Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helian

jak sie ubrać??

Polecane posty

Gość helian

Mam pytanko czy wypada isc na wesele teraz w sukience do kostek?? Jestem w ciąży i trudno mi dobrać odpowiednią sukienkę.... No i znalazłam do kostek ale trochę czuję się jak zakonnica bo taka ługa ta kiecka. Precyzuje pytanko.... Czy wypada na wesele i c ywilny iść w sukience do kostek na ramiączkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie? jeśli tylko jest elegancka/odpowiednia na taką okazje to pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze wypadajezeli tylko sukienka jest elegancka to jak najbardziejja bede na weselu kolezanki w 30 tyg ciazy, mam sukienke bez ramiaczek, taka prosta, a na dole skos (jeden brzeg nad kolanem, drugi pol lydki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej mojej (nadmienie ze jest to sukienka, w ktorej bylam juz na kilku weselach) jest takie marszczenie na brzuszku i mam nadzieje ze sie zmieszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam dlugie sukienki. Chyba gorzej bys wygladala w mini, ciezarna w miniówie wygląda dosc groteskowo:) milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam nad mini, jezeli w ta sukienke, ktora wyszykowalam sie nie zmieszcze, nogi mam szczuplutkie, wiec czemu nie....góre zakryjemy a odslonimy dół, wedle zasady co za duzo to niezdrowo:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ainom, jesli nie mam ogromnego brzuszka to mozesz dobrze wygladac w mini.,zreszta pewnie nie masz bo termin na lipiec:) gorzej gdy kobieta jest np w 9 mcu, to w mini moze wygladac jak balonik na nóżkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt:) ja bede tak ... siedem i pol miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak wogole to jeszcze nie probowalam ubrac mini, bo jakby nie bylo brzuszek juz jest, wiec efekty jako tako by juz byly widoczne, moze juz teraz wygladalo by to smiesznie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie musisz miec sukienke do kostek. teraz bardzo modne są fasony takie odcinane pod biutem- jak ciazówki. wiec moze cos takiego? szukam czegos takiego na allegro zeby si pokazac o co mi chodzi ale nie moge znalesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość kobiet w zaawansowanej ciąży śmiesznie chodzi... no ja przynajmniej (i większość moich koleżanek) chodziłam jak kaczka i kołysałam się na boki... mini mogłaby tylko spotęgować ten komiczny efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest tyle fajnych ubran dla kobiet w ciaży ze naprwde nie ma co narzekac, kazdy cos znajdzie dla siebie:) to nie te czasy kiedy kobieta szyla sobie suknie-namioty ciążowe (zeby przypadkiem nic nie opinalo sie na brzuszku):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to taka moda ze te bluzeczki i sukienusie odcinane pod biustem nosza nie tylko kobiety w ciazy :) Nawet dla dzoieci takie ubranka szyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
Gość gość
wlasnie mi chodzilo o cos takiego jak ta blekitna z apartu. piekna jest cudowna :) mam taka czarna bluzke z tego fasonu. kupilam sobie na komunie kuzyna do tego biale spodnie i bedzie ladnie :) Mnie sie ciezko ubrac bo nie dosc ze brzuch to jeszczye wogóle jestem otyla ale wiem ze ten fason jest fajny i wyszczupla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez ta sie najbardziej podoba:) ta ostatnia niebieska cudenko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie zajrzalam tu ponownie i chce jeszcze raz powiedziec, ze ladna ta sukieneczka;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppu
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie slodycze
pewnie ze wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×