Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxmoniaczekxx

21.08.08 wymarzona waga

Polecane posty

ja warszawa(prawie) co do tych miesiecy.. to załóżycielka sie pomylila nie my wiec ludzie opanujcie sie z komnetarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
weź idź wogóle z tąd i po jakiego ciorta tutaj włazisz ? Coś nie pasi ? No właśnie... pomyliłam siębo na początku miałam inne założenia a potem zapomnialam zmienic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
wiesz co ? bo zaczęłam w 21 Marcu (czyli dziś) i tak jakos :P chce zakończyć w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
HEHE napewno jestem młodsza od was :PP Jestem z Pod Warszawy Chce schudnąc 10-15-20 to bedzie idealnie :) przynajmniej te 10 do Sierpnia :( Wiem ze to mozliwe bo przez wakacje schudlam 7 nic nie wrócilo... efekty byly :) ale potem znów żarrrrrcie i co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkafasolkajjjj
To ja tez ;) ja ogranicze jedzenie,chce 5 kg schudnac ;_) Wiec nie bede jesc chleba i slodyczy oraz fast foodow i jakos zleci do wakacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile teraz wazysz? pamietaj tylko nie przesadz z odchudzaniem mozesz miec potem kłopoty zdrowotne...ale trzymam za nas ciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola455 dobrze, że mi mówisz o tych jogurtach owocowych, ja myślałam, że to białko, czy to oznacza, że jak do jogurtu naturalnego dodam jakikolwiek owoc to stanie się węglowodanem? Czy możesz polecić jakieś produkty białkow, które można jeść w pracy bez potrzeby gotowania: np twarożek, serek homogenizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
ile waże? 75 kilo 2 lata temu w wakacje wazylam 57kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz w te wakacje... mialam problemy ze zdrowiem.... strasznie osłabiony organizm... mialam problemy z niedoborem magnezu, i bardziej potasu... ale nie przez diety bo ja bybam ok,. nie odchudzalam sie wtedy... bolala mnie glowa czesto, krew z nosa mi leciala codziennie ;/ słąbo mi bylo, bolał mnie brzuch .... zaczely sie problemy ze wzrokiem równiez.. nawet lekarze podejrzewli Jaskre Oczną... ale wydaje mi sie ze w tym wieku to niemozliwe... I przytyłam... poprostu.. nie jadlam duzo.. ale zaczelam prochy łykać... to pewnie wspomoglo.. Dlatego nei rozumiem wlasnie czemyu ja tak przytyłam! ..... w tak krótkim czasie wiec chce zgubic to znowu... najbardziej poszlo mi w brzuch rece no i uda... I musze schudnąc do wakacji! mam kilka miechów ale musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade:) ja odkad pamietam bylam okroagla ale powiedzialam dosc:) musze do pazdziernika schudnac 25kg...poniewaz od pazdziernika ide na studia i bede mieszkala ze swoim chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
Nio! i takie nastawienie jest Ok ! ;] Damy rade dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku:) ie teraz sie polozyc bo mnie cos glowa boli odezwe sie tak za godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
a ja własnie wróciłam z biegania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
Marki.... Na podwórku... np. w domu w miejscu albo tak poprostu do lasu i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) fajnie masz ja mieszkam w miescie dosc duzym i niemam gdzie biegac tak zeby ktos nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
A myslisz ze mnie nie widza ? widza :D:D A ty skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
Aha :) No a jak sie trzymacie ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
hmm... Zjedz jezeli jestes tak bardzo głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz glodna ale czekam na 18 by zjesc jogurt i na dzis to bedzie wszytko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×