Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

moze slowo przyjaciolka to za wiele powiedziane ,po prostu dobrej kumpeli z ktora zawsze bedemogla pogadac na kazdy temt Kto ze mna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie o pisaniu gdzie mieszkacie ile jestescie w zwiazkach tylko moze chociaz wiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam się.... mieszkam... stan cywilny... zawód... cechy charakteru... stan konta też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zacznę o sobie ;) Właśnie siedzę w pracy i się nuuuuuuudzę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanu konta może lepiej nie bo ja dopiero czekam na pierszą wypłatę to się nie będę kompromotować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabong nie chce byc nie mila ale jak ktos nie ma ochoty to po co wchodzi i sie wpisuje nie kaze ciu podawac takich rzeczy zreszta ja nic nie kaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam się.... 1982 mieszkam...śląsk stan cywilny...mężatka zawód...specjalista cechy charakteru...rozmowna pogadana nerwowa stan konta też? brak danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NigeLLa.N - zapomniałaś tylko na samym końcu dodać \"i przede wszystkim skromna\" :p ja tak zawsze robię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozumiesz mnie w 100% :) Wkurza mnie juz ta nuda :o wolę jednak jak coś jest do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też - ale wszystko robię na bieżąco - i nie mam ani zaleglości ani nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na stażu także w sumie za dużo pracy raczej nie mam, chociaż czasami jak się trafi dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z PUP. Dopiero co się obroniłam i stwierdziłam że lepije zarabiać nawet nie duże ale zawsze jakieś pieniążki, zdobywać jakieś doświadczenie zawodowe i w międzyczasie szukać normalnej pracy niż siedzieć w domu i nic nie mieć z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze :-) a co skonczyłas? i jestes w panstwowej pracy, czy prywatna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×