Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xemena

GŁODÓWKA!!! 25.03.08

Polecane posty

Xemena głowa do góry, damy radę!!! Ja też mam teraz głodówkę- 3 dniową, dziś, jutro i w czwartek a potem racjonalna dieta , nie jakas mega drastyczna, tylko zdrowe jedzenie i duuuuuuuuzo sportu, mam czas do 1 maja, wtedy chce sie obejrzec w lustrze i bez kompleksów stwierdzic: \"kawal dobrejroboty\" :) oczywisicie, to nie bedzie koniec, bo potem nadal trza trzymac zdrowy tryb zycia, ale bedzie wtdy juz latwiej, pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........................wzrost......waga.......cel 1..... Xmena........................170cm.....120kg.......110kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kela:) zapisujcie się dziewczyny w tabeli nick.wzrost,waga,cel 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle że
to duże wyzwanie dla założycielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ;) dzień mija i jak na razie bez komplikacji, choć ja napady mam wieczorami :( dziś od rana piję wodę niegazowaną i herbatki zielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez bez komplkikacji, tylko troche maslanki wypilam, a po za tym spoko ;) Ja waze 65 i chce schydnac 15 do 50, mam wzrost 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dołączę do Was jeśli można :) To moje trzecie podejście do głodówki i mam nadzieje, że ono przyniesie odpowiednie rezultaty:) Nick..........................wzrost......waga.......cel 1..... Xmena........................170cm.....120kg.......110kg nova. .........................170cm.....59kg........50kg Planuję być na głodówce 10 dni. Chciałabym w sumie 4 kg schudnąć i oby się udało :) Ja zaczynam właściwą głodówkę od jutra choć dzisiaj w sumie nie jem od 13.00 :) Powodzenia wszystkim! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9kg nie 4kg :) Nie wiem czemu mi się tak napisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmasz
hej:) tez sie dolaczam 168/70 a chcialabym dojsc do 56 jak dlugo planujecie ta glodowke? i co bedziecie jesc/pic? trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję 10 dni :) I zamierzam pić wodę mineralną, zieloną i czerwoną herbatę i od czasu do czasu senes :) A jeść NIC. Głodówka to głodówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna perwersja69
to i ja sie dołącze:) od jutra rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmasz
dla mnie 10 dni to chyba za duzo...postaram sie wytrzymac 5 dni na plynach - woda, herbatki, soki warzywne ew. jakies jakblko jak bede miec kryzys wiem ze w moim wypadku dluzej skonczylo by sie wilczym glodem przez nast tydzien eh... a potem normalna dietka jejku od razu mam wieksza ochote na odchudzanie jak wiem ze nie jestem sama... pozowdzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pierwszy dzień dobiega końca:D Do 15.00 nie chciało mi się jeść ale potem to była walka już z słabościami:) udało się nic nie zjeść:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........................wzrost......waga.......cel 1..... Xmena........................170cm.....120kg.......110kg nova. .........................170cm.....59kg........50kg dołanczajcie się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........................wzrost......waga.......cel 1..... Xmena........................170cm.....120kg.......110kg nova. .........................170cm.....59kg........50kg zrezygnowana Dosia 168cm.....115kg......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........................wzrost......waga.......cel 1..... Xmena........................170cm.....120kg.......110kg nova. .........................170cm.....59kg........50kg zrezygnowana Dosia 168cm.....115kg......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza tu
postaram sie jutro zacząć głodowkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza tu
Nick..........................wzrost......waga.......cel 1..... Xmena........................170cm.....120kg.......110kg nova. .........................170cm.....59kg........50kg zrezygnowana Dosia ......168cm.....115kg......100kg cisza tu......................180cm.....130kg......115kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę :) Jak się trzymacie dziewczyny ?:) Ja jestem pozytywnie nastawiona i wiem, że nam się uda !!! Idę sobie peeling kawowy zrobię :D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........................wzrost......waga.......cel 1..... Xmena........................170cm.....120kg.......110kg nova. .........................170cm.....59kg........50kg zrezygnowana Dosia ......168cm.....115kg......100kg cisza tu......................180cm.....130kg......115kg kela...........................160 cm.....65kg..........50kg Jejku tak mnie męczyło przed chwilą, ale zdołałam się powstryzmac ;) pierwsze dni są najtrudniejsze, ale mowie Wam dziewczynki , jak wytrwamy, to satysfakcja jest oszałamiająca, juz robilam glodowki nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) jak sie trzymacie? mnie dziś strasznie chce się spać ale to chyba przez tę pogode:( ssanie w żołądku jest ale staram się zająć czymś innym by nie myśleć o jedzeniu:( Teraz jest mi ciężko ponieważ gotuje obiad ,same wiecie jakie to trudne ,gotować a być na głodówce:O Pozdrawiam was wszystkie:D i zapraszam kolejne osoby ze zbędnym tłuszczykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kela ja tez walcze by nic nie zjeść żeby się zmotywować kupiłam sobie dziś super dzinsy by do nich wejść musze ważyć 90kg :D a żeby super leżały na mnie to 80kg:D co mnie dziś nachodzi ochota na jedzenie to na nie spoglądam i jak na razie daje radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się jakoś trzymam, nie jest źle :) A peeling kawowy to świetna sprawa :) Kupujemy kawę sypaną (taką do parzeni po turecku 250g 3pln Wink ) Do pół kubka kawy dosypujemy łyżkę soli i łyżkę cynamonu (napina, pobudza) i zalewamy żelem do kąpieli aż uzyskamy konsystencję błotka. Very Happy Robimy sobie z niego peeling (ja robię na całe ciało łącznie z twarzą, bo pięknie zamyka pory), miejsca "newralgiczne" - uda, biodra, brzuch masujemy ok 15 minut. Potem się to wszystko spłukuje mocnym strumieniem wody - na zmianę zimnej i ciepłej. Po jednym takim "zabiegu" skórka jest mięciutka jak u niemowlaka, a różnicę widać gołym okiem i czuć pod palcami. Zrobiłam sobie dzisiaj i naprawdę skóra jest tak gładka jak nigdy. A i pięknie pachnie kawą ;) Ten peeling jest lepszy niż inne drogie kupowane w sklepach. Serdecznie polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120kg
jaka spaślara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zignorować powyższy wpis... :-O Komuś się nudzi. Jak się trzymacie dziewczyny ? ja mam lekki kryzys ale nie mogę się poddać. Dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie całkowicie sprawe z tego jak wyglądam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Xmena 🌻 Masz świadomość i chcesz coś z tym zrobić i się zmienić. To jest istotne :) Głowa do góry :) Jak Ci idzie głodowanie ? Ja trochę osłabiona jestem ale ogólnie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×