Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

juz lepiej, wczoraj mial 37,2 pani doktor mowila ze temperatura bedzie go trzymac do konca tyg i tyle jutro mnie nie bedzie bo moja mama nie moze z nim zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc dziabong wkleję jeszcze raz :) umowę spisywałam przy gościu z biura nieruchomości, ale jeśli kupujecie bez pośrednika to spiszcie sami. do umowy przedwstępnej nie potrzebny jest notariusz ani żaden urzędnik. zadatek daje się gotówką (zadatek jest tylko gotówką) podczas podpisywania umowy przedstępnej. jak już masz umowę przedwstępną to wtedy załatwiasz wszystko w banku. i jak będziesz miała decyzję kredytową to możesz iść do notariusza umówić się na podpisywanie aktu notarialnego, wtedy podajesz mu wszystkie dane dotyczące kupujących, sprzedających i przedmiotu sprzedaży i on się umawia z wami na termin. umowę notarialną przygotowuje notariusz. nie wiem dokładnie jakie dokumenty trzeba mu dostarczyć (bo nam to załatwiało biuro nieruch.) ale on wam wszyskto powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa- pytałam radce prawnego i powiedzial ze nie ma różnicy czy zadatek jest w formie przelewu bankowego czy gotówki - to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabong - mój pan od nieruchomości się upierał, że zadatek tylko gotówką :) no ale to w sumie zależy jak sie dogadacie ze sprzedającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa - nie uwierzysz wczoraj jak wysłałam mu umowę zeby sie z nia zapoznal to powiedzial ze on NIE MA spółdzielczego wlasnościowego prawa do lokalu i ten ZADATEK jest mu potzrebny by wykupic mieszkanie!!! wrrrrrr i mamy zgryz co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabong to przejedź się najlepiej do jego spółdzielni wypytać co i jak, bo w niektórych spółdzielniach jest takie prawo, że lokator po wykupieniu mieszkania nie może go sprzedać przez 5 lat. żebyście się nie wkopali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Haris w ogóle? na gg też jej nie ma. nie przypominam sobie, żeby mówiła, że dziś jej nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on może sprzedać na nastepny dzien pod warunkiem ze te pieniadze beda przeznaczone na inny cel mieszkaniowy a takowy istnieje - do adwokata się umowię chyba najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czy gdziekolwiek po porade prawną, wszystko lepiej sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie - pracuje :-) mam nerwowe dni w robocie :-) problemy z mieszkaniem - wrrr może dziś się coś wyjaśni :-/ a ty co to zaspałas w piatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggy44
ja tez szukam kogos do pogadania. jestem z Poznania, mam 28 lat, spodziewam sie dzidziusia - 6 m-c (siedzę w domku). jestem samotna. nie mam tu żadnych znajomych.... napisz jeśli jesteś w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggy44
puk, puk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggy44
dziewczynka -Julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje :-) ja w pracy siedzę - jestem ze ślaska - dzis tu trochę pusto ale może się pojawią znajomi :-) na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggy44
termin na 24 lipca. a jak z Wami? jesteście juz mamusiami czy dopiero planujecie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggy44
nie wiem dlaczego nie mam znajomych... wydaje mi sie, że ich odrzucam mam jedna kolezanke tylko, że ona ma dwoje malutkich dzieci i wiadomo, nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×