Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

Rekrutacja w firmie doradztwa finansowego - woj. Śląskie - zapraszam!

Polecane posty

Witam, nasza firma poszukuję chętnych do pracy w zawodzie doradcy finansowego. Zawód doradcy finansowego to nowy, wolny zawód, wymagający przede wszystkim samodyscypliny, przedsiębiorczości i wytrwałości, ale i dający wiele - głównie możliwości rozwoju oraz nieprzeciętne dochody, proporcjonalne do wniesionego wkładu pracy. Do jego wykonywania niezbędna jest chęć wykonywania pracy na własny rachunek oraz chęć ciągłego kształcenia się. Zapraszam osoby o wysokich aspiracjach i wysokim poziomie etyki zawodowej! Jeśli: # Jesteś ambitna, lubisz mierzyć wysoko i osiągać wyznaczone cele, # Jesteś kreatywna, otwarta, komunikatywna, rzetelna, # Odpowiedzialnie podchodzisz do powierzonych Ci obowiązków, # Interesują Cię finanse i chcesz się rozwijać w tej dziedzinie Napisz do mnie - zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Kontakt do mnie to mail: bift@wp.eu lub GG: 7874254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko raz komentarz, żeby nie było niejasności - jeśli wśród chętnych są studenci czy pełnoletni uczniowie - oni nie muszą zakładać działalności, aby pracować w naszym doradztwie. A jeśli ktoś nie chce zakładać mimo wszystko działalności z jakichś dziwnych powodów, to po prostu nie reaguje na moje ogłoszenie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo z licencją, albo bez - wtedy po 150 godzinach szkoleń przygotowujemy do zdania egzaminu licencyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora, zdaje sie, ze kiedy wejdzie w zycie Mifid, nie bedziecie mogli zatrudniac nielicencjonowanych doradcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie była u mnie wasza
kursantka z ankietą, powiem tylko, to cięzki kawałek chleba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel897
Jest zajebista opcja na stronie . Wystarczy że wrzocicie tam swoje CV i za free znajdziecie prace w Wielkiej Brytanii, nie koniecznie w Londynie. Pracodawca skontaktuje się z wami przez telefon, a jeśli się spodobacie gwarantowany zwrot kosztów przejazdu na interview do UK. Jest tylko jeden szkopół: wykształcenie ekonomiczne i język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam, zapraszam! Rekrutacja trwa! Jeest bardzo duzy \"przesiew\" na rozmowach kwalifikacyjnych, bowiem zgłasza się do nas dużo ludzi nieodpowiedzialnych lub myślących, że chodzi o pracę w przedstawicielstwie handlowym ... Zapraszam - może szukamy właśnie Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt się nie przekona, że to nie piramida, jeśli nie spróbuje szczęścia na rozmowie. Ja rozumiem, że moje zapewnienia mogą nie być dla Was wystarczające. Jesteśmy naprawdę poważną, profesjonalną firmą kompleksowego doradztwa finansowego i nie ma u nas mowy o piramidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swój adres firmowy, nie podaję go do publicznej wiadomości. Dziękuję za wszelkie życzliwości, obejdę je szerokim łukiem i - zapraszam dalej. Skąd w ogóle pomysł, że moja firma jest oparta na jakimś Intway? Bo doradztwo finansowe? Bo sie pracuje na własną rękę a nie to, co mi przełożony każe, na przysłowiowe wczoraj, przez 8 godzin każdego dnia? I jak już się pracuje w wolnym zawodzie to od razu jest to piramida? Błagam, ściągnijcie klapki stereotypu z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca uczciwy
To min fundusze inwestycyjne w których chodzi o to aby zedrzeć z Was kasę, jeśli będziecie zmuszeni wypłacić przed terminem wielu lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca uczciwy
te gdzie umowę sie podpisuje od 5 lat w zwyż i w przypadku których płaci się kary za przedwczesne wycofanie własnych pieniędzy - czy nie jest tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmki super pałer
heheheeh on pisał o przesiewie ??? HAHAHA przedcież każdy może być bucem szukającym naiwniaków na forach hahahahahhaha przesiew :) kolejny nawiedzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - zależy od produktu. po drugie - jest przesiew. Około 50% zwykle nie przechodzi w ogóle rekrutacji, a potem kolejni odpadają przy okresie próbnym. Szukamy naprawdę konkretnych osób nadajacych się na to stanowisko, bo chodzi o dobro Klienta a nie o to, żeby ktoś na kogoś pracował, jak Wam się to wydaje. Jeżeli uda mi się jednak znaleźć jakąś osobę, która przejdzie proces rekrutacji, to nie będę mieć absolutnie żadnych dodatkowych pensji z racji tego, że ona podpisze jakąś umowę. Ale to juz inna kwestia, czy mi wierzycie czy nie. Strona internetowa mówi myślę sama za siebie, jeżeli po jej obejrzeniu dalej będziecie twierdzić, że jesteśmy jakaś marną piramidą, to proponuję przyjść do biura i się po prostu przekonać rozmawiając z doradcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mądry Głupiec" - a czy Open Finance, Expander itd. koajrzą Ci się z MLM? My się różnimy od nich tylko tym, że nie pracujemy jak oni na etat. No i jeszcze parmoa kwestiami, ale zaczęłabym autoreklamę, a chyba nie o to chodzi w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora - a skoro nie będziesz miał żadnych dochodów z tej zatrudnionej osoby to po co zatrudniasz ?? Bo rozumiem, że sam też sprzedajesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na tym
duzy odsiew hahaha szukacie leszczy ktorzy założa działalnosc i sami beda sie borykac ze wszystkim, porzadna firma zatrunia na umowe o prace ewentualnie zlecenie a nie odrazu działalnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na 2 spotkaniach i nie przeszłam rekrutacji - bo zadawałam niewygodne dla prowadzącego pytania- na które nie chciał odpowiedzieć. Rekrutację przeszedł jednak chłopak lat około 22 - zajmujący sie sprzedażą wydawnictw kartograficznych. Dodaję,że mam studia wyzższe i podyplomowe z finansów Pani prezes ładnie ubrana owszem - pan dyrektor też - i jednym z ważnych wymogów bodaj czy nie najważniejszym o jakim usłyszałam było by nosić strój biznesowy. Budynek IDF - kapie złotem po to by powalić klienta na kolana A owi młodzi ubrani na biznesowo ludzie - to naganiacze - tyle. - szkolenie 300 zł pomnóżcie 300 razy 30 - nieżle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżonson
Czyli za to szkolenie się płaci ??? No to wszystko rozumiem :) Naciągacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na tym
oferuja "Niespotykanie piękne biura" no tak klient musi widziec niespotykane piekno aby dac sie nabrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×