Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

talulaizula wynik jest przecież super jak na 5 dni-chudniesz srednio 0,4 kg dziennie- to bardzo dużo więc spokojnie po 14 dniach (masz przed sobą jeszcze 9dni) powinnas mieć 5-6 kg a to jak na 2 tygodnie rewelacyjny wynik. Wiec uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolka_23
Z wyników diety jestem bardzo zadowolona. Nie wiem ile kilo starciłam ale czuje że sporo. Spodenki sie zsuwaja a po świetch nie mogłam sie dopiąc!! Dziś mam 9 dzień diety, jeszcze troszke i koniec:) i nie wiem właśnie co poźniej wprowadzić do posiłków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerolka 23 no to super- zważ się koniecznie- bo zjada mnie ciekawość:) ja zaczynam od nastepnego czwartku- mam wyjazd słóżbowy i wiem ze napewno by zostały złamane zasady diety a tego nie chce:) koktajl juz w dordze (zakupiłam Olimpu na alegro i czekam na dostawe) i jestem pełna gotowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ola
ja dziś półmetek, jutro ważenie. kupiłam wczoraj koktajl, olimp 100% na bazie serwatki, czekoladowy 330 g 34 zł miał być dziś na kolacje, udało mi się wypic zaledwie dwa łyki, jest strasznie nie dobry, alebo ja go źle zrobiłam 300 ml wody + kostek lodu + 1 miarka proszku (za jedna miarke uznałam 6 płaskich łyzek stołowych) koktajl wyszedł wodnisty, o posmaku kawowym. jestem straszna antyfanką kawy, więc jestem niemile zaskoczona tym CZEKOLADOWYM smakiem. jutro przyządze w taki spsoób jaki został opisany na opakowaniu 6 łyzek na 100 ml. Carolka masz chyba to samo białko co ja, więc daj znać jak przyzadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolka_23
Ja mam też OLIMP ale 80, bo 100 nie było w tym czasie w sklepie, a mi się bardzo spieszyło;) Mieszam 6 płaskich łyżek proszku ze 100 ml wody i jest bardzo dobry, czekoladowy:) własnie jestem po steperku i cwiczonkach, lece robic koktajl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janyka
dziś jest mój 4 dzień diety i szczerze powiem jak już ktoś wyżej psał że też zauważyłam że pmój brzuch się spłaszczył ;D a tak wogóle to schudłam 2 kg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny juz się nie moge doczekać:) widzę że idziecie jak burza:) gratuluję, trzymam kciuki- oby tylko kg nie wróciły miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ola
a mój zalatuje cappucino ;) takie mam wrażnie, jutro wypróboje te 100 ml, to ok 1/3 szklanki ? ja jutro dam sparwozdanie ile kg ubyło po tygodniu...i ile cm ubyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jutro do was dołączam:) jakieś wskazówki??? jak mogę zrobić ten koktajl w donmu? bpo podobno z mlekiem jest na nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam narazie koktajlu protinowego HERBALIFE. Zaraz się kończy… Zamówiłam Olimpa. Zobaczymy czy będzie równie dobry. Zamówiłam też koktajl MOLKE KUR z allegro (tak na spróbowanie) Jest dziwnie tani ok. 20zł. Za 750g. Zobaczymy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolka_23
Leje troszke wiecej wody niz 100 ml, daje polowe szklanki. Ten moj koktajl to special night formula, wiec pije wieczorem po cwiczeniach no i rano ale juz bez cwiczen bo po przebudzeniu nie mam za duzo sily na jakikolwiek wysilek fizyczny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka_mgz
ja zaczynam tę diętę od tygodnia. przejrzałam dodatek joya, ale i tak kupiłam książkę Davida razem z dołączoną płytą na której pokazane są ćwiczenia. już kiedyś byłam na diecie białowej, przepisanej przez kulturystę i muszę powiedzieć, że efekt był bardzo dobry. co do koktajli: ja polecam kupic NUTREND FORMLINE- mam 3 różne smaki (truskawka, banan, czekolada) i wszystki są pyszne! poza tym 14 dni to nie dużo, dorzucę do tego ćwiczenia Davida plus codziennie godzinę ćwiczeń aerobowych i powinna waga trochę spaść. a po dwóch tygodniach dalej będę się trzymać diety, ale dodam do tego jeden produkt z tych zakazanych (jakiś chlebek, ryż, wszystko pełnoziarniste, bo białych i tak nie lubię) trzymam kciuki za te dziewczyny, które już zaczęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ola
Lena żadnych takich koktajli! to sam cukier, a to jest dieta białkowa, poczytaj sobie skład, i ten herbafile pewnie, też ma węgle. te specjlane dla sportowców nie mają, same białko! dziś dzień 8 tak więc było poranne ważenie. przypomne tylko, że nie piłam w tym tyg koktajlu tylko jadłam na śniadanie omlet a na kolacje te zamienne posiłki. UWAGA! straciłam 4,6 kg!! :) no ale przypomne też swoją wagę wyjściową 88,1 kg na 175-6 cm pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, Molke-kur ma wiecej weglowodanow (cukier mlekowy w serwatce!!) - 74% niz bialka (tylko 13%). To zdecydowanie nie jest koktajl bialkowy. A co do ceny - w niemieckim Rossmannie kosztuje 2.99e, w promocji czesto 2.29e, wiec 20zl to zaden szal. Nie polecalabym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdjftrfmfm
ta dieta cholernie droga jest, po za koktajlem za 220 zł coś jeszce kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ola
koktajl kosztuje 34 zł, i to taki jaki jest wymieniony nie wiem, skad wziełęs/aś 220 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Was
a czy ktoras odchudza się bez koktailu ? I co jada,jak wygląda jej bialkowe menu? bo chyba mozna obyc sie bez koktailu,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAnna Ola pisała iż w pierwszym tyg nie piła koktajlu i schudła po 7 dniach 4,6 kg:) to naprawde duzo a jak Mam do was pytanie widzisz nie kosztuje to az tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Was
myslę,że koktail mozna zastąpic serwatką bialkowa w proszku,kosztuje 8 zl w intern sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ola
mhm :) dokładnie, koktajl pije dopiero od dziś. czyli dzień 8 pewnie, że można zastąpić sniadania omletem (2 ubite białka plus jedno całe jajko zmieszne z 2 łyżkami otrębów) a na kolacje sa zamienniki. i jak widać waga leci, dieta pyszna, nie gloduje się, a czesc przepisów napewno wykorzystam jeszcze nie raz, bo są proste, dosyc szybkie i smaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolka_23
Dziewczyny, czy po zakonczeniu diety nadal bedziecie pily koktajl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie, jak dla mnie jest za słodki po zakończeniu przechodze na south beach lub montignaca, jeszcze nie zdecydowałam, ale obydwie są podobne i na obydwy byłam, działają, ale powoli, i to już raczej odżywianie na dłużej, a o takie mi chodzi. 2 tyg czyli do końca kwietnia, bedzie to 1 faza SB. Później od maja dołączam siłownie 3 razy w tygodniu i jedzenie z fazy 2 lub montignaca, czyli ok 1 kg na tydzien, wystarczy 3 na miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panno Olu
jakie są warianty,zamienniki na kolację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to różnie, jakaś sałatka z piersią z kurczakiem, ryba itp. podobne jedzenie jak na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka_mgz
Carolka_23 ja będę piła koktajle na śniadanie. zresztą od roku koktajl białkowy Nutrendu stanowi u mie pierwszy posiłek :) uwielbiam smak tych koktajli, lubię też sobie je mieszać- np łaczę bananowy z czekoladowym, bananowy z truskwkowym, kiedys do waniliowego dodawalam trochę czarnej kawy. jutro dzień pierwszy. zakupy na pierwszy tydzień zrobione (wydałam az 40 funtów, nie licząc koktajli- trochę mnie przeraża ile kasy pochłania ta dieta) i jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten koktajl jest świetny, smakuje jak rozpuszczone lody czekoladowo-waniliowe, przekonałam sie do niego :) robie go tak: ok 1/3 kubka wody mineralnej 5 kostek lodu 6 łyżek białka miksuje jest świetny! dzis dzień 9, w sumie juz końcówka, jeszcze 5 dni. jestem barzdo ciekawa ile razem zleci, mam nadzieje, że dobije do tych 8 kg, bo i jest z czegfo zrzucać a w tym tyg dołączyłam koktajl, chociaż szczerze mówiąc głodna nie jestem mimo tego, chyba ze głód psychiczny, brakuje mi czegos do pogryzienia ;-) os soboty przechodze na SB, praktycznie dieta nie rózni się jakoś szczególnie, dochądzą jedynie, sery light, odtłuszczone jogurty, jajka z zółtkami i kilka innych. można z tego zrobić dużo świetnych dań, dużo przepisów na pierwszym forum wyskakującym z wygooglowania \"soutch beach\" może ktoś kto kończy się dołączy do fazy 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omina
uwaznie czytalam wasze komentarze...i zteg oco wyczytalam picie koktailu jest raczej konieczne? Chociaz Panna Ola niepiła go i straciła naprawdę dużo..zastanawiam się czy konieczne jest wlanczanie go wogóle...? czy moglybyscie mi na to odpowiedziec? i czy są jakies domowe sposoby na zamiennik koktajlu np serwatka? gratulacje dla wszystkih dziewczyn i życzę wam powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biskopcik
a ja pije to molke kur i chudne, tam przeciez nie ma CUKRU jako takiego tylko laktoza, mnie b. syci i b mi smakuje, poza tym ma malutko kalorii i 0.1 procent tluszczu, przeciez w kazdej serwatce jest laktoza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież w tej diecie nie chodzi o kalorie, równie dobrze możesz pić cole light, bo ma niby 0,1 kcal ? przecież tu nie na tym rzecz polega, tu chodzi co jesz! a nie wiem po co cuodwać z tymi zamiennikami, przecież to nie jest drogie, 34 to nie taki wielki wydatek. zresztą są zamienniki, ja schudłam sporo. jeśli ktoś nie ma do starcenia zaledwie 5 kg to jemu też się uda i bez koktajlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×