Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

Czy sadzicie ,ze Belgia przestanie istniec????

Polecane posty

to jak się roz padnie? Na Be i na Lgia, czy jeszcze inne konfiguracje są możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomnijmy
moze dobrym krokiem byloby dla nich uzgodnienie 1 jezyka urzedowego Miss Belgii np. nie potrafi mowic po flamandzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie jak amaleta
no ja juz pisalam co mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor nieba
mieszkam w Belgii i myśle że tak szybko się nie rozpadnie choc różnice są ogromne, można powiedzieć że obydwa obozy łaczy stolica czyli Bruksela (pępek Europy).,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomnijmy
jak dla mnie to musialby mowic w dwoch jezykach , francuskim i flamandzkim , inaczej odpada uwazam , ze to troche dziwne jezdzic po swoim kraju z tlumaczem nastepny przyklad to zespol K3 , piosenki sa w 2 jezykach , oczywiscie jest to takze dodatek komercyjny aby miec jak najwieksza rzesze fanow we Francji jak i Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi sie to okreslenie język flamandzki(wiem ,ze ono funkcjonuje oficjalnie ) - w gruncie rzeczy jest to odmiana mówiaona jezyka niderlandzkiego (np british anglish , american english itd. )dla przykałdu nikt przeciez nie mówi jezyk amerykanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomnijmy
tu akurat nie ma nic z lubieniem czy tez nie niby niderlandzki ale nieniderlandzki , niderlandzki z okropnym dialektem jak dla mnie ;) A co do pytania: nie sadze , zeby Belgia przestala istniec , nie teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy krok to
pkt 1. Myślę że nazwa tego regionu (Walonia) jest adekwatna do zainteresowania nimi w naszym kraju tzn walą nas ich problemy. pkt 2. Co do mieszkanek tego regionu (Walonki) to mój dziadek kupił takowe kiedyś (tzn w czasie II wojny światowej) od ruskiego sołdata za bańkę bimbru. Podobno dobre na tęgie mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belgium is better
Ja pierdole no porazka ... Biedne polaczki, ktore bez Unii Europejskiej, dalej byli by zwyklym pojebanym, biednym krajem komunistow - najezdzaja wielce na Belgie, ktora wcale nie jest temu winna ... Jak dla mnie to wypowiedzi na tej stronie to po prostu porazka, wstyd i pokaz jaka jest polska i to wlasnie ten kraj powinien zniknac z mapy i polowa do rosji polowa do niemcow ... Pasuje to wam ? Np. Mieszkajac we wroclawiu nagle od tak, stac sie, a raczej mieszkac w kraju niemieckim choc jeszcze wczoraj byla to polska ? Jak dla mnie sprawa jest prosta ... Po mimo, iz jestem polakiem i doskonale znam polakow, musze powiedziec, ze ludzie zyjacy w tej pojebanej dzungli malp nie maja porownania do Belgow, ktorzy sa znaczniej bardziej zyczliwi, pomocni, mili itp,itd... A polska ? polska po mimo, ze w TV, mowia o polsce znakomicie, ze jest najbardziej rozwijajacym sie krajem i nie wiadomo co jeszcze, ale prawda jest taka, ze ten kraj zawsze bedzie o dwa kroki do tylu niz niemcy, Holandia, Belgia itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NMA
I ja w sumie w calosci sie zgadzam z poprzednikiem. Polska jest krajem, ktory powinien byc podzielony na rozbiory tak samo jak w 1772 ... Ten kraj nie ma przyszloci przede wszystkim przez rzad i mentalnosc ludzi tego kraju. Tez jestem polakiem ! I za granica bardzo sie tego wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×