Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam wszystkich. ja chcialam przedstawic swoj przypadek,moja ciaza byla rowniez obumarla dowiedzialam sie w trzecim miesiacu po zabiegu jestem cztery dni strasznie boli mnie podbrzusze nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo kiedy bylam 20.02.2008r. na badaniu usg do pochwowym i normalnym bylo wszystko dobrze bylo widoczne bicie serduszka mojego malenstwa na kolejne badanie mialam isc 19.03 nie stety w tym tygodniu w srode zauwazylam nie wielka plamke krwi na wkladce odrazu pojechalam na pogotowie ginekolog zrobil mi usg serduszko nie bilo zalamalam sie cala wine zwalilam na siebie ,rodzina, przyjaciele probuja mi uswiadomic ze Bog tak chcial ze widocznie nie ten partner i nie ten czas,nie wiem czy maja racje. to byla moja pierwsza ciaza i tak bardzo na nia czekalam juz przez te trzy miesiace pokochalam to malenstwo.czy powinnam sie zamartwiac co bedzie jak zajde drugi raz? prosze dopiszcie mi. POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
Kochana, glowa do gory jeszcze urodzisz zdrowe dziecko :) trzyam kciuki i sie nie zalamuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
moja przyjaciolka tez poronila a po roku urodzila zdrowa core to sie zdarza ::) nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vabiene33
jezeli tak sie stalo,to jedynie dlatego ze moze byla wada genetyczna i cialo to wykrylo i usunelo,a kto ci powiedzial nie ten partner??Trzymaj sie mocno,nastepnym razem bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×