Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lolita_ass

Ćwiczenia na większy/ładniejszy biust!!!

Polecane posty

Gość lolita_ass

Proszę o kilka cwiczen na biust. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita_ass
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jestem jakby "weteranem" powiększania biustu róznymi dziwnymi metodami ;) i ćwiczenia akurat szczególnie "powiększająco" nie działają ;) ale podnoszą i to też jest fajnie wizualnie :) wszelkiego rodzaju rozpiętki z hantelkami (nie za dużymi na początek) - ja ćwiczę Cindy Crawford nowe wyzwanie - osobno cwiczenia na klatkę/ręce/barki - to właśnie rozpiętki, podnoszenie do góry, podnoszenie tylko "łokciami" (nie wiem jak to się nazywa) w shape z lutego są jakieś ćwiczenia na biust, ale na maszynach na siłowni - pompki na wyciągu, rozpiętki przy wyciągu i rozpiętki na piłce - myślę że możesz robić pompki normalnie i rozpiętki również - nie będzie to taki efekt jak po siłce, ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Też by mi się takie ćwiczenia przydały. Biust mam duży więc żadnych ćwiczeń na powiększenie nie chcę ale przydały by mi się na ujędrnienie i na podniesienie. A ćwiczenia od Tamilee Webb na ramiona pomogą choć troche na biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poczytania: http://tiny.pl/cp42 http://tiny.pl/lqp9 Ogólnie jak pisze Samanta (czemu ja zawszę chcę pisać Twój nick przez \"th\"? ;) ): wyciskanie sztangi czy sztangielek, pompki w wąskim rozstawie rąk, rozpiętki. Po treningu koniecznie chwila na rozciąganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best Bra - większość osób pisze przez "th" - z angielska tak ;) :P metoda na powiększenie biustu jest dokładnie taka - ćwiczenia które opisałam plus DOBRY stanik o którym pisze Best Bra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Dzięki Samanta i best_bra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ćwiczenia na agrafce. Mały przyrządzik, kosztuje kilkanaście zeta, a czyni cuda:) Mnie agrafka podniosła co nieco, do tego ładnie ukształtowała ramiona, rozmiar biustu niby ten sam, ale efekt p-o-w-a-l-aj-ą-c-y :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Laura Diaz napisz coś więcej o tym urządzeniu. Co to jest w ogóle ta agrafka i gdzie to można nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Samanta 🖐️ niestety nie mam czasu siedzieć na kafe, fajnie że ktoś mnie wyręcza w odpowiadaniu na pytania :-D A agrafkę polecam z czystym sumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Wielkie dzięki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocane wytkumczcie mi jak sie cwiczy na tej agrafce? bo ja mam bius spory i chcialabym go podniesc tylko nigdy nie mialam stycznosci z tym urzadzeniem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Nie wydaje mi się że same ćwiczenia mogą powiększyć biust. Raczej chodzi tu o ujędrnienie i wyćwiczenie mięśni które odpowiadają za to by "trzymać" biust na swoim miejscu. Według by powiększyć rozmiar piersi potrzeba jakiegoś zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
Możesz ujędrnić swój biust masażem. Bedzie dużo cudowniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia nie powiekszaja biustu- powoduja, ze duzy biust maleje i nadaja mu pieknego ksztaltu:)))) piersi to w wiekszosci tkanka tluszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
No właśnie często zmniejszają biustu a nie powiększają go. Jeśli ktoś ma kompleksy na tym tle to wydaje mi się że zabieg jest optymalnym rozwiązaniem.Ostatnio czytałam że można to zrobić również bez skalpela, tą metodą Macrolane- http://www.iqmedica.pl/powiekszanie-piersi-macrolane,9,3.html Z tego co piszą jet to niezła alternatywa dla tych którzy nie chcą mieć implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie przestancie- cco za satysfakcja miec sztuczne cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
A jak chciałybyście masaż ujędrniający piersi to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
No jeśli kogoś natura nie obdarzyła naturalnie ładnymi i kształtnymi piersiami i źle się z tym czuje to dlaczego nie skorzystać z takiego zabiegu. Ostatnio przeglądałam zdjęcia z przed i po takiej operacji na stroni tego tego Wrocławskiego specjalisty dr Kratochwila. To zadziwiające co można zrobić, wiele kobiet naprawdę znacznie lepiej wyglądała z lekko powiększonymi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Jeżeli twoim kompleksem są zbyt małe piersi, wówczas nie pozostaje cie nic innego jak tylko aerobic. Odpowiednio skonstruowane ćwiczenia są w stanie przyczynić się do powiększenia piersi w sposób całkowicie naturalny, a co najważniejsze bezbolesny. Jak ćwiczyć, by aerobik był skuteczny? O tym przeczytasz na stronie http://www.powiekszaniepiersi.edu.pl/2011/03/05/aerobik-ktory-powiekszy-piersi/ Ponadto powinnaś pamiętać, że by Twój biust faktycznie ujędrnił i optycznie powiększył się, to powinnaś zadbać też o jego prawidłową pielęgnację. Możesz zdecydować się na zastosowanie specjalnych kosmetycznych preparatów, które zawierają w swoim składzie dobroczynne substancje, wywierające korzystny wpływ na wygląd biustu. Możesz również zaopatrzyć się w specjalne kremy na powiększenie piersi. Zawierają one składniki pochodzenia roślinnego tak zwane fitoestrogeny, które systematycznie stosowane mogą wpłynąć na powiększanie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia biustu nie powiększą, bo to tkanka tłuszczowa a nie mięśnie. Mogą je jedynie podciągnąć do góry czy sprawić, że będzie się lepiej prezentował. Rozpiętki, pompki, wyciskanie sztangi i hantli, przenoszenie hantla za głowę leżąc - tymi ćwiczeniami można poprawić wygląd biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj kompletny poradnik: http://dyskretno.pl/cwiczenia-na-jedrny-biust/ ale tak jak ktoś tu już pisał, ćwiczenia biustu nie powiększą, mogą go jedynie ujędrnić i podnieść do góry. Tak czy inaczej warto ćwiczyć bo piersi po tym wyglądają dużo lepiej, czasami nawet wydają się większe optycznie. Równolegle do ćwiczeń warto zastosować suplement to efekty będą. Co do tabletek na powiększenie biustu to warto się zapoznać http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam małe piersi i udało mi się powiększyć je bez operacji dzięki temu preparatowi http://nplink.net/y1L2rPtm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×