Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Swinkowaaa-powtarzaj to jak swoja mantre NIE NIE NIE. Musze wymienic opony w swoim aucie ale te ceny mnie przerazaja. Za wszystko wyjdzie gdzies $350-400. Dziwne to bo moj M ma duzo lepsze auto a zaplacil tylko $280. Musze zmienic prace, MUSZE MUSZE MUSZE bo z tego stresu to mi sie tylko zmarszczki robia. Swinkowaaa dobrze mowilas- nie ma sentymentow. Chrzanie to- bede dbala tylko o siebie, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski 🖐️ homerkowa - pijesz kawusie?? A zmieniasz w tym samym miejscu co twoj facet?? Sluchaj swinkowej - jesli chodzi o kase to nie ma sentymentow :P il-girl- na pewno cos znajdziesz, jakas dodatkowa prace u mnie dzis leje od samego rana, kupilam malemu jakis czas temu plaszczyk przeciwdeszczowy, to przynajmniej wyprobuje :D jade dzis z nim do lekarza, a jutro sama ze soba, cos mnie reka w nadgarstu boli, juz ponad miesiac, czasem nie moga podniesc malego, i nawet jak prowadze samochod to niekiedy boli :( moze to jakis reumatyzm, czy cus.. pewnie bede miec x-rey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupica- kawa oczywiscie ze tak Sluchaj, a na tym nadgarstku masz moze jakas narosl? Moja kuzynka ta ma i learz stwierdzil, ze to cysta. Powinna pod wplywaem antybiotykow wchlonac sie sama a jak nie to trzeba operacyjnie ja usunac. A moze masz cos nie tak ze stawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam narosli, ani nic takiego. Poprostu boli :( moze i to cos ze stawem. Jutro sie okaze. W przysz;ym tygodniu musze do dentsty isc, ciagle tylko po lekarzach latam, jak stara baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia a nie lepiej leciec do dentysty jak bedziesz w Polsce...zawsze to troche taniej..no chyba ze masz ubezpieczenie takze na dentyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
hej laski, dupcia marzenie, mam nadzieje, ze jutro okaze sie ze z nadgarstkiem wszystko ok, u mnie tez leje, jest tak niskie cisnienie, ze chodze i przysypiam, dzidzia dzis niemozliwie marudna. Moj maz sie lamie i chyba chce zebym wrocila, ja go namawiam, zeby mi kupil mieszkanko, to jak sie poklocimy, to nie bede musiala sie wyprowadzac :):) taki chetny nie jest do tego...jak obydwoje bedziemy mieli troche przestrzeni, to moze uda sie uratowac ten zwiazek, alez zycie jest pokrecone...swinkowa, zycze wytrwalosci, masz trudne zadanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
dzis tymczasowo wprowadzila sie do mnie moja niania, rozstala sie z mezem na 3 miesiace, potem zobacza co dalej... kurcze, czy juz nie ma dobrych malzenstw, zwiazkow, tylko rozwody, rozstania, klotnie, ale mam dola dzisiaj, chyba przez ta pogode, strzele sobie drinka :) jak dzidzia zasnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ubezpieczenie na denyste tez boomerang - wypij tego drina na pocieszenie :D zdarzaja sie dobre malzenstwa, chociaz w nich tez sa klotnie i jakies nieporozumienia.. sztuka jest dojsc do kompromisu, no i najwanieszje to dwoje musi chciec. Zwiazki to ciezka i nieustanna praca nad soba samym.. takie to wszystko zakrecone jest homerkowa, aero, swinkowa - co z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
hej, hej, na pewno sobie strzele, moze u nas klopoty wynikaja z roznicy wieku, hmm, moj maz jest po 40, taki typowy stary kawaler, w tym wieku to dla niego pierwsze malzenstwo i pierwszy syn. Mial przed tem zwiazki, ale nigdy z zadna laska nie mieszkal 24/7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama roznica moze i by nie byla problemem, ale jezeli w tym wieku to dla niego 1-sze malzenstwo, to rzeczywiscie facet przywykl, ze ciagle sam, bez zobowiazan.. Byc moze tak jak piszesz, oboje potrzebujecie przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
to juz chyba lepszy rozwodnik:):) pomimo tego chcialabym sprobowac ratowac ten zwiazek ja do dentysty chodze w Polsce, tytaj bym sie bala, raz bylam i brrr.... ale pewnie jak sie dobrze poszuka, to mozna znalesc kogos ok, ale maja przerazajace ceny!!! Ja przez kilka dobrych lat mieszkalam w Niemczech, moj tata jest Niemcem, i jak porownac tutejsza sluzbe zdrowia do niemieckiej, to strach zyc w USA. Jak sie, nie daj Boze zachoruje, to mozna zbankrutowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Dupcia a to zmienia calkiem postac rzeczy jesli masz ubezpieczenie :D Boomerang moj facet tez 40 l a ja 27 mieszkamy ze soba od 1, 5 roku pod jednym dachem, a raczej w przerwach jak wraca z kontraktu i wariuje....on nigdy nie mial zony, ba nawet nie mieszkal z kobieta zadna..kiedys tam z jedna rok ale to arabka byla i mieszkali w hotelu gdzie on spi jak wyjezdza do pracy...ale gosciu jest niesamowicie ciezki do zycia...ja juz przejrzalam na oczy...teraz mam takie podejscie do wszystkiego olewajace...moze sie zmieni to jeszcze wszystko...ale juz mi coraz mniej zalezy....do niego tez juz nie dzwoni :P za bardzo sie przyzwyczail ze to zawsze ja wszystko inicjowalam....dzis wyslal esa zebym sie odezwala ...szok normalnie....zadzwonilam i tonem olewajacym mowie mu ze nie mialam czasu i takie tam heheh....narazie mam metlik w glowie....ale jaka duma mnie rozpiera ze pierwszy raz w zyciu nie zadzwonilam do niego pierwsza az sam sie odezwal...i dodatkowo bylam taka zimna :D Z drugiej strony jesli czujesz ze chcesz ratowac to malzenmstwo to sprobuj.....moze nie jest za pozno....ja troche zalowalam....jak sie wyprowadzilam od meza....dobry w sumie z niego chlopak.. przy nim nie mialam problemow typu kocha czy nie???? ladnir czy brzydko wygladam???? podobam mu sie czy nie??? ja to czulam!!!! ale z drugiej strony taki ciapek nieporadny z niego byl....do pracy mu sie nie chcialo, plakal jak male dziecko jak nie mogl roboty znalezc albo z kazdej kolejnej go wyrzucali....moze teraz z perspektywy czasu oboje wiemy gdzie lezal blad...ja bylam za malo cierpliwa...on nie potrafil wziasc sie w garsc...teraz mamy kontakt...nawet bardzio dobry...jemu moge wszystko powiedziec wyzalic sie i takie tam....nawet on daje sygnaly jakies ze moze by tak zaczac jeszcze raz ...tak mi sie wydaje ze jedno moje skinienie i on jest gotow zaczac od nowa...bogatsi o doswiadczenia i bledy....mimo to....ja juz chyba bym nie potrafila z nim byc...tymbardziej fozycznie....czuje ze to idealny material na przyjaciela ale nic wiecej...eeeeeeeee trudne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trafialam tutaj na dobrych dentystow jak na razie. Ale fakt jak nie ma ubezpieczenia to mozna za opieke medyczna zaplacic kolosalne sumy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nwet teraz ja dzwoni do mnie ze go reka boli albo cos mu dolega to mnie krew zalewa !!!! ale traktuje to z przumrozeniem oka bo nie musze tego ogladac..nie ze jestem jakas nieczula na chorobe ale on zdrowy jak ryba a reka go boli od 3 tygodni slysze a ja nie reka to co innego hehe:D oj i taki ciaoek wlasnie z niego :D dobrze ze przynajmniej pracuje narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia ja przed wyjazdem czyli 3, 5 roku temu wyleczone mialam wszystkie zeby...rok temu poszlam do dentysty bo mnie zab bolal to na jednym sie oczywiscie nie skonczylo :D a ze uparlam sie na polaka zeby miec swiadomosc pelna tego co robi mi w buzi bo panikara jestem to tak z dojazdami policzylam ze 3, 5 tys mi poszlo :D ale narazie odlukac nic nie dzieje sie zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero-jeszcze nic nie doszlo 😠 Za dwa dni bede juz bardzo stara dupa, fuck to AMol jak znalazl sie przyda Jestem taka zmeczona, wczoraj bylam u znajomych do polnocy. Maz kolezanki przeinstalowywal caly system w moim laptopie a my z kolezaka drinkowalysmy. Teraz komp smiga jak szalony. Dupcia- stuknijmy sie kubaki z kawka z samego rana :) Swinkowaaa zapewne realizuje swoje fantazje, dlatego jest taka zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobity :) u mnie kolejny dzien leje, musialam odwolac wizyte u lekarza, bo tak pada, ze nie zdazylabym dojechac, a poza tym moj maly troche zaziebiony jest, wiec dla niego lepiej jest dzis zostac z mama, a nie z sitteraka. Przelozylam na jutro rano. aero - wiedzialam, ze twoj facet ma ok.40-tki, ale nie mialam pojecia, ze tak jak maz boomerang, nigdy nie mial zony, albo przynajmniej byl w dlugim zwiazku i mieszkal z kobieta.. homerkowa, swinkowa- 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa - no dopiero teraz rozgryzlam o o chodzi z tym amolem. Nie przesadzaj kobito, jeszcze stara to ty nie jestes :D no to siup kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia- ostatnio moj 14-letni brat stwierdzil ze stara dupa ze mnie. Ze w wieku 26-ciu lat powinnam miec meza i dzieci. Moja mama jak miala 26 lat to miala juz 3 corki. Czuje taka presje spoleczenstwa, ze to JUZ czas. Ale mi jest dobrze tak jak jest, staram sie tego oczywiscie nie mowic mojej mamie bo szalu dostaje jak slyszy moje nowe poglady na zycie- jak slub to tylko cywilny, dzieci- mooooze kiedys.Czasem czuje sie taka inna bo wesele i dzieci nie sa jeszcze moja sprawa priorytetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie realizuje, bo pan K. jest zajety i pracuje, i na nic nie ma czasu .... a ja cos choruje, mialam goraczke wczoraj i mnie zmoglo o 9...a moze nawet przed 9.... dobrze, ze juz sroda, bo jakos nie mam sily w tym tygodniu pracowac. w piatek ide na impreze i nie wiem w c o sie ubrac :) to jest moj problem dosc spory ( jak na dzien dzisiejszy) musze pojechac popatrzec za jakimis wystrzalowymi ciuchami...zwlaszcza, ze nie mam $$ eh...zycie samotnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze wpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa -ale wiadomosc, no to sie chlopakowi spieszy :O Kilka tygodni po waszym rozstaniu, a on juz slub planuje, no, no.. u mnie wreszcie przestalo padac, maly spi, wiec mam troche czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×