Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_x_

Sztuczne mleko.Przygotowujecie na noc zapasy czy robicie swieze?

Polecane posty

Podobno "zapasów" robić się nie powinno. Słyszałam, że mamy zostawiają sobie na noc w termosie ciepłą wodę, w buteleczce mają już nasypany proszek i zalewają je tak na śpiocha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 154
ja robie swiez, mam w czjniku wode zagotowana wlewam do butli, do mikro na 5 sekund i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeee
na kazdym mleku jest napisane zeby nie podgrzewac w mikrofali.gratuluje mamusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam kiedyś jeszcze inny sposób. Miałam przegotowaną wodę w czajniku elektrycznym włączałam go na pare sekund tak by woda sie podgrzała i robiłam mleko. Długo to nie zajmowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlewam 80 ml goracej,przegotowanej wody i 130 ml zimnej przegotowanej i juz mam temperature wody w sam raz do picia, dodaje mleczko i gotowe szybko i latwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o kurczeeee
debilko, w mikrog\fali nie podgrzewa sie tylko dlatego ze moze byc nie rowno. o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w termosie mam zawsze przegotowaną wodę, którą wlewam do butelki z podgrzewaczu. Dzięki temu w podgrzewaczu mam zawsze gotową wodę. Potem przelewam do buteleczki z suchym mleczkiem i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
przegotowana woda w czajniku elektr.w nocy podgrzewam ją tylko kilka sekund i wsypujęmleczko.basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeee
nie, napisane jest z enie mozna, bo mleko traci wartosc a debilka jestes ty jak tego nie wiesz, ale coz...ciemnogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady mamusie
spokojnie mozna robić nocny zapas i przechowywac w lodowce,nie panikujcie i nie utrudniajcie sobie zycia ,no chyba ,że lubicie komplikowac swoj los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna robic zapasy
każdy pediatra pozowli na robienie nocnego zapasu.gdzie wyscie się ulęgły ,gooopiotkie mamunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety a co to za problem robic swieze mleko za kazdym razem?jest tak wiele sposobów...podgrzewacz,termos,czajnik elektryczny...pojemniki z przegrodkami na odpowiednia porcje mleka/// jakie mikrofalowki i lodowki????? poprostu szok!!!!chodzi o wasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używam czajnika elektrycznego do podgrzania- szybciej to działa nić mikrofala co do mikrofali małemu podgrzewalam w niej samą wodę i dopiero wsypywałam mleko- ze względu na to że zdania w świecie nauki na ten temat są podzielone ale czasami jak bardzo się spieszę albo chcę odgrzac bo za szybko wystygło a jeszcze nadaje sie do picia podgrzewam w mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem jaki jest sens podgrzewać mleko wieczorne stojące w lodówce skoro można przez kilka sekund podgrzać przegotowaną wcześniej wodę. Podgrzanie wody o temp. pokojowej trwa krócej niż podgrzanie lodowatego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e- mamo- wiesz ja przy pierwszym dizecku np- dłuższy czas poprostu na to nie wpadlam;) i tak za każdym razem podgotowywałam mleko z lodówki ( bo mikrofali jeszcze nie miałam ;) raz akurat była woda jeszcze ltnia w czajniku- to pomyślałam że zrobię nowe zamiast podgrzewać z lodówki;) czlowiek czasami - nie wpada na najprostsze rzeczy;) osobiście zawsze solilam ziemniaki po ugotowaniu i zawsze ta sol tak sobie sie rozpuszczała- i tak z 5 lat dorosłego życia- dopiero zobaczyłam jak koleżanka soli ziemniaki gotujace się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
a dlaczego w s zpitaklu robia mleko na zapas???????ja robie melko na zapas i trzymam w lodowce jajby bylo to zle to nie robili by tak w szpitalu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu - o ile się nie mylę - mają mleko typu RTF. U mnie przynajmniej takie było - a to całkiem inna bajka. Zresztą tak jak pisałam wcześniej - podgrzewanie lodowatego mleka z lodówki zajmuje więcej czasu niż minimalne podgrzanie letniej wody (uprzednio przegotowanej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×