Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avicularia

Mój Sukces w Marketingu Zdrowotnym !!!

Polecane posty

Gość Avicularia

Na pewno każda z Was próbowała marketingu w Avonie czy Oriflame. Ja postanowiłam pójść trochę dalej, w produkty zdrowotne. Jako, że kończę drugi fakultet na farmacji a moją pasją od ok 10 lat są terapie naturalne zainteresowałam się tego typu suplementami. Na początku w ogóle nie chciałam słyszeć o żadnym marketingu, bo jedynym moim celem było wyleczyć sie z trądziku, chronicznych przeziębień, wiecznego zmęczenia itd... o bolesnych menstruacjach i PMS też warto dodać. Śmiać się chce bo to dosłownie wstyd, aby taka młoda i fajna dziewczyna miała tyle problemów... a lekarze tylko pogarszali sprawę farmakologią... No i nadszedł czas wygranej, kiedy trafiłam na moje suplementy i zaczęłam oczyszczać organizm z toksyn, zmieniłam dietę... Dotychczas zawsze udawało mi się pomóc innym, a sobie samej było trudniej...ale teraz wszystko jest na dobrej drodze! Gdybyście były zainteresowane jak wyleczyłam moją panią mgr z apteki z bólu kolan, ojca mojego przyjaciela z potwornego bólu pleców, Miśka z problemów trawiennych i poznać wile innych ciekawych przypadków po prostu napiszcie na PW. Osobiście zajmuję się terapiami naturalnymi i zaangażowałam sie w dwie firmy marketingowe, które wg mnie mają jedne z najlepszych produktów dostępnych na rynku Polskim. To jest firma Naturgreen oraz Nature's Sunshine Products - z USA z ponad 30 letnią tradycją. I wcale nie musicie mieć wykształcenia medycznego, bo mamy swoich lekarzy, czy konsultantów medycznych np w mojej osobie Wink Zapraszam na darmowa poradę zarówno osoby z problemami zdrowotnymi jak i te panie zainteresowane marketingiem. Najważniejszym wyznacznikiem, że marketing jest dobry to fakt, że produkty działają, a zadowoleni pacjenci sami polecają produkty dalej swoim znajomym i sąsiadom. To naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU CAN DO IT
haaaa,haaaa,haaaaaa!!!!!!!!!! ble,ble,ble,ble,ble,ble,ble,ble,ble,ble,ble,ble,.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×