Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! nie mam mojego wozkaaaaaaaaaaaaaa

Polecane posty

ja mam teraz 2 rączki- wcześniej miałam o tyle dobrze że skręcałam jedną ręką teraz muszę dwiema- a tak poza tym to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez ma 2 raczki i jak dla mnie dobrze sie prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałaś ten z Chicco http://www.allegro.pl/item330672798_chicco_spacerowka_multiway_2008_nastepca_ct4.html\\ ja go wczoraj \"wymacałam\" i już nawet męża zmolestowałam że się zgodził to Babka nam przyniosła i na kartonie był kolor topazio a okazał się różowy - tylko same te różowe mieli i dupa :( dalej nie mam spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta podkładka pod gowe wcale nie jest aż tak napompowana jak na foto, można ją odpiąć. i w komplecie jest ochronka przeciwdeszczowa i ocieplacz na nóżki i uchwyt na kubek i barierka. a po rozłożeniu ma o ile pamiętam 86cm do spania - to najwięcej ile znalazłam w spacerówce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady D88
blondyna daj spokuj autorce,ona juz podziekowala wszytkim ,a teraz rozmawia tylko z mamani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna a on ma paląk? bo szczerze to sobie nie wyobrazam bez paląka... moja tak kabinuje nieraz przy tych pasach ze az strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 460zł w sklepie był w komlecie + do tego jeszcze była zabawka - gryzak lub autko lub piłka - warta ok 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny nie moge sie przelamac do tego niebieskiego.. 2 raczki w takim razie bym przebolala blondyna a w sklepach internetowych patrzylas?? ja na poczatku tez sie napalilam na ten chicco.. ale potem jak mi dziewczyny pokazaly zoopera to nie chce teraz zadnego innego lady kobieto wez wyluzuj.. sorry jesli poczulas sie olana.. mam zwyczaj odpowiadac kazdemu ale jakos mi weszlo w krew - moze to i chamskie:P- ze pisze bezimiennie i zmuszam innych by sie domyslali do kogo to.. taka ze mnie prostaczka leniwa:):P nie przezywaj kobieto.. nie olalam Cie ani nikogo innego.. mam taki sposob wypowiadania sie na kafe obdzwonilam co sie da i dupa.. chyba poczekam dopoczatku kwietnia az beda mieli nowe kolory.. jednak chce waltza:) a teraz na wyjazd zabiore moj wiesniacki gleboki wozek:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa to obie siedzimy na tyłku z wózkami.. ja gdzie dzwonie to mi mówią że wózek jest ale na zamówienie.. a kiedy to zamówienie będzie to oni nie wiedzą, ale wózek jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie powiedzieli ze mojego koloru juz nie bedzie.. tylko jakies inne na poczatku kwietnia cholera jak sobie pomysle ze mam ten moj olbrzymi wozek targac to mnie krew zalewa:( i nie chce czekac na rozowy ale z 2giej strony kupie niebieski albo model hula i za 2 tg zobacze jakis sliczny rozowy z tej firmy to tez mnie krew zaleje ogolnie to mam zasranego pecha w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z wózkiem od początku mam perypetnie. Najpierw to ja wybrałam taki jak mi się podobał - BabyMerc - taką kolumbryne na pasach. mięciutka no super - tylko po 8 miesiącach coś w niej strzeliło, gruchneło i się spierdzieliło. poszło mocowanie z blokady od rozkładania - wózek sam się składał czasem.. - reklamacja odrzucona bo to z naszej winy bo przeciążyliśmy wózek - widocznie 8 miesięczne dziecko jest za ciężkie do 3 funkcyjnego wózka.. potem Buzz - to już wybór męża - jego znajomy nam go pywiozł z holandii za pół ceny :) - ale tu zaś kółko przednie co 8 miesięcy do wymiany - i waży chyba 12 kg.. więc jak nie urok to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×