Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ILONA 18

Czy moge wprowadzic juz pierwsze dania?synek za 2tg. skonczy 4miesiace.

Polecane posty

Gość ILONA 18

no wlasnie jedni mowia mi ze juz moge po troszku i po woli dawac synkowi a drudzy ze nie bo za wczas,maly jest na mleku Bebilon pepti ma skaze bialkowa,wacham sie troszke z tym wprowadzeniem dan poniewac wczoraj skonczyl antybiotyk chory byl 2tyg. i zaszczyki mial bo za malutki.I zastanawiam sie czy mu krzywdy nie zrobie :( a zreszta jak nie sprubuje to sie nie dowiem...i tak to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ale
waham zastrzyki spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerraWerrrra
Twój synek urodził się 1 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
nie 3 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie mozesz poczekac jeszcze tych dwuch tygodni????? przeciez to nie wyscigi :-\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od dziecka. Generalnie możesz, krzywdy nie zrobisz - kleik ryżowy albo kukurydziany, albo soczek jabłkowy, albo jabłko/marchewkę (polecam marchewkę bez dodatków Gerbera). Ale ja bym jeszcze chwilkę poczekała, aż będzie zupełnie zdrowy, skoro dopiero przestał brać antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale stwierdzenie np :,, a zreszta jak nie sprubuje to sie nie dowiem.. \" czy ,,to Tylko 2 tygodnie nic jemu nie będzie...\" jest nie odpowiedzialne.Na nowe pośiłki będzie jeszcze czas. Dla nas to TYLKO 2 tygodnie a dla dziecko to AŻ.Na wszystko jest odpiwednia pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synuś dostał pierwsze nowości jak miał 4 miesiące i jeden tydzień. Były to 3 łyżeczki ugotowanej startej marchwi. Teraz je kaszkę i zupkę, ale jest na piersi. Myślę, że spokojnie możesz poczekać jeszcze te 2 tyg. i nie daj dziecku od razu całego słoiczka zupki tylko po troszeczku i stopniowo zwiekszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×