Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! nie mam mojego wozkaaaaaaaaaaaaaa

Polecane posty

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:( najpierw tyle szukania a jak juz ( dzieki Wam wlasciwie) znalazlam swoj typ to mi z asrance dzisiaj napisaly ze nie ma koloru:(:O i nie wiadomo kiedy bedzie u producenta nawet sa 2 niebieskie i czerwony:( pasuje niebieski wozek dla dziewczynki?? kurde wiem ze nie pasuje ale potrzebuje wozka do czwartku i probuje sobie wmowic ze pasuje http://fartlandia.pl/product_info.php?manufacturers_id=13&products_id=35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kolorkowa wybralas zooperka jednak :D:D a jaki kolor? my mamy rozowy i u nas w sklepach rózowych od groma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
ten zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory niebieski? ten blue czy nawy? ten blue jest przesliczny i jasne ze pasuje dla dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
bardziej Navy niz Blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D no wiec wlasnie wszystko kwestia gustu. mnie sie podoba pink blue i green :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani boze zachorowalam na fioletowy albo rozowy.. i nie ma:(( mysle o tym jasnym niebieskim kurde tak mi sie podobaly:(( cholera ja mam jakiegos pecha.. i jeszcze mieszkam na zadupiu i nawet tu o takich wozkach nie slyszeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorkowa ten jasno niebieski jest cudny i pasuje bardziej dla laleczki niz dla chlopca :) Ja bym brala :) Jak my kupowalismy to byl tylko rozowy a inne mieli dopiero sprowadzac bo ja chcialam zielony :D:D ale nie chcialo mi sie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiolinka123
No pewnie ze niebieski pasuje! Nie musi przeciez byc rozowy, bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kupuje czerwony... bez róznicy czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka i tak bedzie mialo czerwony wozeczek :D:D:D bo mi sie spodobaly czerwone :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no fajny jest ale ja marzylam o rozowym:( mamani a masz moze telefon do hurtowni z ktorej bralas wozek?? albo moze pamietasz nazwe?? zadzwonilabym i spytala czy maja i czy by mi nie przeslali... kurde juz sama nie wiem ale jestem zdesperowana i gotowa na wszytko!!ł=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka3
albo ludzie na ulicy bede myslec ze ten chlopczyk wyglada jak dziewczynka,albo ludzie bede myslec ze dostalas po jakims chlopaczku wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady D767
autorko a dlaczego rozmawiasz tylko z mamani????Wiele osob ci odpisalo,moglabys tak nieignorowac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorkowa kupowalam w enliczku pentliczku http://www.entliczek.pl/ a nie mozesz na allegro zamówic?? a co do koloru... moja corcia ma rozowy wozek byla w rózowyhc spodenkach rozowej kurteczce i czapeczce a jakas pani sie nachyla i mowi a ojaki sliczny chlopczyk jak ma na imie ja tez mam wnuczka :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na allegro - jak wysyłka kurierem to tez w 24 godziny bedziesz mmieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na allegro tylko navy i red :D:D chyba naprawde pech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to tak wzglada to sorry .. pisze do kazdego.. bo kazdy napisal mniej wiecej to samo - ze pasuje:) wiec ja pisze ze mnie sie podoba niebieski.. ale marzylam o rozowym.. natomiast mamani zadala mi konkretne pytanie..poza tym ona moze mi podac nr tel lub nazwe firmy... wiec zwracam sie konkretnie do niej bo jest najbardziej zaznajomiona z tematem jesli ktos poczul sie olany to sorki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocomama zadzwonie ci w dwa miejsca i zapytam czy maja te wozki i zaraz ci dam znac czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kobieto pecha jak nic no cóż ja bym niebieskiego tez nie kupiła ale myslę że w skepach internetowych spokojnie możesz dostać swj kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorkowa w naszym miescie pink nie ma :D:D są niebieskie navy red a tego nie ma :D:D:D ale moga ci zamówic jak chcesz i jesli producent ma to w środe bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike no mam:( mamani dzieki wielkie:) dzwonilam do producenta i juz nie bedzie bo przestali produkowac te kolory i w ciagu miesiaca wchodzi nowa kolorystyka zajeibisice;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by się czytało gdyby...
kup przez internet!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszytkich sklepow dzwonilam w 2 zamoiwlam i mimo ze na stronach podaja ze jest kolor to tak naprawde nie posiadaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocomama powiem ci ze mi gosc w jednym sklepie wpieral ze wozki dopiero od pol roku sprzedaja tzn te zoopera a jak mu powiedzialam ze kupilam w ich sieci w maju zeszlego roku to nie wiedzial co odpowiedziec... sciemniają strasznie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dzieki wszytkim za wypowiedzi i rady, mamani Tobie szczegolnie za zaangazowanie:D mamani jeszcze jedno pytanie: czym rozni sie waltz od hula?? bo Ty masz hula chyba, on ma podnozek?? aa no i jeszcze jedno:) jak sie sprawdza taka podwojna raczka bo mnie przeraza.. i dlatego chcialam waltza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocomama ja mam jeszcze inny ale ci nie sprawdze teraz jak sie zwie bo pojechal z mezem do pracy :D:D:D ale mój rowniez ma podnózek kosz na zakupy oparcie rozklądane w 3 czy 4 pozycjach, pasy, paląk, i wszelkie inne pierdólki :) nie mam pojecia czym sie róznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×