Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DO WSZYSTKICH

NARESZCIE UMIEM O TYM MOWIC!

Polecane posty

Gość DO WSZYSTKICH

Poronilam dwa razy .Jedno dziecko w 9 tyg ,drugie w 22 tyg. Napisze w skrocie ze ,ciagle pytania wszystkich kiedy dziecko? doprowadzaja mnie doszalu.Do tej pory na takie pytania odpowiadalam ze moze kiedys.Dzisjaj jednak sie przemoglam i powiedzialam prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gumijagoda
Współczuję Ci. Ale kto to sa "wszyscy" i co oni na Twoje wyznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH mam i nie tylko
wystarczy powiedziec tylko PRZYKRO MI i tyle albo nie wsadzac nosa w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH mam i nie tylko
apeluje tylko ze zanim zapytacie sie kogos o tak intymne sprawy przemyslcie to czy bedziecie umialy sie zachowac po uslyszeniu takiej odpowiedzi jakiej udzielam ja ze poronilam 3 razy ityle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gumijagoda
PRZYKRO MI, uważam, że ściemniasz. Marna prowokacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gumijagoda
"Poronilam dwa razy ", "poronilam 3 razy ". Co jest prawdą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj żabkę w pipkę
być może po prostu jej sie palec omsknął z 2 na 3 a problem istnieje - różne prukwy ciagle sie pytaja bezdzietnych małżeństw, kiedy dzieci, a czasem właśnie jest tak, jak w opisanym przypadku ja sama 2 razy poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH mam i nie tylko
to trzecie poronienie to byla ciaza pozamaciczna .Mialam operacje i wierz mi chcialabym zeby to byla tylko sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam te 2 slowa
maaarna prowokacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ciąża
łączy się z intymnym pożyciem, a o tym nie rozmawia się przy herbatce :P Wszystkim wara od mojego życia seksualnego, mojej macicy itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiolinka789
Nawet jezeli jest to prowokacja, warto o tym mowic. Czesto ludzie sie pytaja : no to kiedy to dziecko? A malzenstwo moze przez dluzszy czas walczyc o to zeby miec dziecko.. niektorzy przeciez ile sie staraja o dzidziusia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gumijagoda
Zgadzam sie - problem istnieje. To nie jest sprawa tych wszystkich wścibskich osób, kiedy kto bedzie miał dzecko. Ale kobieta raczej sie nie myli w kwestii ilości straconych ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH mam i nie tylko
myslcie co chcecie !!! Ale zanim sie zapytacie kolezanki kiedy bedzie mial dziecko najpierw sie zastanowcie.Ja nie pytam samotnych kolezanek kiedy wkoncu sobie znajda faceta albo kiedy znajda prace itp.Troche wrazliwosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH mam i nie tylko - nie przejmuj sie jak ja poronilam rok temu to w ogole nie chcialam z nikim o tym dyskutowac.Mam nadzieje ze gdy za 2 mce urodze zdrowe silne dziecko to przykre wspomnienia mina raz na zawsze.Powodzenia w staraniach jesli sie oczywiscie zdecydujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy mowi sie o PORONIENIU a kiedy o CIAZY MARTWEJ? bo jak slysze ze ktos poronil w 22 tygodniu to mnie trzesie..przeciez to juz jest uksztaltowane dziecko i chyba mozna je juz ratowac! od 21 tygodnia lekarz musi ratowac takie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi ratować, ale większości się nie udaje, po prostu :( bo sa za bardzo niedojrzałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no - najmlodsze i jedyne do tej pory uratowane dziecko w Polsce mialo 25tyg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytalam o dziecku urodzonym w 4 miesiacu.. zyje ale do najzdrowszych nie nalezy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od razu mówiłam, o pierwszej ciazy nie wszyscy wiedzieli, ale i tak jak ktos się wtrącał "kiedy bedzie dziecko" to waliłam prosto z mostu ze było, ale poszło sobie do nieba. z drugą ciąza inaczej- tak jak autorka straciłam ją w 23 tc, wszyscy o niej wiedzieli, widzieli brzuch- ale juz teraz mało kto pyta "kiedy bede miała dziecko" tak wogole to mało kto się do mnie odzywa- z rodziny, nie mówiąc juz o znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde flak- jestes pewna ze lekarz ma obowiązek ratowac dziecko? potrzebna mi taka informacja, złozyłam skargę na szpital w którym rodziłam, bo nikt się tam mną nie interesował, urodziłam samiutka na sali, nawet nie zawiezli mnie na porodówkę. i nie było przy mnie nikogo absolutnie- ani lekarza, ani położnej. nikt nie podjął nawet próby ratowania dziecka, a mały żył 15 min- bez żadnych respiratorow itp. ale jak się lekarze dowiedzieli ze jest skarga to wpisali mi w wyniku sekcji ze urodził sie martwy!!! mają teraz argument ze nie było czego ratowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia - Bardzo ci wspolczuje naprawde:(:(:( Oczywiscie ze mieli zasrany obowiazek ratowac twoje dziecko i powiem ci nie potrafie tego zrozumiec nie dociera do mnie dlaczego zostawili je na pewna smierc!:(Skonsultuj sie z prawnikiem ale jestem pewna ze popelnili blad konowaly pieprzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja tez poronilam...kilka miesiecy temu...myslam,ze nauczylam sie z tym zyc. Niedawno bratowa mego meza urodzila dziecko...wszysycys a szcesliwi a ja wyje (jak nikt nie widzi do ksiezyca), nie chce juz sluchac jaka ona jest pikena sliczna, cudowan, zdrowa....kuzwa....dlaczego mnie to spotkalo...do tego nie daze sympatia bratowej mego meza...po prostu... czarna rozpacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to znak ze nalezy
absolutnie zmienic znajimych. Mialam dzieci bardzo pozno, po 2 poronieniach i NIKT NIGDY ani ze znajomych ani z rodziny nie zadal mi takiego pytania!!! Przepraszam - RAZ tylko spytal mnie lekarz pogotowia (nie ginekolog, wiec nie w temacie), odebrałamjak totalne chamstwo. Ja nigdy nikogo o cos takiego bym nie spytala. Skreslajtakich zanojomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja tez poronilam rok temu,jestem prawie 2lata po slubie,wszyscy sie pytaja czemu jeszcze nie ma,to jest najgorsze,albo co maz asie potrafi ci dzidzi zrobic,zamordowalabym taka osobe,nie wiem nawet kto juz o tym wie,nie chce zeby wszyscy wiedzieli,mieszkam u tesciow w malej wiosce to wiecie jakie plotki moga byc,staram siee o tym nie myslec,ale sie nie da jak sie widzi wozek albo dziecko,przeciez ja tez juz bym dawno miala,mialoby teraz 5mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia -------- w kwestii etyki lekarskiej nie wypowiem się, bo się na tym nie znam.Wydaje mi się,że ratują troszkę większe dzieci. Wiesz,jednak tak bardzo niedojrzałe dzieciatko, ma bardzo bardzo małe szanse na to, by byc zdrowym.I zwykle takie ekstremalne wcześniaki maja największe uszkodzenia mózgu :( Niestety cos o tym wiem :O Więc moze lepiej,że Twój Maluszek nie cierpi całe życie. Całuję i życzę zdrowego dziecka.🌻 A ciekawskich pytaj z uśmiechem: A dlaczego cie to tak interesuje? Zbijesz ich z PANTAŁYKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 20 lub 22 mówi się o poronieniu. ja w 23 tc miałam juz poród przedwczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×