Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

kupuje te cholerna spacerowke 2gi tydzien! HELP

Polecane posty

wbrew pozorom graco mają tą zalete że mimo wagi sa "lekkie" z tego co kojarzę ale po slozeniu zajmuja sporo miejsca ogolnie jest tak że rzadko która parasolka bedzie super hiper- no chyba że za dość wysoka cenę- coś za coś - mój o tyle jest fajny że barierkę ma fajna bo mozna z nią wózek skladać - nie trzeba odpinac- przy parasolce syna za kazdym razem odpinałam :O ja zastanawialam się jeszcze nad tym http://allegro.pl/item316507118_super_wozek_spacerwoy_titanium_baby_buggy.html ale zwyciężyła waga delti tylko ja brałam też pod uwage tylko dwa kolory:D roz albo jaskrawa zielen- a nie każdy typ wózka taki kolor w ofercie posiadał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta "moja" parasoleczka waży 5kg. Jedyna, która się spodobała mężowi. Mam już upatrzone miejsce gdzie mogę ją na żywo obejrzeć. A z ciężkich spacerówek to mam 13kg spacerówkę od Mikado Ox-Ford, z pompowanymi kołami i na paskach - na spacery po wertepach. A na szybkie wypady Maclaren będzie idealny. O ile nas niemiło nie rozczaruje w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tak bezmyslnie ogladalam te wozki.. a teraz sie zastanowilam jedne sa takie niczym nie ograniczone, maja same pasy.. mam wrazenie ze moja zuzia jest do takiego za mala i ze te wozki sa tak na wyad do sklepu tylko http://www.allegro.pl/item324241133_chicco_ct04_wersja_zimowa_gwarancja_24m_wys_12h.html a inne z tacka albo taka "barierka" ( sorry za okreslenia ale nie wiem jak sie na to mowi) wygladaja porzadniej i srawiaja wrazenie takich co to w nich dziecku wygodniej i bardziej komfortowo np http://allegro.pl/item326253539_wozek_graco_passage_2_kolory_tanio.html ale moge sie mylic;/ moja zuzka jakby sie zaczela szrpac w takim no w koncu mimo pasow pewnie by zaliczyla glebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowamamo moim zdaniem niekoniecznie:-) Powinnas zobaczyc Bartka skaczacego w swoim wozku;-) Ale te pasy go dobrze trzymaja. Ale wiem co masz na mysli, bo ja jak kupowalam pierwsza spacerowke tez sie tego balam i najchetniej chcialam,zeby palak mial jeszcze material w kroku, no ale takiego nie moglam znalesc, a jak juz znalazlam to mi sie nie podobal. A jak wsadzilam Bartka do Graco i poszlam z nim na pierwszy spacer to sie balam z kraweznika zjechac, bo myslalam,ze wypadnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a to normalne po przesiadce z glebokiego. Mi sie wydawalo,ze spacerowka sie zaraz rozleci jak ja prowadzilam, ale co sie dziwic wazyla polowe mniej niz nasz pierwszy wozek:-) A ten Chicco Pony ostatnio widzialam na wystawce:-) Przyjezdzaj do Londynu na bank cos fanego wybierzesz:-) Jakbym miala jak to bym te wozki do Polski zwozila i sprzedawala. Tyle,ze maclarena to nikt mi nie chcial wystawic;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie martw sie, moja przyjaciolka wybiera spacerowke juz 2 miesiac, wiec jeszcze Ci do rekordu troche czasu brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z checia przyjade.. ale obawiam sie ze najwczesniej w wieku emerytalnym bedzie mnie stac na podroze:) kupie wtedy wozek dla wnuka;) wrocilam!! podoba mi sie ten zooper i ma fajne kolory!! ale wkurza mnie ze nie ma barierki!! juz wiem ze koniecznie musze miec wozek z barierka dla swojego komfortu psych;) chipolino tez jest fajny ale chyba za duzo wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam zoopera jest super i ma barierke!!!zaraz goposzukamna allegro i wkleje linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamka dzieki bardzo:) zaczynam sie powaznie nad nim zastanawiac.. a z czego on ma kola?? nie doczytalam czy amortyzacja jest w tylnych i przednich kolach.. a kolory sa zajebiste tych wozkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amortyzacja jest napewno w przednich,jezdzi sie nim super nawet po dziorach,koła są gumowe-jedzie cichutko...a kolory fakt sa extra,ja mam szaro błekitny..nie wiem czy tez w tymjest uchwyt na butelke,ja mam-super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dzieki za pomoc:) zamowilam dzis - poki umysl nieswiezy i nie za trzezwo mysle..bo jutro bym sie rozmyslila:) purpurowy - s l i c z n y ! dzieki raz jeszcze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dziewczyny podjaralam tym wozkiem;) moze cos ze mna nie tak?? kiedys jaralam sie ciuchami i kosmetykami.. a teraz dopadla mnie mamusina monotematycznosc!!:O:P ciesze sie ze mam wybor wozka z glowy tylko wkurza mnie ze nie pomyslalam o tym ze ten wozek nie ma pokrowca na nozki i folii przeciwdeszczowej:O jak ja go bede eksploatowac w zimie?? albo w deszczu?? moze sa jakies uniwersalne folie i pokrowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wejdż sobie na akcesoria w dziale wózki to dokupisz i klopot z głowy ja na zime jak bedzie potrzebny ( a cholera wie czy nasze zołzanki będą chciały wogóle jeszcze jeździć wózkami) też zakupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa mamo - bardzo ładna ta spacerówka. Napisz kiedyś przy okazji jak się sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×