Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

kupuje te cholerna spacerowke 2gi tydzien! HELP

Polecane posty

no ja tez polecam najpierw sprawdzic :) w biedronce jest o tyle fajnie ze jak kupujesz to mozesz oddac bez powodu i zwróca ci kasiorke... przynajmniej u nas tak jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty petunia chcesz tego jeepa kupić Em??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie mam jeszcze faworyta -dlatego wlazłam na ten topic. ;-) Te dwa co wklejałyscie są fajne. A ten jeep to ma jeszcze jeden minus -droga wysyłka. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde - a myslalam ze nikt sie nie odezwie ( bralam pod uwage to jak wszyscy mnie tu kochaja;):P ) dzieki dziewczyny:)) fajne te wozki, ale ja sie napalilam na cos z chicco albo graco.. tak mi padlo... i nie moge sie przelamac do innego graco wygladaja poprostu super.. moj wozek musi miec dobra amortyzacje, rozkladane oparcie calkowicie na plasko, takie cos pod nogi - zeby zuzce nie wisialy.. fajnie jakby dziecko moglo do niego samo zasiasc;) , musi byc ladny, wygladac porzanie, nie moze miec plastykowych kolek aa i chcialabym zeby byl lekki zaraz wam zalinkuje swoje typy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do graco nie mam przekonania:O jak syn był mały miałam graco i był tragiczny- wieć się jakoś zraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocomama :D:D:D:D:D:D jak cos takiego znajde to napewno ci dam znac :d ale moze sie okazac ze wtedy juz Zuzia bedzie za duza na wozki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne wozki, ale te malutkie kolka... jest Wam wygodnie prowadzic taki wozek? ja mialam kiedys pozyczony wozek od szwagierki i tez mial takie male koleczka i powiem Wam ze mi okropnie ciezko prowadzilo sie taki wozek nie wiem jak innym wlasnie... a moze lepiej zainwestowac w jakis lepszy wozek a uzywany? chociaz taka parasolka napewno miesci sie do kazdego samochodu, bo ja w swoim musze kolka odczepiac zeby stelaz wlazl do bagaznika , bo z kolkami nie ma mowy ale bardzo latwo sie sklada wiec jeszcze jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parasolki z natury mają małe kólka bo to ma być wózek jak najmniejszych gabarytów - jeżdziłam z małym parasolką i teraz z zuzką i dla mnie te kółka nie mają znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie jezdzi ok parasolka. Przynajmniej wszedzie sie nia mieszcze;-) Owocowamamo ja juz Ci kiedys pisalam na temat Graco, ktory urzywalam. Nie mialam zastrzezen, ale z tych rzeczy co wymienilas to on nie mial podnozka regulowanego. Z przodu zamiast palaka pyla tacka. A w moim obecnym wozku nie ma ani palaka ani tacki i nie uwazam tego za wade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podoba sie ten chicco ct4 na gazecie mial wiele pozytywnych opinii z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten baby design ma plastikowe kólka... mialam podobny i sprzedalam... woo jakie to jech cholerstwo- wielkie ciezkie źle sie prowadzilo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym to ani on ani graco to nie parasolka- parasolka sie skląda jak parasol w taką laske a one sie w taki kwadrat jakby sklądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemical gratuluje wyboru;-) Ja mam wlasnie Maclarena tyle, ze model Qest i jest na prawde fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam ma taki...........http://www.tanimarket.pl/4301_Wozek_Pliko_X-LITE__kol.Soleo._Peg-Perego.html Dodam,że kupiłam uzywany pół roku,był jeszcze na gwarancji i w stanie idealnym.Nie chciałam taniochy,maciupkich kółek i byle jakiej tapicerki.Ale nowy...troche drogi tym, bardziej że mam jeszcze bebe confort na stelarzu trophy. Ten mamani jest naprawde całkiem fajny....oby był taki sam jak na zdjęciu.Ten delti wydaje się sam plastyk ,dziwne te kółka chociaz może i jest wygodny. Podoba mi sie jeszcze ten http://www.allegro.pl/item324241133_chicco_ct04_wersja_zimowa_gwarancja_24m_wys_12h.html wyglada na pożądny.I ten http://www.allegro.pl/item325886703_wozek_chipolino_prima.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petunija :D:D u mnie laska to podstawa ... jak jeszcze miałam auto to mi sie tylko takie miescily do bagaznika co sie w laske skłądaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkkk
chicco 04 napewno niejest lekkim wózkiem jak na parasolke i zajmuje duzo miejsca w aucie z racji duzych kól. jamoge polecic w 100% wozek zooper twist.znam wszystkie wozki,zanim kupilam przetestowalam poprostu wszystko(nie na allegro,moimzdaniem wozek powinno sie zobaczec na zywo)a co do firmy graco lub chicco...wszystko jest ok tylko nie wozki...dla mnie dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocowamamo a z tych co podalas to mi sie strasznie Sprint podobal jak szukalam pierwszej spacerowki, tyle,ze chcialam go najpierw obejrzec na zywo a nie mialam gdzie. Kupilam Graco Spree i bylam zadowolona do poki jezdzilam nim w Polsce, bo w Anglii nie miescilam sie do niektorych autobusow;-) A najlepszy jest kosz na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkkk
mamani ja jestem mega zadowolona oprocz rozkladania ale w sumie to najmniejszy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosik wlasnie to pisalam na poprzedniej stronie ze procz rozklądania to wozek idealny jak dla mnie :D:D i super sie go prowadzi- naprawde nawet na nierownej polnej drodze da sie jechac bo w niedziele tak spacerowalismy po kamienistej nierownej drodze. jak dla mnie ideal wresz... a swoja droga mogli by cos pomyslec zeby to rozkladanie polepszyc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×