Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

Zmieniłam stopkę chociaż wiem za tydzień znów zobacze ponad 76:( Coś ta waga mi tak lata jak che:( ale staram sie nie jeść dużo w pracy dziś zjadłam dwa jogurty i dwie paróweczki aaaaa i pączka nadplanowo ale wiecie co rano byłam jakaś głodna:( no i o 17 jadłam obiadek sosik z warzyw z małą ilością ziemników no cóż dziś obiad u mamy wiec musiałam zjeśc co mi zostawili:( ach kiedy wreszcie bede miała swoją kuchnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyla, glowa do gory, chciec to moc, bedzie dobrze :) tyjaca, skad te negatywne nastawienie, patrz wyzej :) ewa, juz wolalabym, zeby sobie te boczki -zboczki :D :D siedzialy w dzinsach, a nie tak chamsko wystawaly, porazka, i jeszcze te wszystkie spodnie sa tak krotkie w pasie... :o :o podsumowanie dnia: sniadanie - kawalek piernika sniadaniowego - 120 kcal, kawa - 20 kcal lunch - risotto z tunczykiem (obiadek dla dzieci) - 130 kcal obiad - 4 pieczywa chrupkie (100 kcal) z serkiem twargowym, 2 plasterki chudej wedliny kolacja - bardzo mala porcja kurczaka curry w sosie szpinakowym przekaski - 150 ml musu jablkowego (120 kcal), jogurt waniliowy (150 kcal) nie wiem po co pisze te kalorie, bo ostatnio ich nie licze, a nawet nie wiem ile ich bylo w tym kurczaku, serku czy wedlinie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem boczki zboczki heheh dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły 2 małę bułki (cynamonowe) i jogurt naturalny. nieciekawie wiem alezawsze jak wychodze od ortodonty to MUSZĘ(:P) się w coś wgryźc:P:P .dzis juz mialam miec sciagany aparat to mialo sie obejsc bez tego niezbyt chwalebnego zwyczaju, ale jednak nie dzis mój dzien. trzymajcie prosze za mnie kciuki jutro na egzaminie! ewa, oj to zadna ma zasluga a tego pana co robi za Patricka Swayze :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła dzięki dzięki a pan fajniutki hehhehe trzymam kciuki bedzie dobrze wyśpij sie dziewczyno!!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daje rady spać. ZGUBIŁAM ULUBIONY OŁÓWEK a wstac musze o 5 eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. A ja dziś tylko chrupkie pieczywo z dżemem ( dżem robiła moja tesciowa wiec jest zdrowszy niż ten ze sklepu) i bakoma z ziarnami i suszona śliwka. do picia kawa rozpuszczalna i herbatki zielona i czerwona a potem ziółka na trawienie bo normalnie brzuch mam jak balon bo nie moge sie załatwić. Mało mam ruchu - jestem w trakcie przemeblowania, przenoszę ciuszki zs starych mebli do nowych i wczoraj 2 godzinki prasowałam - nóg nie czulam wieczorem :( i dzisiaj powtórka z rozrywki . Dzisiaj mi kolega opowiadał ze oglądał wczoraj TV i wypowiadała się dietetyczka na temat tranu - podobno tran spala tkankę tłuszczową i jest najlepszy by zmniejszyć obwód w pasie !!!!!! tran teraz można kupić w różnej postaci ja mam w kapsułkach :) przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo treselle81 testuj ten tran potem sie najwyżej kupi...bo tran to w tabletkach faktycznie teraz nie to co dawno.... otyła oj otyla ty zamiast wypocząć to ty po nocach ołówka szukasz hehehhe oj TY!!!!!!!!!!! TRZYMAMY KCIUKI!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka I SAMA JUż NIE WIEM a wy co??? jak tam samopoczucie na dziś???? wstawać śpiopchy jedne.... ja dziś planuje opalanie!!!!!!!bo za oknem słońce!!! 😴 :D :-D :D :D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) otyła trzymamy kciuki na pewno wszystko pójdzie dobrze❤️ 🌼 a ja dziś zjadłam tylko plasterek żółtego sera i plasterek wędliny i herbatkę wypiłam ale czuje ze jestem głodna bo jadłam 0 6 rano wiec teraz już głodzik lekko jest. zaraz strzele sobie kawusie to mnie zamuli troche a ja dziś mam w planie 2 litry wody jogurt,banan, zupka chińska i w sumie tyle?? nie wiem okaże sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:D z samego ranka miałam obowiązki zawodowe bezkompowe, ale już mam dostęp. wczoraj owsianka 3 Waski z parówką i 3 ogórkami świeżymi zupka z młodych buraczków 5 pierogów ruskich 3 Waski z serem żółtym hm, nie bardzo coś. ale siedzenie przed kompem ma zły wpływ na dietkę - udowodnione;) też mam probelmy z boczkami. niby fajniefajnie, ale zobaczyłam się na zdjęciach z soboty to obłęd: wylewają się! otyta -> 3mam kciuki za egzamin!!! ewa8 -> zazdroszczę opalania, ja się maziam samoopalaczem coby bielą(w sumie sinością) nie zabijać. bo w pracy od 8 do 16, w soboty zajęcia... przekichane pod względem mozliwości nabycia opalenizny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka to zapraszam na balkon na opalanie no co zrobić praca ważniejsza, a skąd jestescie wogóle dziewczyny jest tu która ze sląska może? ja jeszcze nic nie zjadłam kawe bede pić zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8 -> ja z lubelszczyzny:) naprawdę chętnie bym z Tobą posiedziała na balkoniku, ale cóż obowiązki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran pewnie, że przetestuję bo i tak mam w domu - kiedyś sobie kupiłam tak dla witaminek ale ja mam chyba tran z rekina a to ma być podobno z wielorybów :( teraz mam motywację aby go zjeść :) co do opalania to na słońcu spędziłam cała niedziele i tylko kark sobie spaliłam a reszta ciała biała!!!!!!!!!!!!! czas na solarium :) w robocie tez od 6 do 14 siedzę :( potem akcja w domu -obiad, porządki- i spacer dopiero pod wieczór - słoneczka już nie ma :( Ja jestem z woj. kujawsko-pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :), ale mam pozny start :D :D do mojego menu z wczoraj doszly 2 male piwa wypite za pomaranczowych :D, Holendrzy dali wczoraj czadu :) tez planuje sie dzis opalac - na balkonie niestety, bo samej nie chce mi sie jechac na jakas fajna trawke, lub plaze - nawet z reszta u nas na plaze troche dzis za chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama -> gratuluję:D u nas jest przepiękne słonko i b. wysoka temperatura, tak mnie ciągnie na dworek... treselle81 -> fajne godziny pracy. pewnie do wstawani trza sie przystosować, ale za to po południu masz jeszcze dużo czasu dla rodziny. ja jak wracam koło 17 to w zimie nic już nie jestem w stanie zrobić. w lecie lepiej - dłużej ciepło i jasno. jakby tak zawsze było to bym zachwycona była, ale klimat nie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ha ja też mam problem z wylewającymi sie boczkami:( ach kobietki tragedia sama co do egzaminu to takze i ja gratuluje serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rano o 6:30 zjadłam drożdżówkę, o 9:00 3 krążki chleba ryżowego z dżemem o 12-ej bakomę i teraz o 13:00 1 krążek chlebka ryżowego z dżemem i muszę powiedzieć - że nie wiem czy wytrzymam do obiadu :( chyba zjem jeszcze jeden krążek przed 14-tą. A co tu na obiad zrobić???????? hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama -> to 3mamy kciuki za ostatni egzamin. informuj na bieżąco o wynikach:) treselle81 -> ja jestem na fali zachłyśnięcia się wiosennym jedzonkiem - mam barszczyk z młodych buraczków (w sumie z botwinki) bez zabielania - pycha! w wikend był bigos z młodej kapustki (też odchudzony: bez zasmażki i kiełbaski, z chudym mięskiem). lubię takie jedzonko:) ja po poranne owsiance wciągnęłam już ciemną bułeczkę z szynką i rzodkiewką... mniama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem ja też serek wiejski zajadam i 2 kawy już i narazie stop z jedzeniem po południu coś konkretnego trzeba zjeśc..... ja już ciemna jestem hura! szkoda ze jutro już slońca nie bedzie i szkoda ze żadna z was nie mojego regionku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, fajnie ci, z mojego opalania nic nie wyszlo, bo slonce caly czas sie chowa, dlatego tez siedze przed kompem :P Iwoneczka, az ci zazdroszcze takich wiosennych smakolykow, botwina... mmmmm pycha :) niedawno zjadlam dosc pozny lunch - omlet z 3 jaj z pomidorem, na odrobinie oliwy, wyszedl ogromny :), teraz jem jogurt waniliowy (chudy) dzis nie musze robic obiadu, bo wczoraj zrobilam calkiem spory (kurczak w sosie szpinakowym z ryzem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem mówie ci chodż do mnie na opalanie u nas słoneczko swieci jeszcze.....tylko ze nie u mnie na blakonie już poszlo sobie heheeh co ja mam jeść kobietki???????????/pomidora i ogórka może jakiegoś...brak pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka ty to masz pyszne te dania musze cos takiego sobie ugotować..... ;) ;) ;) ;-) ;) ;-) ;-) ;) ;) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie jedzonko - gdyby było dostępne przez cały rok i ograniczyłabym grzeszki to nie byłoby problemów z wagą. bo kalorie to to ma znikowe. a nieźle zapycha:D polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka nagotuj wiecej zaraz będziemy hehhehe...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z płytką dzis ćwiczyłam........dirty dancing zajebiste to!!!!aż sie wypociłąm za wszsytkie czasy....jeszcze jutro pogoda czyli dzień ze słońcem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×