Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

otyła hejo widze ze tobie też waga spada bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o uda to słyszalam ze fajne są te zestawy 8min abs na poszczególne partie ciała, jednak na sobie nie testowałam bo ja walcze głównie z brzuchem i górą. Ale! Wydaje mi sie ze moje uda znacznie lepiej wygladaly jak jezdzilam no rolkach, tylko ze .. no wiadomo to dość kłopotliwa forma rekreacji . :) No leci waga tez, chociaz dzis sobie pozwolilam na zbyt wiele i jestem na siebie wsciekla! płatki i lody arbuz jogurt naturalny 5 was z ketchupem i 2 parówki po godzinie 20! koszmarny jadłospis do tego mało wody. Ewa , wracasz juz na stałe do spisywania jedzenia tez?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo witaj sama:) powodzenia jutro na ważeniu! a co dzis takiego aktywnego działałas?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z joggingu :D na uda poleca, bieganie na wszystko dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja siedzę w robocie za biurkiem i tylko wklepuje te bzdury do kompa!!!! Miałam 3 dni inwentaryzacji, teraz nadrabiam zaległości powstałe podczas inwentaryzacji - do piątku wlepiona w kompa :( już mnie oczy bolą. Weekend minął ok - bez obżarstwa :) Dzisiaj zaczynamy w domku mały remoncik , wiec będę miała trochę ruchu :) ale to i tak za mało. :( Dzisiaj do pracy zrobiłam sobie tylko 1 bułkę bo już nawet jeść mi sie nie chce :( nie wiem - chyba jakiegoś doła mam :( nawet humor mi się pogorszył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo otyła no faktycznie rolki to nie dla mnie jamam już 28 lat !!!!pewnie jestem najstarsza z towarzystwa tutaj!! bieganie też nie chodzi w gre....nie mam kiedy jedynie steper! tylko nie wiem czy on jest dobry ja to mam te biodra najlepiej obciąć by było!! normalnie tu do pasa jest ok tylko tyłek....czasami mam dosć bo żadnej spódnicy ani nic!!!tak ciepło a ja w jeansach sama juz nie wiem zataz zobacze na tą stronkę dzięki kobietki zobaczymy jak minie dzień...i czy waga sie ruszy w dół oby nie w góre hehehheh miłego dnia damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 a ty masz prace siedzącą ja od września ide do pracy tak bardzo sie ciesze nareszczie bo maly mój już do przedszkola chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem ta stronka niestety nie działa szkoda pozdrawiam was cieplutko u nas na południu 30 stopni dziś zapowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8 co ty gadasz jaka za stara!! Moja mama ma 52 lata i zasuwa na rolkach i rowerze wiec niejestes za stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa8 -. tak od 2 lat mam prace siedzącą :( Przed ciążą pracowałam na produkcji i przy maszynie - lekka robota tylko , ze więcej stałam i chodziłam niż siedziałam. A jak urodziłam to jak mój synkiem miał 9 m-cy to wróciłam do pracy. Cieszyłam sie bo miałam nadzieje , że przy takiej pracy schudnę z tego co mi przybyło w czasie ciąży a tu klops - po miesiącu przeniesiona mnie do biura i się zaczęły problemy z trawieniem , żylaki ... i takie tam :( Nie ma czasu no i samej mi się nie chce chodzić na aerobik. Czekam aż kumpela urodzi może ja namówię :) ja też mam synka, ma 3 latka - nie dostał się do przedszkola :(((( jest 17 na liście rezerwowej. Chciałabym sobie troszkę schudnąć, wzmocnić mięśnie brzucha bo za rok planujemy kolejne dziecko a w mojej rodzinie są otyłe kobiety więc muszę uważać :( Wszyscy mi mówią -ty K... będziesz wyglądać tak jak mama - normalnie mam ochotę wszystkich takich proroków powiesić a szczególnie dzisiaj nie wiem co mi jest bo @ już miałam wiec napięcie przedmiesiączkowe już było, nie wiem może mam jajeczkowanie i dlatego taka wściekła jestem :P brzuch mnie boli , wczoraj u mamy zjadłam miseczkę kapuśniaku i jeden naleśnik i tak mi brzuszysko wywaliło , ze wyglądałam jak w 6 miesiącu ciąży :( szkoda gadać kiedyś nie miałam takich problemów z trawieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treselle81 ale ty przecież wcale nie ważysz dużo.... jasne takie gadanie jest wkurwiające już od razu bedziesz wygladac jak mama co za ludzie weź im powiedz coś bo ja to zrobię!!!!!!!!!! venus00 tylko że ja nie mam rolek...na rower to tak tylko że rowerek mam na wsi u mamy a tu nie..... treselle81 mój ma 6 lat od wrzesnia do zerówki juz pójdzie, to u was tak ciężko z przedszkolem???? a ja wypiłam kawe i zjadłam serek wiejski i na razie tyle ide sie opalać na balkon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 jak tu u nas fajnie wczoraj musialam zalatwic mase spraw, wiec biegalam miedzy szkola, biblioteka, ksiegarnia, supermarketem, potem jeszcze zakupy, obiad, wizyta znajomych i dzien sie skonczyl :D ewa, to zerknij na glowna strone z filmami: http://www.fit.pl/filmy/ mozesz wybrac kategorie lub skorzystac z wyszukiwarki po prawej (nie google tylko tej nizej) rolki... kupilam sobie w zeszlym roku i zaraz potem skrecilam kostke, od tamtej pory obrastaja kurzem, bo nie mam nikogo zeby mnie potrzymal za raczke podczas nauki - moze w wakacje jakas kolezanka sie nawinie :D, ewa, ja mam 26 lat i nie uwazam, ze jestem za stara na nauke :), dla przykladu: moj tatko w wieku 54 lat nauczyl sie jezdzic na nartach (swietnie mu to idzie) i plywac na desce (dostal komplementy od mistrza Polski) - swiat stoi otworem girls !!!! dzisiejsze wazenie przekladam, bo mam II dzien @ i brzuch jak balon... jak na razie nie zjadlam nic, bo jakos dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam 22 lata ale rolki ... pamiętam moje starcie z rolkami jechałam trzymając sie z tyłu bagażnika od rowera no i zachamowała moja psiapsiuła na tym rowerze a ja nie zdązyłam no i wjechałam na ten bagażnik z taaaakim impetem... krok mnie jeszcze dłuugo bolał a o rozwalonych spodniach nie wspomnę:) zdecydowanie wolę rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a co za problem kupic rolki hmn..?:D Jak dla mnie jazda na rolkach jest prosta, poczatki jak to poczatki trodne ale trzeba probowac i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venus00 no sama nie wiem heheh ja bym sie zabila..... zeszłam już z tego słońca bo grzeje strasznie a dekolt mam jak u raka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem dzięki śluiczne za srtonke.....działa ;) ;-) ;) ;) ;-) ;) ;-) ;-) ;) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy pewnie w pracy to pisac sie nie da.......pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dobrze, u mnie ponuro, slonca ani widu ani slychu :(, a tak chcialabym sie opalic... w koncu zjadlam sniadanie, tzn. juz jakis czas temu :D - jogurt z siemieniem lnianym i otrebami zaczynam myslec co zjesc na lunch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem późno to śniadanko coś zajadasz!!!!!! a u nas słońce tak praży już opalona jestem ależ sie ciesze.....wypiłam 2 kawki zjadlam pomidora i paryke a na kolacje nie mam pojecxia co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze staram sie jesc wczesniej, ale dzis rano... nie wiem, jakos mi apetyt odebralo na szczescie teraz juz czuje sie spoko, doszedl lunch: 2 jajka na twardo i 2 wafle ryzowe + troche serka wiejskiego juz nie moge doczekac sie jutra - step!!!! i wazenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem no fajnie mało zjadłaś a widzez e ty potrafisz się nie ważyć przez dłuższy czas....ja to nie JA TO CODZIENNIE RANO TAKI MAM NAłóG NIE WIEM GDZIE TO JUż SCHUDłAM BO EFEKTU NIE I WIDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WAżYłAM KIEDYś 67 KILO POMYśLEć KIEDY TO BYłO DWA LATA TEMU JA TEż CHCE TYLE TERAZ.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem A GDZIE TY MIESZKASZ CO SłOńCA U WAS BRAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem gdzie jestes kobietko????//// 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😡 😡 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz już ja jestem! :D Ehh co za skwar.. myślałam ze zgine w zatłoczonym ludzmi busie bo nie dało sie otworzyć ANI JEDNEGO OKNA. Nawet to na dachu sie popsuło... rolki ... i tak Cie Ewa namawiam :) A co do upadków - od zwyklego jezdzenia nie są aż tak traumatyczne (no chyba ze ktoś tu pisał że przyczepiał sie do rowera:D to faktycznie musiało boleć). Ja zaś jezdzilam na rampach skateparkowych- miałam nadzieje ze rany mi kiedys zejda- ale niestety głównie kolana mam juz naznaczone bezpowrotnie :D natomiast na rower mam alergie.. nigdy nie umiałam za dobrze i nie lubilam . A to ponoc tez bardzo dobre na odchudzanie. jedzeniowo dzis mało ale czuje sie jakbym zeżarła pół cukierni.. niewiem czemu bułka z dżemem , truskawki , będzie sałata z jogurtem . sama- pomylilo mi sie ze to we wtorki się ważysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, chociaz moze troszke za pozno :D ewa - ja tez sie waze prawie codziennie, tylko nie podaje tego do publicznej wiadomosci :D :D, a kiedys to ja wazylam 64!!!! mieszkam w Holandii.... slonca tu jak na lekarstwo, mielismy troche upalow, ale gdzies je przegonilo, pewnie do was :D :D otyla - nie pomylilas sie, zawsze waze sie we wtorki wlasnie, tylko, ze co 4 tygodnie mam poslizg z powodu @ - wtedy sie nie waze, zeby sie nie wkurzac :D :D do mojego menu doszly 2 jablka i 2 male kawalki panierowanej :o piersi z kurczaka, za to teraz ide odkurzac i trzepac dywan, wiec troche spale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×