Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Bardzo mi przykro :( Ale podobno nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nad czym się mam zastanawiać? Nie rozumiem? Tak samo jak tego że pojawiasz się na topicu, zagadujesz a gdy zadaje Ci pytanie zarzucasz focha? Zabawne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przezywasz tamta stara sprawę? a zadałam ci pytnie czy piszesz na tym topicu coś obraźliwego o mnie, bo jeśli nie to wydaje mi się (ale oczywiscie moge się mylić) ze nie ma najmiejszych podstaw do podawania tego topicu do kasacji więc nie miotaj sie od rana, bo wciągasz mnie w rozmowe na temat na który absolutnie nie mam ochoty rozmawiać, a tylko Tobie i dziabongowi pomachałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabong - w piątek bylo tak ciekawei ze nie mialam czasu się stęsknic, pozatym meaa i dopel były na gg, a jak tobie minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Haris, Ty jednak masz chyba jakiś problem, bo wszystko traktujesz jako atak na swoją osobę... A ja chwilowo nie mam czasu na takie pogaduszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris - piatek szkolenie w Krakowie tam się spotkalam z mężem - sobota z męzem w domku a wczoraj objadowo, rodzice, cmentarz, babcia tesciowa :P dokładnie tak i w kolejności :-) a ty jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam wczesniej nam umarł pomysł z adaptacją strychu i dziś już dzwonię za mieszkaniami :-) musimy cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nisko :-( i jeszcze jakby bele nie było to możnaby coś pokombinowac ale tam są wielgachne belki :-( i nizutko przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris jak przy belkach jest 190 w najwyzszym miejscu a potem jeszcze niżej to nic z tego nie bedzie... nawet jak trochę podłogi skujesz... to niewiele to da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem :-) dzis jedno idziemy ogladac - po fotkach wygląda barrdzo ładnie i ma rure w kuchni chyba do tanców go-go :-) a wieksze jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mam podatek do zaplacenie :P 37 zł wrrr ździerstwo - musze sie o dziecko starac to w przyszłym roku odpis bede miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze inni maja wiecej :P ale narzekać na US zawsze trzeba :D na coś trzaba ja psioczę na ZUS i US :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dobry us w tym roku oddaje :) słuchaj - masz maila albo gg do lejli pogadaj z nią, powiedz zeby się nie boczyła to nie ma sensu....jestem zlosliwa, ale wredna nie jestem i nie chowam do nikogo urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ani gg ani @ - lejla też nie jest obrażalska - pisała ze ma coś do roboty, jak zrobi to zajrzy :-) i na bank się nie boczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że się za mną stęskniłyście ;) To miło :) Mi mój szef był na tyle miły ze załatwił roboty na kilka dni :o I to jeszcze odwalam robotę za takiego jednego dupka z którym się ścięłam już w pierwszych godzinach mojej pracy tutaj... :o Ale etraz szef wyjechał praktycznie na cały dzień w sprawach służbowych to będę leżeć do góry brzuchem :) pieprze tą robotę dla tego kretyna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :-) ja juz porobiłam dzis troszeczkę... potem znów coś zrobie i tak do 15 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×