Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana z własnej winy

czy da się wznowić laktację?

Polecane posty

Gość gość
Sama jestem bardzo ciekawa co może pomóc i mnie jesli chodzi o laktację. Ale moze faktycznie powinnam spróbować z Prolaktanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 3 miesiącach chciałam spróbować relaktacji. Walczyłam dzielnie z laktatorem Nie udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZuzzanka
Ja z własnego doświadczenia wiem, że laktator nie specjalnie pomaga, tak jak koleżanka mówi prolaktan i przystawiać często dziecko do piersi, możesz kombinować z laktatorem ale na nie każdego to działa, a nawet bardziej nie działa. Nie ma lepszego pobudzacza niż mały ssak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, ze jest to naprawde dobry i skuteczny środek po który zdecydowanie warto jest sięgnąc własnie kiedy pojawiają sie u nas problemy z laktacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyellow
Są laktatory, które naśladują rytm ssania dziecka, ale to jednak nie będzie to samo. Najlepiej często przystawiać dziecko, laktatorem próbować pomiędzy karmieniami dodatkowo. Prolaktan nie zaszkodzi, do tego koniecznie dużo płynów i dziewczyny, bez ciśnienia, stres laktacji nie sprzyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to własnie znalezc ten odpowiedni środek który pomoze nam skutecznie w problemach z laktacją. I mieć go zawsze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zabrano dziecko po porodzie na tydzien i wtedy nie karmilam, sciagalam, mialam problemy z piersiami, ale po tym tygodniu ( co prawda to nie dlugo) zaczelam karmic, karmiłam 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemamamodniedawna
ja jestem w podobnej sytuacji.... dwa tygodnie temu urodziłam, ale wdała się jakaś infekcja i nie mogę przez ten karmić dziecka, dopóki biorę leki. Piersi bolą okropnie i boję się, że stracę pokarm.... jak można i czy to możliwe jest, aby rozkręcić laktację po 3 tygodniach (za tydzień przestaję brać leki)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest strzał w 10tkę. Naprawde Prolaktan działa i daje super efekty kiedy macie moje drogie problemy z laktacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra na pewno tak samo jak Wy pije Prolaktan i z tego co mi mówiła działa jak nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenulka900
Ale na podkręcenie laktacji, czy wznowienie od zera? Ja musiałam odstawić córkę ze względu na leki, teraz po miesiącu chciałabym karmić nadal. Na szczęście pokarm mi nie zaniknął, odciągałam trochę, ale jest go za mało. Czy to mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie całkiem od zera, nie karmiłam, ale odciągałam, dokarmiałam mm, potem przez jakiś miesiąc piłam prolaktan i przystawiałam dziecko co 1-2 godziny, nawet w nocy i w końcu ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez jaki okres czasu trzeba pic Prolaktan? Jedno opakowanie wystarczy czy warto kupić 2 na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDżindżer
Jedno spokojnie wystarczy już po pierwszych trzech saszetkach będziesz czuć różnicę. Po pełnym opakowaniu już na pewno będzie satysfakcjonujący efekt na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, w takim razie koniecznie muszę jutro iśc do apteki. Dziękuję za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowamama

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam ten prolaktan i wiem, że muszę go brać raz dziennie. A czy mogę go łączyć z mlekiem? Często piję koktajle mleczne, więc to było bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzodpowiadam

Jak najbardziej możesz go pić z mlekiem - ja tak zawsze go piłam i nie było żadnych problemów:)ma taki bananowy smak, więc dobrze smakuje z mlekiem i owocami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzrozpaczona

I prawie straciłam pokarm:/ przez prawie 2 tygodnie nie mogłam karmić piersią i dziś chciałam wrócić do tego sposobu, i spotkała mnie niemiła niespodzianka - nie udało się nakarmić dziecka:(czytam o tych środkach na laktację, i czy one są tak na serio skuteczne przy wznawianiu laktacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzprawienowyrok

Są skuteczne, ale pod warunkiem, że wybierzesz środki dobrej jakości, np. prolaktan. Jak tu dziewczyny pisały, zwróć uwagę na skład tych saszetek i trochę cierpliwości - po kilku dniach jest już poprawa. A próbowałaś jakoś poprawić laktację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzrozpaczona

Próbowałam, ale tylko takich domowych sposobów jak bawarka lub herbatki laktacyjne. Nic to nie dało. Dzięki za poradę, po Nowym Roku wybiorę się do apteki po ten prolaktan. Może mi pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj herbaty z pokrzywy - pomaga nie tylko na laktację, ale też na paznokcie i włosy 🙂 najlepiej mieć własną (zebraną i ususzoną przez siebie) ale te w sklepie też dają radę. 

 

Działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×