Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karola27

Czy któraś dała dziecku wcześniej kaszkę niż po 4 m-cu?

Polecane posty

Synek ma 2,5 m-ca a ja mam wrażenie że samo mleko z piersi i z butli (dokarmiam NANem) mu nie wystarcza. Stąd pytanie jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dałam jak mały miał 3,5 miesiąca, wcześniej dawałam soczki, jak miał 3,5 miesiąca to jakoś już wprowadzałam jabłko, marchewkę, i kaszkę, teraz ma 4.5 miesiaca i wsuwa zupki jarzynowe!!!! uwielbia (też karmiłam piersia i dokarmiałam bebikiem)lekarz, pozwolił dawać jabłko już od 3 miesiąca, ale sie bałam i poczekałam te dwa tygodnie, ale mój mały jest duży, jak miał 3 miesiące ważył 6 kilo, , spróbuj zagęszczać mleko kleikiem ryżowym na początek, i jeszcze trochę poczekać z tą kaszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej jak miala 3 miesiace dawalam nestle sinlak za poleceniem lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez są kaszki od 4-go miesiąca (czyli po ukończeniu 3-go)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksio ma 10 tygodni i w tym czasie urósł 12 cm, waży 5600 a ważył 3200. Może zagęszczę mu kleikiem ryżowym. Szukałam kaszek od 3 m-ca ale nie znalazłam. Mam Bobowitę z jabłkiem od 4m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka od 4go miesiaca oznacza ze dajemy jak dziecko SKONCZY 4 miesiace; pytalam kiedys mojego pediatry bo mialam watpliwosci jak to interpretowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja wiem ze po skończonym 4 m-cu ale mały w nocy budzi sie co 2,5 godziny. Chcaiłabyn dać mu cos bardziej sycącego.Czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie bardzo :) kaszkę będzie trawił tyle samo ile mleko, a nadmiar kalorii odłoży mu się w postaci tłuszczu :D Dzieci po prostu mają mały żołądek i się budzą. Do pól roku ma prawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrka wodna - nieprawda od 4 m-ca znaczy od rozpoczętego 4 m-ca czyli od ukończenia 3 Twój pediatra pieprzy głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też sie tak budził, nawet jak zagęszczałam kleikiem, nawet jak zaczęłąm kaszkę dawać, he, ciągle głodny, po 5-6 -7 razy wstawałam karmić, a teraz daję tylko butle wieczorem 180ml, i od dwóch dni przesypia 8 godzin, wiec nie wiem , chyba dziecku samo to przyjdzie, ja bym zagęściła kleikiem, mleko a z kaszka bym trochę jeszcze poczekałam chyba ze spytaj lekarza na wizycie i jak pozwoli to daj, 2,5 miesiaca to jeszcze dziecko małe po co ma mieć bóle brzuszka, kaszka może sie okazać ciężkostrawna, ja małemu teraz nie daję przed snem bo w nocy sie wiercił i brzuszek bolał, jak już to po południu a przed snem butla z mlekiem, i śpi A;e kaszkę wsuwał i mu strasznie smakowała,:D:D:D, ale przed samym snem nie podaję na razie, lepiej śpi jak pije przed snem mleko, ale moze u ciebie będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek zaczał jesc kaszeke jak miał 3,5 miesiaca bo samym mlekiem sie juz nie najdał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z rafinka. kaszki OD 4 miesiaca sa po ukonczeniu 3 miesiaca a takie PO 4 miesiacu sa po ukonczeniu 4 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Rafinko ze ty jestes specjalista w dziedzinie zywienia niemowlat? ja nie jestem i tak kategorycznie sie nie wypowiadam... dlaczego mialabym wierzyc tobie a nie swojemu pediatrze? to akurat sensowny facet, ze zdrowym podejsciem do dzieci i ufam mu... a co do kaszki... mozna i w 3im miesiacu, tylko po co? pewnie jakby w 2gim to tez nic by sie nie stalo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem specjalistą, ale te etykietki są dla użytkowników a nie dla specjalistów :D do głowy by mi nie wpadło, że ktoś może mieć z tym problem. A jak myślisz - w którym wieku teraz żyjemy? W 20 czy w 21? To taka analogia :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×