moze przeoczylam... ile ma Twoj synus? i jak ma na imie? A moze by ich razem posadzic to beda razem jedli? :) ja bylam niejadek i mama mnie brala do kolezanki i z jej dziecmi jadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - moj synek to Dawidek, 22 czerwca skonczyl 1,5 roczku :) Dopiero teraz doczytala, ze Twoj maluch ma 4 m-ce, myslalam, z jest starszy i chrupie sobie taka normalna, twarda marchewe :D:D Te gerbera to moj Dawidek tez uwielbial, ale teraz jak juz nie je papek tylko normalne jedzonko, to jakos marchewka mu nie podchodzi. Ale za to pomidory jak mu smakuja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobry pomysl jest, zeby ich razem posadzic, ale jak znam mojego malucha to wtedy z jedzenia juz nic by nie bylo. Bo to bardzo towarzyski chlopak jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×