Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

nogi ochronily...ale takie to dziwne, jak wychodzilam z tymi biznesowymi papierami od niego z biura to zesmy sie zegnali...i tak strasznie dziwnie, z jednej strony skoczylabym na niego normalnie i zgwalcila, z drugiej nie wiem, czy mi wypada...nie wiem czy sie przytulic czy nie ... ehhhhhh bylam z kolezanka w sklepie, mierzylysmy suknie slubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa - WoW do slubu sie szykujesz? Chyba sporo mnie ominelo ;-) Aero - jesli chodzi o ksiegarnie to rowniez znam Quo Vadis ale z nimi zawsze jakies problemy. Nie informuja czy zamowienie zostalo wyslane, albo np. przy zamowieniu 4 pozycji, jednej nie maja i nic nie wysylaja. Do tego nie informuja o tym. Stosunkowo niedawno zaczeli przedaz wysylkowa, wiec sie pewnie ucza a dzwoniac do nich pani mowi - \"no bo Marcin mial wyslac meila....\" hehe co za Marcin? tu jest adres http://www.quovadisbooks.net/index.php Druga ksiegarnia do dom ksiazki i z tych jestem zadowolona. Tez zdarza sie, ze nie maja czegos z listy, ale bynajmniej informuja kiedy moge sie tego spodziewac. Tu jest adres http://www.domksiazki.com/ Mam w Nowym Jorku polskie ksiegarnie, ale z Chicago wraz z wysylka wychodzi taniej niz Greenpointu, wiec zaopatrujemy sie najczesciej w Domu Ksiazki. Z racji tego, ze dopiero wrocilam z PL za mna leci paczka z ksiazkami. Dupcia marzenie - w PL bylo fajnie, jak zwykle. Wesele brata udane. Corca dopisala w miare, byla troche rozbita, ale wyszlo jej na dobre, bo jakos \"wydoroslala\". Latac z nia mozna. Ma swoje fochy, ale do przezycia. Chociaz musze stwierdzic, ze lepiej latac z dzieckiem 5-cio miesiecznym niz z 19-sto miesiecznym. Mala koza siedziala w kolysce a duza lata po calym samolocie i znosi mamie ciasteczka z klasy biznes ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wujek dobra rada..
Przepraszam ze sie wtracam w wasze dyskusje mile panie. Chce tylko sluzyc dobra rada. Nie wiem czy wiecie ze w USA do wojska _ Air Force, Marines, Navy czy tez Army przyjmuja nie-obywateli, wystarczy miec tylko staly pobyt, nawet nie trzeba miec zielonej karty, wystarczy ze sie czeka na zielona karte. Wojsko daje stala prace, wyksztalcenie, dobre zawody.Popytajcie sie rekrutera w swoim rodzinnym miescie, a mozecie odmienic swoje zycie na lepsze! I nie potrzebni wam do tego faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kotek - no to musisz na serio popracowac nad tym zelazem. Ja slyszalam, ze z produktow zwierzecych o wiele latwiej sie zelazo przyswaja, i ze dobra jest wolowina na to. I tak jak Twoj lekarz powiedzial - pietruszka dziala b. dobrze. Z innego forum wiem, ze dziewczyny, ktore dodawaly pietruszki duzo do roznych potraw (jedna nawet do butelki wody) mialy o duuuzo poprawione wyniki. Sama dzisiaj jade kupic pietruszke;) Powodzenia. Kwoka - hahaha, ta Twoja mala to niezla agentka. Udalo Ci sie z tymi ciasteczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Tak wspomnialyscie o lekarzach. WIecie ile moj M zaplacil za jakis antybioty na zatoki??? $200!!!! Do tego dochodzi jeszcze stowka za wizyte. Myslalam, ze padne jak mi pokazal rachunek. Zdzieraja kase gdzie sie da Tez musze sie wybrac do lekarza, zrobic badanie krwi koniecznie. Ostatnio wypadaja mi wlosy i obawiam sie, ze jest to spowodowane kiepskim odzywianiem. Lykam rozne witaminki, zakupilam sobie slynny WAX, mam nadzieje ze pomoze Ktoras z was ma jakies doswiadczenie z tym waxem? Podobno olejek rycynowy i nafta kosemtyczna pomagaja ale to by chyba bylo morderstwo dla moich tlustych kudelkow :( Dupcia- nawet jak sie nie odzywam na kafe to rano lacze sie z Toba w kawowym rytuale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj homerkowa :) rano kawusia musi byc of course :D ja nic nie wiem o wax, nie lykalam tego nigdy, biore tylko calcium w tabletkach. Masz racje bez ubezpieczenia tutaj to kiepsko jest. A czy ty masz dzisaij interview o nowa prace?? Nie znasz moze jakies firmy wysylajacej samochody do pl, ktora ma siedzibe w miami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam niestety zadnej firmy z Miami, ktora by sie tym zajmowala. Interview mam po poludniu Wczoraj bylam w mojej poprzedniej pracy po referencje. Oczywiscie gadka o tym abym do nich wrocila do pracy za dobre pieniadze, duzo godzin. Kusi mnie ta propozycja, zwlaszcza dlatego ze dzis dowiedzialam sie ze moj aktualny szef ma kupca na nasz budynek i jak dobrze pojdzie to sprzeda wszystko w cholere juz wkrotce. Oczywiscie wiedzialam ze ma takie plany tylko nie rozumiem dlaczego brak mu odwagi aby powiedziec to swoim pracownikom prosto w twarz. Pogadam z nim dzis tak otwarcie, ze chyba odchodze i zdecyduje sie na ta prace u dealera. A co mi tam, ze daleko. Zarobki i ta bede miala znacznie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak tam minal weekend? Floryda na szczescie juz bez huraganu czy jak oni mowia tropikalnego sztormu, znowu sloneczko i cieplutko. My spedzilismy z mezem i dzidzia mila rodzinna niedziele i moj mezus zastanawia sie czy isc ze mna na interwew w sprawie zielonej karty. zaczelismy ze soba rozmawiac, nie wiem, czy wrocimy do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pojawil sie temat polskiej ksiegarni wysylkowej, to moze znacie tez jakas internetowa apteke albo sklep z polskimi kosmetykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny....no faktycznie cos sie tutaj dzieje nie tak jak trzeba :D cisza jak nie wiem...ale pewnie kazdy ma swoje sprawy na glowie...ja troche odpoczywalam od netu....wiecej wychodzilam z domu....ale itak chyba nie wiem co dalej z moim zyciem poczac nieszczesnym. Homerkowa jak tam interwjuuuuu poszlo???? I jak tam wspolokatorka??? Masz juz??? Boomerang to dobrze ze ze soba rozmawiacie...moze dojdziecie do jakiegos rozwiazania czego Ci zycze a co do wysylkowego sklepu z polskimi kosmetykami to nie wiem...nie mam pojecia..moze inne dziewczyny cos beda wiedzialy na ten temat Calej reszczie hejka i odzywajcie sie czasami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlsnie cze juz sie wystraszylam ,ze sie przenioslyscie na jakis konkurencyjny topik,ale sie ciesze ,ze jednak nie:) ja po egz ,bylo ok,no ale czeka mnie nastepny-jak mi sie zachce ,ale lepiej byloby to zdac teraz i miec luz... to sie odezwalam sciskam Was wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ ja zabiegana, to zalatwic, tam pojechac i tak w kolko, pamietasz sinkowa k...a zawsze cos. Na FL jestesmy tylko na 4 m-ce, wiec czesc rzeczy, ktore tu mamy musimy wyslac w nowe miejsce, no i pakuje te pudelka- maz ma wyslac i poza tym walizki do pl :) wlasnie zamawialam malemu buty online, i cos sie blokuje, klikam next, i nic, sprobuje pozniej weekend byl deszczowy u mnie, a na ten zapowiadaja, ze moze byc huragan, wiec chyba nicic z palzy, ale jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Lokatorka sie wprowadza w sobote. Ufff nareszcie. Wyglada na bardzo symaptyczna osobe wiec mam nadzieje ze sie dogadamy a i dodatkowa kasa mi sie przyda. W pracy bleeeee. Mam dosc. Od kilku dni probuje pogadac z szefam ale jego caly czas nie ma a nawet jak wpadnie na chwilke do biura to i tak udaje zbyt zapracowanego by mnie wysluchac. Musze zmienic prace jak najszybciej bo znowu mam zalegla kase . Musze to jakos dyplomatycznie rozegrac bo nie chce z nim sie klocic. Ja rozumiem ze ona ma teraz ciezkie chwile, rozwod i w ogole ale z drugiej strony nie powinno mnie to obchodzic. Czuje ze jesien sie zbliza. Ranki sa juz chlodne. Mam przeczucie ze w tym roku zima nas zaskoczy dosc szybko wiec jak najszybciej musze wymienic opony w swoim aucie. Kolejny wydatek i to nie maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa - jezeli to fajna dziewczyna to zawsze lepiej dla ciebie, bo i bedziesz miec kogos na ploteczki, i odciazy cie to troche finansowo, szczegolnie, ze sytuacja w firmie nie za ciekawa :( udalo mi sie wreszcie zamowic kilka rzeczy dla malego online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! wpadlam tylko na chwilke bo mam ostatnio nawal zajec.. na weekend wybieram sie na rodzinny weekend wiec tez mnie nie bedzie.. odezwe sie mam nadzieje w niedziele:) i przesle Wam w koncu te obiecana prezentacje! pozdrawiam wszystkich:) homerkowa, tak to jest z tym calym szefostwem.. wspolczuje i tez uwazam ze nie powinno Cie to obchodzic.. szef to szef, a pracown ikom nalezy placic w umowionym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodziewczynzusa
Hej dziewczyny ;) Pozwole sobie nieco rozwalic Wam temat - prosze mnie nie bic! ;) Chcialam spytac czy wiecie moze jak duzo ludzi mimo ze jest na lotnisku w Stanach juz to wraca do Pl? Wybieram sie we wrzesniu do Stanow i strasznie sie tego boje! Jade na B1/B2 i bilet powrotny mam na styczen a wize do lipca 2009. Moja mama 2 lata byla w USA nielegalnie, ale teraz juz jest wszystko ok i na legalu.. Moge miec jakies problemy czy raczej panikuje? Prosze o wparcie albo sprowadzenie na ziemie ;) I pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj, nie powinnas miec zadnych problemow. Owszem, zdarzaja sie przypadki ze urzednik na lotnisku nie wpuszcza cie do USA ale musi miec raczej jakis dobry powod ku temu. Jesli wszystko z Twoimi papierami jest ok to witam w USA. Jedyne o co bym sie przejmowala to to ze masz bilet powrotny na styczen a oni moge Ci tutaj wbic wize na 3 m-ca wiec konieczne bedzie przebukowanie biletu ( Moja ciocia tam miala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodziewczynzusa
Tak w papierach mam ze u niej sie zatrzymam.. A bilet "specjalnie" na styczen to moze mi wbija 6m ;) Jesli nie to sie przebukuje - raczej zaden problem :) Uf czyli to tylko moja panika :D dzieki! ;) A nie wiecie jak to z bagazami w LOCie? :D mozna dwie torby po 23kg plus podreczny? I to wszystko wliczone jest w cene biletu tak? Dzieki wielkie za wszelkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodziewczynzusa
A ten bilet to przebukowuje pozniej a nie na lotnisku jak przylece, prawda? I w ogole za nadbagaz placi sie karta (ktorej nie mam) czy mozna tez gotowka? Sorka za sto pytan do.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie lotu masz wszystkie info na temat bagazy ale chyba masz racje co do wagi Bilet zmieniasz potem, np w Polamerze jak juz wiesz na ile masz wize. Za nadbagaz chyba raczej gotowka, chociaz nie jestem tego na 100% pewna. Sprawdz wage bagazy w domu i bedziesz spokojna. Sa urzednicy ktorzy przymkna oko na dodatkowy kg a sa tez tacy co o pilniczek do paznokci beda sie klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodziewczynzusa
Dziek wielkie za informacje :) Musze mniej panikowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×