Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

W nowym nr.Joya jest taki dodatek o Diecie Nowojorskiej,w 14 dni schudnie sie 8kg.Jest to dieta gwiazd i co Wy na to ??Opiera sie na koktajlu proteinowy,tylko jest taki mont ze jak go mam zrobic :o Tzn.pisze ze mozna zamowic przez neta 20 porcji za 220 zl :o Jest tez podany taki przepis : 300ml wody niegazowanej,5 kostek lodu i miarka proszku proteinowego,taaa,tylko z dupy raczej tego proszku nie wytrzasne,a jak pisalam 20 miarek kosztuje 220 zl przez neta,moze ktoras tez kupila Joya albo poprostu wie cos na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym przejsc na ta diete,tymbardziej ze to nie jest typowa dieta tylko jak tam napisali bardziej styl zycia,tylko co z tym jebanym koktajlem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TY nadal nie masz diety? ahh ja już dietkjuję dobrze mi z tym ;) dziś np głodoweczke zrobilam;) w koncu post mamy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tucha
ten proszek to jest jakis drogi badziew a mozna go zastapic innym koktajlem odzywczym o rownie silnym dzialaniu np sok pomidorowy z olejem lnianym... za pyszne to to nie jest ale za to efekty widoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myślę o tej diecie;) a co do koktajlów: no problem. Lepiej zrobić go samemu. ja raz takie koktajle piłam są ohydne w smaku i maja w składzie np cukier... Także sokowirówka albo mikser i do działa;) ja biorę się za tą dietę po świętach. A przepis na koktajl: -chude mleko (0,5-2%) 200ml -2białka jaja kurzego -łyżka stołowa miodu I tyle;) Moja koleżanka z pracy dodaje jeszcze banana i robi z jednym białkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheh
no teraz na blondynke jade :D czy te białka mają być surowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak surowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak;) te do koktajlu tak. Nie mają ani grama tłuszczu, więc nadają się idealnie. ja zaczynam tą dietkę po świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to niby ma byc
przecież masz jasno napisane że koktajl białkowy możesz zastąpic ugotowanym białkiem jaja jak zamiast koktajlu zjesz na śniadanie twarożek light to też będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szał
można zamiast tego zjeść ten cały omlet. dziś zaczynam. ale z podwieczorkami mam problem . nie nawidzę migdałow. tuńczyka również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zacznę od pon, albo od 1kwietnia, teraz się oczyszczam po tych świętach całych:D a tuńczyk tylko w sosie własnym, mam też w domu w oleju i porównałam sobie z ciekawości wartości odżywcze... Zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie co,czytalam ze przez te 2 tyg osiem kilo sie schudnie i potem to juz mozna to jako tako prowadzic,bo to bardziej styl zycia ;) Ja zrobie tak ze od dzis mam NORWESKA a potem porady z NOWOJORSKIEJ( czeso bd jesc co tam polecaja ) i MZ i potem za miesiac znowu NORWESKA (bo to 2 fazowa ) i wage bede starala sie utrzymac,odrzuce slodycze,fast foody i inne zycie ;) Trzymam za Was dziewczyny kciuki,bo wiem jak trudno jest byc na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy te 8kg jest możliwe... ja to bardzo wolno chudnę;/ ale napewno spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioluna
Dziewczyny jak ja czytam te Wasze "zrób to sam" to nie mogę wyjść z podziwu. A póżniej płacz, że dieta nie skutkuje. Koktail białkowy kupuje się w odżywkach dla sportowców. To koszt ok 130 zł, który starcza na jakieś kilka miesięcy. Miód ? Banany ? jeśli ma to być dieta nowojorska to są to produkty na które nawet spojżeć nie można. I jeszcze jedna refleksja: często widzę przy okazji zakupów dziwczyny na tzw. diecie które kupują jogurcik, bułeczkę i pomarańczko:-) a te produkty to cukier i węglowodany. W produktach mlecznych i owocach jest dużo cukru. Jeśli to ma być dieta nowojorska to na pewno bez tych produktów. Zawsze można wybrać dietę cookie diet tylko spójżcie (w dodatku joy\'a) jak wyglądają osoby na tej diecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam były napisane polskie odpowiedniki tego koktajlu, napewno był firmy Olimp - \"100% natural whey protein\" i jakiś jeszcze drugi zamiennik. Też się zastanawiam nad tymi koktajlami, ale raz, że podobno nie są zbyt fajne w smaku, a dwa, że nawet jak pisze, że jest 100% białka, to w 100g. jest go 80g, a reszta to niestety węgle. Chyba faktycznie lepiej wcinać białko jajka, taniej i pewnie zdrowiej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koktajl molke-kur
to najzwyklejsza serwatka. w niemieckim rossmannie kosztuje ciut ponad 2e, a babki na allegro sie o to zabijaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka82
moglaby ktoras z was umiescic tutaj ta diete? chetnie sprobuje z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o serwatkę to ja w lecie
piłam ale nie w celach odchudzających tylko dlatego, że na upaly byla w sam raz i mi smakowala - ale z tego co słyszalam poprawia przemianę materii wiec chyba jest pomocna w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwatkę sie robi z mleka
to to co zostanie po odciagnięciu z niego sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam trudno,moze i przeplacilam,ale czuje sie po niej najedzona i jest bardzo dobra choc z woda co mnie miło zaskoczylo i na pewno pomoze,a rodziny z niemczech ani znajomych niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12qwer4t6ttu
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grhyh
ktoś stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ola
no to się dołącze dziś pierwszy dzień, na początku ten cały jadłospis wydał mi się śmieszny ze względu, na dużo pracy poświecanej przy posiłakach.. ale okazało się, że zabierają tylko kilka chwil. i wcale nie są trudne. zaczynam z wagą 88 kg, więc bardzo możliwe, że zrzuce te 8 kg ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ola
aha, no i zamiennikiem do koktajlu jest omlet (przepis podany na pierwszej stronie w pomarańczowej ramce) i ja własnie stosuje ten zamiennik. co prawda spędza się wiecej czasu w kuchni.. no ale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolka_23
czesc:) diete nowojorska stosuje 3 dzien i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona. nie odczuwam glodu, samopoczucie tez jest ok:) do tej pory na sniadanie jadlam omlet ale dzis kupilam koktajl w sklepie dla sportowcow i zamierzam sie na niego przerzucic;) jest pyszny,czekoladowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×