Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia wa-waa

Dostałam krótki ŻÓŁTY kurtko-płaszczyk... Co pasuje do takiego koloru?

Polecane posty

Gość klaudia wa-waa

Jest on cienki, dwurzędowy, zawiązywany matriałowym paskiem. Sięga bioder. Ja jestem niska - mam 160cm i mam figurę gruszki. Jakie kolory mogę z nim łączyć, jakie ciuchy? czy pasuje do tego wyskoczyć w jeansach? Zawsze ubierałam się na sportowo więc nie mam pojęcia co wypada ubrać do takiej kurtałki, a że prezent od ważnej osoby to czasem ubiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno możesz z czarnym, szalem, beretem, rurkammi, kozakami.... mozesz z odbiscie czerwonym ale bez przesady.....daj wtedy jakies neutralne tlo, np czarny... możesz także z szarym.... ze wszystkim możesz, byle by nie wygladać jak choinka....i dac wszystkiemu umiar... a swojadrog żółty teraz bedzie najmodniejszym kolorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansy rurki czy rozszerzane
lub proste mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia wa-waa
najgorzej ze spodniami... widza mi sie proste i rurki ale to nie fasony dla mnie bo mam figurę ala Jennifer Lopez :( nie wyjde w marchewach z takim tyłkiem i udami :( pracuje na tym po ciazy ale póki co.. wiec jakie spodnie dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być proste lub lekko rozszerzane nogawki ,z troche wyższym stanem z tyłu,po ciąży takie nosiłam,dobrze tuszowały mankamenty najlepiej granatowe.to co że rurki modne ,nie patrz na to ubieraj się w to co ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×