Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

Gość anka23455
Hej wszystkim ; ) no ja włąsnie mam zamiar zacząć to diete :) TYLKO NIE ZA BARDZO WIEM GDZIE MOŻNA KUPIĆ TEN PROSZEK PROTEINOWY ; ( MOŻE ZNACIE JAKIES STRONY GDZIE MOŻNA BY BYŁO GO KUPIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
Ja już jestem tydzień na tej dietce, no 4kg w dół. A koktajlu proteinowego nie mam, rano zastępuje go omletem (takk jak w przepisie) a wieczorem kurczakiem pieczonym 100g + sałata. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidxxl
W tej kwestii polecam www.piekno-natury.pl Lepiej nie traficie. Szukałem wszędzie, są najtańsi i bardzo skuteczni. Polecam, bo za polecenia dostaję punkty, które mogę później wymienić na darmowe produkty. :) Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl Jeden minus to to, że ceny widoczne są dopiero po zalogowaniu. Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl www.piekno-natury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam podbijam temat- byłam jakies 3 lata temu na tej diecie- schiudłam ładnie 5kg za 2 tygodnie. Waga sie utrzymała- niestety ciaza zrobiła swoje. Startuje w pon pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beczik
I jak tam Aniu? Coś ruszyło? Mam książkę Davida z tą dietą i ćwiczeniami i jestem pełna wiary :) Jak ja bym chciała pozbyć się tego brzucha odstającego, który wszystko psuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blcsdbh
Ma ktoś zeskanowaną ta książeczke z JOYA z 2008? szukam juz z pol roku :( jeśli tak, to prosze o kontakt na maila sylwia_120@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że wątek zamarł! Szkoda bo przeczytałam cały i bardzo mnie motywował. Dziś jest mój 4 dzień i czuję się świetnie. Wczoraj się ważyłam i było -1,5 kg w 2 dni. Mam nadzieję, że będzie tak dalej. A jutro kolejne ważenie;] Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że ktoś tu wróci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnka
witam czy może ktoś przedstawić plan tej diety ? bo czytam wasze urywki , ale coś poskładać nie mogę do całości ? są w tej diecie wyznaczone jakieś posiłki i godziny ich przyjmowania ? :) z góry dziękuję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta polega na tym, że powinno jeść się najlepiej 5 posiłków dziennie w odstępstwie 3 godzin, czyli o 7, 10, 13, 16 i 19. Ja z racji tego, że teraz wstaje później jem 4 posiłki. Posiłki mają być wysokobiałkowe i możliwie ograniczyć spożywanie węglowodanów + tłuszczy. Dodatkowo oczywiście trening + hektolitry wody! Ale dieta ogólnie jest bardzo przyjemna, nie czuję się na niej głodna i efekty widać praktycznie z dnia na dzień. Zachęcam do spróbowania, a z tego co pamiętam dokładny plan jest na 6 lub 7 stronie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnYa_WPR
Jeśli jeszcze ktoś tu zagląda i to czyta, a chciałby zacząć dietkę w najbliższym czasie to proszę niech się odezwie. Fanie będzie mieć świadomość, że można z kimś na bieżąco wymieniać się swoimi spostrzeżeniami odnośnie diety i efektów :) Ja dietkę zamierzam stosować przez dłuższy okres niż 14 dni (jeśli nie wpłynie ona negatywnie na moje samopoczucie i stan zdrowia), także zapraszam serdecznie do aktywnego uczestnictwa na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@AnYa_WPR ja właśnie piję swój pierwszy dziś koktajl :D trochę zmodyfikowałam dietę, a raczej stosuję sie do wytycznych producenta Nutrendu( tzn 2 x dziennie zamiast innego posiłku + lekki obiad; ja dołożyłam jeszcze śniadanie na 'ciepło')- bo ten koktajl stosuję. Jestem na tej diecie już 3 dzień i czekam na efekty. A dietę zamierzam kontynuować aż do zrzucenia co najmniej 10 kg, tzn. licząc kilogram tygodniowo przez jakieś 2-3 miesiące. Później zobaczę :D PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily19
Ja niestety musiałam przerwać dietę poprzednim razem z powodu wyjazdu, ale mam zamiar zacząć od nowa. Jacyś chętni do towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam o tej diecie, przejrzałam całe Forum, podnoszę wątek do góry i zaczynam jak tylko dostanę zamówiony już na allegro koktajl proteinowy. ...żeby wyprzedzić pytania, które być może padną informuję, że owy dodatek do JOY'a jest dostępny tutaj: http://s142.photobucket.com/albums/r106/Edytka_MGZ/DK/?action=viewt=IMG_0001.jpg#!oZZ1QQcurrentZZhttp%3A%2F%2Fs142.photobucket.com%2Falbums%2Fr106%2FEdytka_MGZ%2FDK%2F%3Faction%3Dview%26current%3DIMG.jpg '[link działa] Od połowy października walczę, udało mi się schudnąć już 6kg, ale ostatnie dni pod względem odchudzania są bardzo kiepskie, więc muszę się wziąć porządnie w końcu. Mam nadzieję, że najdalej we wt. otrzymam koktajl, a do tego czasu zacznę przyzwyczajać na nowo organizm do mniejszych posiłków. http://allegro.pl/molke-kur-koktajl-odchudzajacy-waniliowy-750g-i1905356843.html - taki koktajl zamówiłam! :) Czy ktoś dołączy, żeby było raźniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet15
Ja chętnie się przyłączę! ;) Musiałabym tylko zamówić sobie ten koktajl. Aktualnie walczę z jojo (8 kg) schudłam już 2 i zostało mi jeszcze 6 do Sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet - to zamów jak najszybciej! Ja go jeszcze nie mam, ale zaczynam przyzwyczajać organizm do mniejszych porcji, jutro też będę jadła więcej białka, mam nadzieję, że koktajl został już do mnie przesłany! :) Jeżeli jutro nie otrzymam to zacznę jeść te omlety białkowe zamiast niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet15
Już zamówiłam wczoraj wieczorem! ;-) Ciekawe tylko kiedy dostanę przesyłkę..Mam nadzieję, że w miarę szybko. Agus903- masz konto na vitalia.pl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie otrzymałam koktajlu, więc kupiłam te z Rossmanna - takie pojedyncze! :) Zaczynam od jutra: koktajl, jajko pokrojone w kostkę ze szczypiorkiem, kawałkiem ogórka i łyżką musztardy, pierś z kurczaka pokrojona w kostkę z sałatą i dwoma łyżeczkami jogurtu, 10 migdałów, koktajl. Zaczynam z wagą 68,80kg - do tej pory schudłam 3,20kg - ale chcę więcej! I uda mi się to! Będę robić po obudzeniu 400 brzuszków, a wieczorem godzinę będę korzystać z AbTronica. :) Anet15 - wspierajmy się, a będzie dobrze! :) mój nick na Vitalii to agusia903 - prowadzę tam pamiętnik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień za mną, było wzorowo! :) Zapomniałam wczoraj napisać, że wspomagam się The Line S ! :) Poszło mi dobrze, wypiłam chyba cztery zielone herbaty, teraz czuję głód, ale nie doskwiera mi aż tak bardzo. :) dam radę, ciągle się motywuję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet15
Jest w ogóle w PL ten koktajl w Rosmmann'ie? Jak wygląda? :) Ja jeszcze nie dostałam paczki z allegro i nie wiem co mam robić, chętnie bym zaczęła pić ten z Rosmmanna.. Nie poddawaj się! ;-) Życzę powodzenia i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. ja w Rossmannie kupiłam sobie te koktajle w paczkach takich pojedyńczych - one są tam, gdzie batony i jakieś takie spożywkowe rzeczy, bo jeszcze nie miałam tego z Rossmanna w Niemczech. Przyszedł wczoraj i od dzisiaj go piję i jest bardzo dobry! :) naprawdę mi smakuje! Dieta idzie mi bardzo dobrze, żołądek zaczyna już przyzwyczajać się do mniejszych porcji, a koktajl bardzo mi smakuje. W ogóle zaczęłam ćwiczyć przed śniadaniem, najgorzej jest, kiedy idę do pracy, bo wtedy muszę wstać pół godziny wcześniej i robić te brzuszki, ale powiem Wam, że świetnie się czuję po nich. Dzisiaj pobiegałam sobie i korzystałam z orbiterka (jeszcze przed śniadaniem - czyli koktajlem, zrobiłam brzuszki), a obecnie siedzę przed laptopem, słucham muzyki i mam założonego AbTronica na brzuch. Na wagę wejdę dopiero we wtorek, bo wtedy minie siedem pierwszych dni, ale wiem, że mi się uda! :) Nie wierzę w te bzdury, że można schudnąć 8kg w 14 dni, ale jakby te 4kg mi poleciały to byłabym bardzo szczęśliwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień czwarty. :) Będę pisać, bo może ktoś za jakiś czas tutaj zajrzy i będzie mógł przynajmniej dowiedzieć się jak to było w moim przypadku! Na razie jest super! :) dzisiaj nie byłam w stanie dokończyć obiadu, chyba żołądek zaczął mi się kurczyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień szósty za mną, dzisiaj i wczoraj jest mi trochę ciężej, mam nadzieję, że ten kryzys minie, bo mój brzuszek robi się coraz ładniejszy. Ważenie we wt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Muszę wam powiedzieć że to chyba jedyny topik na forum który mnie bardzo zainteresował. Chciałabym spróbować ale do środy jestem na głodowce,mam takie pytanie czy np jak mój facet pije taki koktajl dla sportowców gdzie jest 90% białka to jest taka bańka z proszkiem o smaku waniliowym i ten proszek rozrabia sie z 200ml mleka to czy to mogłoby być to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakbym tak na początek zaczęła pić koktajl ten zamiast posiłku czyli pięć razy dziennie np przez dwa tygodnie? Proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze że nie mam tej banki ona taka czarna jest i coś tam na A jest i że 90% czystego białka plus jakieś witaminy dalej nie pamiętam. Są też w sklepie niedaleko mnie takie saszetki z gotowymi koktajlami białkowymi plus l karnityna kosztuje jedna sześć złotych czyli trzydzieści złotych dziennie trochę sporo ale przecież innych posiłków się nie zjada więc i tak zamiast kupować żarcie można to bo też pije się je przez dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laik
Hej dziewczyny, mam pytanko do tych które już jakiś czas temu zakończyły dietę. Jak z efektem jo-jo? Pojawił się? Jeśli tak to ile wróciło? Pozdrawiam, mam nadzieję, że ktoś odpisze bo zastanawiam się nad tą dietką ale boję się jojo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×