Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

u mnie zamnotowany lekki spadek wagowy, a jak u was koleżanki? Meldować się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze myślałam, że będzie lepiej, bo naprawdę się pilnowałam, ale to nic liczę że w przyszłym tygodniu będzie jeszcze lepiej. Szukam chętnej do zrobienia tabelki, ponieważ sądzę że przydałaby się jako motywacja, a ja nie zabardzo jestem bystra w takich rzeczach żeby się podjąć zrobienia jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła - niezła jesteś ty za to prawie 3 kg brawo, gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo, czyżby dziewczęta były bez oszałamiających wyników, że nikogo dziś nie ma? Może ktoś się odezwie? Dziewczyny, co jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ zgłaszam się po grzesznym wikendziku 😡 naprawde pokazałam co umiem, wstyd mi! nie będę wchodzić w szeczegóły coby nie wsprowadzać u koleżanek \"chcic\". źle było, buuuuuuuu:( ale ju już jestem i działam. postanowienie padło - od wtorku na aero. bez wymówek! tabelke mogę zrobić, ale proszę o zgłaszanie się przez chętne do tabelki, bo z kilku stron topiku ciężko by mi było zebrać dane. więc podawajcie: Nick...Wzrost...Waga początkowa ...Waga obecna...Uzyskany% Waga wymarzona...czyli Iwoneczka...162...62,1...59,2...40%...55 coś jeszcze dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nadal 75 kilo tragedia nic nie spadło ale wiem, ze to nie jest łatwo teraz ostatnio nic nie jadam przez cały dzień a później wieczorem jem fakt nie za dużo ale jem wieczorem. od dziś bardziej sie będę pilnowała. będę pić co najmniej 2 litry wody i więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc zapodaję: nick:kumcia wzrost :160 w. początkowa 88,8kg w. obecna 87,0kg cel 65kg uzyskane % 7,6 kto następny do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem! ale dziś kafe kiepsko chodzi. no, i pogoda wiosenna bardziej, więc się pewnie laseczki rozpierzchły jej użyć... ja dziś jestem na okresie poprawczym po grzechach wikendu: tylko Waska z Ostrowią i ogóraskiem, woda i sok taki odchudzony ananasowo-grejpfrutowy - pycha, a mało kalorii. na obiadek sobie 2 jajka posadzę i warzywka ugotuję. i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w trójkę to chyba coś tej tabelki nie zrobimy, jedynie tabelka byłaby chuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem . mi to nie przeszkadza że chuda. tylko niewiem czy ma sens bo i tak mamy wszystko w stopkach:) jak tam Kumcia dzień dizś jedzeniowo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś zjadłam: 2 jajka, 1 duże jabłko, dodatkowo dużo herbaty czerwonej i wody,niedługo znikam do domu i tam jakieś gotowane warzywka (może brokuły). wieczorkiem koniecznie orbitrek, spróbuję 40 minut, ale nie wiem czy dam radę.... a wy laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie tak: 1,5 jogurtu naturalnego 230 kcal 4 wafle ryżowe 130 kcal pół fileta z kurczaka na parze 150 kcal surówka 200 kcal 710 kcal jak narazie ale to pewnie nie będzie koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że dietka u nas tiptop:D może jak zapodam początek tabelki, to laseczki się zachęcą do zgłaszania? Nick..........Wzrost...Waga pocz...Waga akt...Spadek..Waga wymarzona Iwoneczka.....162........62,1...........59,2........40%.......55 kumcia.........160........88,8...........87,0........7,6%......65 tyjącaEB........? .........75,0............75,0........0,0%......62 Otyła...........180........87,4............84,7.......15,5% ... 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale aż tak chudo ta nasza tabelka się nie prezentuje :) Jest ok Dzieki Iwoneczka za pomoc przy niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja ciagle jestem, tylko bylam troche zajeta (egzamin 😠 😠 ), wiec nie zagladalam; siebie wpisalam jako \"sama\", zeby bylo krocej, wazenie jutro :) hmm, odnosnie spadku wagi, nie lepiej pisac w kilogramach? Nick..........Wzrost...Waga pocz...Waga akt...Spadek..Waga wymarzona Iwoneczka.....162........62,1...........59,2........40%. ......55 kumcia.........160........88,8...........87,0........7,6 %......65 tyjącaEB........? .........75,0............75,0........0,0%......62 Otyła...........180........87,4............84,7.......15 ,5% ... 70 sama............171........74..............??............??.........64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Wzrost...Waga pocz...Waga akt...Spadek..Waga wymarzona Iwoneczka.....162........62,1...........59,2........40%. ......55 kumcia.........160........88,8...........87,0........7,6 %......65 tyjącaEB........166 .........75,0............75,0........0,0%......62 Otyła...........180........87,4............84,7.......15 ,5% ... 70 sama............171........74..............??........... .??.........64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja dziś jadłam tylko rano jedną kanapkę z serem żółtym o godz 6 rano. Później ok 8.00 jadłam taką oponką mamusia zrobiła to se spróbowałam nie słodkie.. i do tej pory nic nie jadłam nieźle dałam ale jakoś mi sie nie chce.. może i lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, tyjaca, postaraj sie cos zjesc, po sobie wiem, ze nie wychodzi to na dobre, ja np. zwlaszcza, kiedy nie mam czasu zjesc i pedze do szkoly, potem do pracy, potem w domu mam ochote zjesc konia z kopytami :D ja dzis zdjadlam/wypilam : sniadanie: - 2 szklanki wody - kawa - serek wiejski chudy z lyzka miodu lunch: - 2 kromki pelnoziarnistego chleba z serem zoltym (light) i serkiem topionym (tez light) - woda - zielona herbata obiad (jeszcze nie zjedzony): - piers z kurczaka z grilla - salatka ze swiezego szpinaku Do tego dochodzi woda :) Chyba dzis troche przegielam z tymi serami :D, ale moj man kupil dosc sporo jakis czas temu (dla mnie, bo lubie) :D i trzeba zjesc 😠, chyba nie przyjmuje do wiadomosci, ze zmienilam troche moj jadlospis ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFRA
cześć dziewczyny wstałam dzisiaj rano z mocnym postanowieieniem żeby schudnąć. Mierze 175 cm i waże 80 kg:(. Jestem ociężała, źle się ze sobą czuję a mój nażeczony ciągle mówi że jest mnie za dużo.Mam dosyć ukrywania oponek na brzuchu. Dwa lata temu ważyłam 65kg i jest to moja wymarzona waga. Bardzo się cieszę że znalazłam to forum zawsze w kupie raźniej;) Postanowiłam zastosować dietę 1000kcal i nie jeść kolacji. 31.03.12008- 80kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem -> nabiał jest dobry w dietce, w szczególności pochwalam wiejski chudy serek - zapycha, a mało kalorii. generalnie menu modelowe. brawo! AFRA -> witamy. gryplan masz dobry, więc do dzieła:) i zaczerń się, Słonko, coby nikt się nie podszył. ja do zaplanowanego obiadku (2 jaja sadzone, fasolka szparagowa) dodałam kapusty kiszonej. no, nie mogłam się powstrzymać. i już nic więcej nie jem - tylko wodai herbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afra --> 🖐️ witamy w klubie, razem razniej, teraz prawie wszystkie mamy podobne \"gabaryty\" :) Iwoneczka, uspokoilas mnie z tym serem a jak tam u was ze sportem?? ja jestem zwolenniczka ruchu, dzisiaj odpoczywam po wycisku jaki dostalam w niedziele, jutro pedze na silownie (godzina), a w srode i piatek po godzinie aerobiku, potem niestety mam @ wiec do worku zawieszam ruch :( - mam tylko nadzieje, ze jak prawie zawsze nie dostane mega ochoty na slodycze - chyba tym razem wspomoge sie chromem czy ktoras z was kreci jeszcze hula-hopem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac, ze zauwazam rezultaty chodzenia regularnie na fitness :), o wiele lepsza kondycja i powoli ksztaltuja sie miesnie :) - yes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojak nas tu sporo:) fajnie fajnie:) Fakt wszystkie jestesmy w miare podobne sylwetkami:D Damy rade:) jesli chodzi o cwiczenia to ja orbitrek, brzuszki i basen . Na aerobik cos niemam ostatnio czasu i motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła widzę, że masz też swój topik, fajnie że tyle się udzielasz na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam , ale pisze na 2 i raczej nigdzie wiecej . Mam nadzieje ze to dla Was dziewczyny nie problem . Tamten załozylam z kolezanka z która odchudzałam sie na kafe prawie rok temu chyba:P:) Ale ona jest w weekendy tylko bo nie ma netu w tygodniu:) Ale temu topikowi tez pozostaje wierna:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×