Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veelveet22

praca w supermarkecie Piotr i Pawel- jak placa, jakie warunki?

Polecane posty

Gość veelveet22

jak Wam sie podoba? piszcie co wiecie o tej pracy(mowie o pracy kasjerow i sprzedawcow, ale tez tych na stanowiskach kierownikow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veelevett22
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK PIOTR I PAWEŁ
CZESC JA PRACUJE W PIOTR I PAWEŁ ALE JUŻ SZUKAM NOWEJ PRACY NIE POWIEM NA JAKIM STANOWISKU.90% PRACOWNIKÓW JUZ PO MIESIĄCU SZUKA PRACY,PŁACA JEST BEZNADZIEJNA,KIEROWNICY ZMIANY TRKTUJĄ PRACOWNIKÓW JAK ROBOLI.KASJERKI ZANIM PÓJDĄ NA PRZERWE TO MINIE 7 GODZIN PRACY.KIEROWNIK SKLEPU JEST MAŁO ROZGARNIĘTY.JAK KTOS MA UMOWE NA 3 MIESIĄCE TO NIECH NIE LICZY ZE DOSTANĄ NASTEPNĄ.KASJERKI SĄ ZWALNIANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte girl
daj se dziewczyno spokój z praca w marketach... tam idą tylko skrajni desperaci :( a później szukając innej lepszej pracy wstyd się przyznać, że się na kasie zasuwało :( oczywiście bez urazy dla aktualnie pracujących na kasie - ale wiem, że lekko nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum co kiedyś podano wyżej jest lepszy temat http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,10288 jak widac warunki znacznie się poprawiły i ja chyba sama spróbuje tam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torkert
To racja, bo nawet w temacie gowork.pl/opinie_czytaj,4099 ludzie bardzo chwalą piotra i pawła, szczególnie dział tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×