Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota19886

Pomocy jak otworzyc salon kosmetyczno-fryzjerski

Polecane posty

Gość Sabinnaa
Podczas rozkręcania biznesu postaw na dobry sprzęt suszarki, kosmetyki itp Dużo mam skarży się że u fryzjera nie ma foteli dla dzieci na którym maluch mógłby spokojnie siedzieć a fryzie obcinać malca więc może warto zainwestować w taki sprzęt i zyskać sobie przychylność mam:) http://www.foteleobrotowe.com.pl/wygodne-fotele-w-salonie-fryzjerskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo89
Witam, mam 22 lata. Marzę o tym, aby zostać fryzjerką! Jednak rodzice zmusili mnie do nauki w liceum a później wysłali na studia. W tym momencie uwolniłam się spod ich presji i bardzo chciałabym spełnić swoje marzenie. Zastanawiam się czy mam jeszcze szanse (a jeśli tak to gdzie) zdobyć naprawdę dobre wykształcenie w tym kierunku. Wiem, że trochę późno się za to zabieram, ale szybko się uczę i mam fryzjerstwo we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela22
WITAM WAS DZIEWCZYNY COS WAM POWIEM DOBRY INTERES TO JEST KOSMETYKA Z SOLARIU JA PRACUJE JUZ PRAWIE DWA LATA W TAKI SPOSB I ZAROBKI SA BARDZO DOBRE JA MAM SOLARIUM I KOSMETYKE U MNIE SOLARIU PRACUJE NA OPLATY I JESZCZE JAKIES 700 ZL MI ZOSTAJE NATOMIAS KOSMETYKE MAM NA CZYSTO OK 2.5TYS DO 4TYS W LATO W ZALEZNOSCI OD TEGO JAK SIE PRZYKLADAMY DO PRACY NIESTETY MUSZE WYJECHAC ZAGRANICE PONIEWAZ DOSTALAM BARDZO DOBRA OFERTE NA STANOWISKU KOSMETYCZKI I NIESTETY MUSZE ZREZYGNOWAC Z ZAKLADU CHCE GO SPRZEDAC WRAZ Z SOLARIUM JESLI KTORAS BYLA BY ZAINTERESOWANA PROSZE O TEL 516932049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sprzedac zaklad kosmetyczny z solarium z powodu wyjazdu za granice wiecej inf pod nr 516932049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąc zacząć zajmować się fryzjerstwem na pewno szkoły i kursy będą podstawą. Poza tym - biznes plan i jakies podstawowe wiadomości o zakładaniu firmy też się przydadzą ale w necie szybko i łatwo można to znaleźć. Co do samego wyposażenia salonu fryzjerskiego: w hurtowni veba.pl mają chyba najwiekszy tego typu asortyment więc z zamawianiem tez nie powinno byc problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle - prowadzenie takiego salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego jest chyba bardzo dobrym pomysłem na biznes :) Czy ktoś mógłby pochwalić się i napisac coś o swoich doświadczeniach? Raczej nie słyszy się o tym, żeby jakiś salon kosmetyczny został zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcę otworzyć własny zakład fryzjerski, jestem po kursie i technikum fryzjerskim, robię kilka lat włosy znajomym, sąsiadom i rodzinie ale chcę otworzyć coś co da mi miejsce pracy i mam trzy możliwości choć nie wiem które są lepsze a które gorsze lub nie legalne a mianowicie: 1. Fryzjer u klienta w domu. Nie wiem jak to jest rozwiązane prawnie czy konkurencja mnie nie zniszczy. 2. Zakład w domu, pokój ok 20m2 na jedno stanowisko, łazienka wspólna dla domu i zakładu choć nie wiem czy tak się da. (art. o zakładzie fryzjerskim i wymogach przeczytałam) 3. Budowa jakiegoś pawilonu usługowego jako budynku przenośnego na własnej działce choć powiem szczerze że jeszcze nie byłam w gminie o zapytanie o zagospodarowanie przestrzenne działki i czy taki pawilon po podłączeniu kanalizacji pozostanie dalej jako lokal przenośny Miejsce zakładu to wieś gminna ok 2tys osób + kilka ościennych wsi. Jest tam co prawda już jeden zakład ale właścicielka nie rozwija się i potencjalni klienci jadą do oddalonych nawet o 15-20km fryzjerek na strzyżenie itp. Nie liczę na zyski rzędu kilkunastu tysięcy ale liczę na godziwy zarobek. W przyszłości planuję jeszcze miejsce na solarium i ewentualnie jakieś paznokcie czy makijaż ale to już jak się uda z włosami. Proszę o podpowiedz odnośnie fryzjera w domu. Pozdrawiam Edyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka2604
Bardzo proszę o przesłnie biznes planu na temat otwarcia własnego salonu kosmetycznego na adres: ankazarzecka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataC
Czy warto inwestować odrazu w program komputerowy i karty stałego klienta? Zastanawialam się na programem ProBeauty ( http://www.probeuty.pl ). Pobrałam darmową wersje na stronie producenta ( http://www.sjsoftware.pl/Product/ProBeauty ). W sumie jest to jeden z tańszych programow i ma sporo funkcji i promocji. Z drugiej strony 800zl to na start zawsze troche pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xse
Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem sprzętu lub mebli do salonu to www.szwedogroup.eu ma ciekawą oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1969
Ja tez wlasnie chce otworzyc salon kosmetyczny i szukam kogos kto pomoze napisac mi biznesplan.Prosze o pomoc.Bede wdzieczna.Moja maill: kamasutra667@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROGBEAT
Hej Desvit...CZY MOGŁABYM CIĘ PROSIĆ O TWÓJ BIZNES PLAN?? POTRZEBUJĘ POMOCY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia Kubek
Radziłabym Ci najpierw przyjrzeć się stronie formalnej tu polecam e-harmonogram. potem zorientować się w konkurencji jak i hurtowniach kosmetycznych, a no i nie zapomnij o marketingu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fish SPA Opole
Szukam doswiadczonej kosmetyczki do prowadzenia salonu kosmetycznego w Opolu - w Fish SPA Opole, proponuje atrakcyjny sposob zatrudnienia oraz zarobki prosze o kontakt 533900215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakosmatka
witam jestem właśnie na etapie załatwiania i dowiadywania się o otwarcie salony kosmetycznego czytałam wasze wypowiedzi i jesli można to proszę o pomoc. jakis wzór bisnes planu na adres turowska22@interia.pltu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruskaz
Koszty początkowe to kilkadziesiąt tysięcy. Jeśli jesteś bezrobotna, to możesz wnioskować o otrzymanie pieniędzy z UP. Dalej - musisz mieć dobre kosmetyki i zdobyć pierwsze klientki. Kiedy już zacznie się coś dziać, pomyśl o programie do zarządzania firmą. U nas mamy Taskbeat - można znacząco zmniejszyć panujący w firmie burdel, tak więc śmiało działajcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadecki
Kilka dodatkowych porad mozesz znalezc na stronie: www.sjsoftware.pl/Article

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek29
salonów jest strasznie dużo wiec jest ciężko sie utrzymać trzeba miec dobrych pracowników to podstawa klient musi być najważniejszy trzeba o tym pamiętac a nowe salony szybko zapominają o tym i to jest tylko klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristka
Witam serdecznie.Planuje otworzyć salonik fryzjersko kosmetyczny.Prosiłabym jesli to możliwe o przesłanie biznes planu,mam z tym problem,oczywiście chodzi o wzór i ogólny wygląd.Mój adres e-mail: kriston25@wp.pl Z góry najmocniej dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek366
cześć dziewczyny,chce otworzyć zakład kosmetyczny,nie znam sie na tym ale zatrudnie pracownice,staram sie o dotacje ale nie wiem od czego zaczac nie wiem co mi jest dokladnie potrzebne w zakladzie prosze wszystkie kobiety o pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaxx12
ja teraz mam salon i taki i taki :D miałam problem z finansami, ale firma, której sprzęt chciałam kupić sama zaoferowała pomoc :) no i w bardzo prosty sposób wzięłam 3 urządzenia Glam Beauty w leasingu, dzięki czemu nie uwikłałam się w ciężki kredyt, który byłby trudny do spłacenia :) moja rada - szukajcie optymalnych rozwiązań!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilatan
Witam:) planuje otworzyc maly salon fryzjerski, i musze stworzyc biznes plan. Ale bardzo prosilabym wszystkich osob, ktorzy mieli stycznosc z pisaniem biznes planu o wyslanie mi na maila nataliaklenk@gmail.com Z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaAAA
Popieram swoją przedmówczynie! Ja tez otwierałam salon razem z Glam Beauty! Mam ich aż 3 urządzenia i teraz zastanawiam się na 4 bo salon się rozrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody.
Proszę o podanie przybliżonych nakładów inwestycyjnych na otwarcie salonu? Czy przed otwarciem miałyście kontakt z branża? Czy mężczyzna chcący otworzyć salon ma szanse na sukces? Poszukiwanie personelu wykwalifikowane jak to zrobic ? Dodatkowo znaleźć osoby juz posiadajce klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka.6
Jeżeli chcesz prowadzić dobry salon kosmetyczny to musisz mieć dobre kosmetyki bo co z tego jak będziesz dobrze robić a będziesz miała słabe kosmetyki. A prowadzenie w domu to nie polecam sanepid Cię zniszczy a jeżeli będziesz robić po cichu to trafi Ci się uprzejma sąsiadka która poinformuje US to już lepsze rozwiązanie wizyta u klientki w domu to już trudne do namierzenia. A co do kosmetyków polecam markę Itely http://uradka.pl/producent/55-itely/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia233
Witam, też chce otworzyć własny biznes - jedno stanowisko fryzjerskie + przedłuzanie włosow, jeden fotel na ewentualna kosmetykę + przedłużanie rzes + stanowisko do wykonywania tatuazu i piercingu .Głownie chcę się skupić na przedłużaniu wlosów i rzes - mam z tego stosowne kwalifikacje szkolenia i przedewszystkim doświadczenie . Pracowałam w salonie kosmetycznym przez 2 lata , mam wykształcenie technika usług kosmetycznych .Zastanawiam się czy łatwo na taki biznes uzyskac środki z unii ? Bo takich Salonów jest pełno. Chcialabym tym wiedziec co jest najważniejsze w takim wniosku na co zwracają szczególną uwagę ? czy na doświadczeni osoby otwierającej biznes? czy na jakośś usługi ( wykorzystywanych produktow ) czy na wkład własny ktorego dużo nie mam...czy ktos może otworzył podobną dzialalność? proszę o info na meila bubulinka20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia233
Witam, też chce otworzyć własny biznes - jedno stanowisko fryzjerskie + przedłuzanie włosow, jeden fotel na ewentualna kosmetykę + przedłużanie rzes + stanowisko do wykonywania tatuazu i piercingu .Głownie chcę się skupić na przedłużaniu wlosów i rzes - mam z tego stosowne kwalifikacje szkolenia i przedewszystkim doświadczenie . Pracowałam w salonie kosmetycznym przez 2 lata , mam wykształcenie technika usług kosmetycznych .Zastanawiam się czy łatwo na taki biznes uzyskac środki z unii ? Bo takich Salonów jest pełno. Chcialabym tym wiedziec co jest najważniejsze w takim wniosku na co zwracają szczególną uwagę ? czy na doświadczeni osoby otwierającej biznes? czy na jakośś usługi ( wykorzystywanych produktow ) czy na wkład własny ktorego dużo nie mam...czy ktos może otworzył podobną dzialalność? proszę o info na meila bubulinka20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia233
Witam, też chce otworzyć własny biznes - jedno stanowisko fryzjerskie + przedłuzanie włosow, jeden fotel na ewentualna kosmetykę + przedłużanie rzes + stanowisko do wykonywania tatuazu i piercingu .Głownie chcę się skupić na przedłużaniu wlosów i rzes - mam z tego stosowne kwalifikacje szkolenia i przedewszystkim doświadczenie . Pracowałam w salonie kosmetycznym przez 2 lata , mam wykształcenie technika usług kosmetycznych .Zastanawiam się czy łatwo na taki biznes uzyskac środki z unii ? Bo takich Salonów jest pełno. Chcialabym tym wiedziec co jest najważniejsze w takim wniosku na co zwracają szczególną uwagę ? czy na doświadczeni osoby otwierającej biznes? czy na jakośś usługi ( wykorzystywanych produktow ) czy na wkład własny ktorego dużo nie mam...czy ktos może otworzył podobną dzialalność? proszę o info na meila bubulinka20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×