Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aulllle

jestem zalamana pomocy jak wrocilam z porodowki znalazlam ze moj maz oglada baby

Polecane posty

piekna mnie naprawde glowno bochodzi twoje zycie erotyczne i twoj facet jak ci pasuje to co robi to gites mi nie musi ,ja sie ciesze tym co mam i ze nam dobrze w naszym "chorym zwiazku":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa nowa nowa...
podobno nie ma netu w pracy, to co on robi-pracuje fizycznie przy taśmie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie denerwuje?nie oceniaj ludzi swoja miara prosze-bo cos czuje ze tam w domu skreca Cie ze moze w pracy maz zobaczy jaks Pania ktora moze sie zauroczyc-pozna i olsni go ze nie wszystkie babki sa takie jak JEGO WLASNA ZONA-ze ta kontrola to nie jest naturalna rzecz. O moja urode sie nie martw;)))Wszystko z nia wporzadku-moge Ci podac kilka cennych wskazowek co i jak by podobac sie mezczyzna-i NIE MIEC NISKIEJ SAMOOCENY DO KTOREJ SIE PRZYZNALAS-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnaaa
Nowa kiedyś się gorzko rozczarujesz, bo głowę daje że twój facet oglada gole baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zrozumiem dlaczego kobiety traktują dziewczyny z monitora jak rywalki :o Jeśli poza tym jest dobrym mężem i ojcem - nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie planuje inwestycje , bizmesmen a neta w pracy nie ma:))Inwestycje -jaki beton dzisiaj mieszac w betoniarce-ktora zaprawe kupic-wiec moze obejsc sie bez neta;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona mu zabrania-on udaje ze nie potrzebuje bo wyobrazcie sobie jej reakcje?Kobiety ktora ma niska samoocene-czyli te wszystkie panienki z monitora traktowala by jak RYWALKI i w ogole zlo ktore trzeba zniszczyc.Wiec facet dal na luz i sie poddal-tylko kiedys peknie i wtedy stronki na necie beda dla niego zbyteczne. Naprawde zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie...
;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż pracuje na budowie;) neta ma owszem w komórce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kochane moj facet zarabia 20 tys na miesiac a wsz ile ?:D:D:D: pracuje w swojej firmie gdzie fizycznie pracuja tylko mezczyni ,jego sekretarka jest jego wlasny ojciec:D a ksiegowa matka:D a jego zadaniem jest chodzic i sprawdzac pracownikow czy sie nie obijaja:D idzie do pracy o 11 i wraca o 13:P pozniej omaga mi przy dziecku przebiera ,karmi ,robi obiad bo ja nie umiem i nie chce mi sie a wieczorem tuli do snu :,na miesiac moge wydac sobie 1500zl na swoje widzi mi sie do pracy nie musze chodzic ,to jest zycie teraz to doiero was zazdrosc zeżre od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu....bu....
wiecie co mi sie wydaje ze niektorym babka 5klepki brak. jesli niewie i niechce wiedziec spoko a pozatym jak jakis facet nie wykasowal czegos z historii to nie znaczy ze ona musiala tam zagladac moze siadla po nim na kompa i przypadkiem to znalazla przeciaz to nic nie znaczy wazne ze koles nie chodzi do burdelu ... moim zdaniem i tak musi byc szczesliwa skoro mu ufa i wie ze on ja kocha choc komus wydaje sie to dziwne bo mi nie dla mnie to normalna rzecz ja po slubie jestem10lat ijuz wczesniej tez mialam podobna sytuacje dlatego najlepiej nie agresja tylko spokojem to zalatwic jesli ma potrzebe poogladac niech oglada tyle jego ciesz sie ze w domu siedzi a nie jak wchodzisz on wychodzi bo niby ma cos waznego do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ty to nawet 20
latek chyba nie masz... tylko nie pisz, że maszwięcej, bo i tak nie uwierzę...poziom 15-latki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno sa rozn faceic jedni lubia ogladac babki w neci drudzy maja inne potrzeby co na to poradzic ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 tys w prywatnej firmie budowlanej?To cienizna...powaznie-1500zl-POZWALA CI-to co Ty kupujesz ubrania w lumpeksie?:))) Nie zazdroszcze Ci bo nie mam czego-wspolczuje wiesz komu?Dziecku-ze wychowa sie przy niezrownowazonej matce ktorej nie chcialo sie opiekowac wlasnym dzieckiem.Straszne-koncze dysusje bo znizylam sie do Twojego poziomu-czego wielce zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnaaa
kobieto daj się leczyć, kto by Ci zazdrościł takiego zycia, ja 1500 zł to każda z nas wydaje na dzień albo czasem na godzinę, a pięknaaa to po prostu rozdaje kasę bo nie ma z nieą co zrobić he he, to chyba ty nam zazdrościsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnir to jaks malolata-urwala sie z lekcji i zabija nude.Dziewczynko do lekcji-bo wieje glupota:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebniete jestecie ,kto z wami wytrzumuje ja pierdole nie dziwie sie ze wasi siedza i gole baby ogladaja ,niedosc ze pewnie paszczury z was to jeszcze w glowie pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu....bu....
zazdrosc nowa ty nawet niewiesz ie to pieniedzy ja mam niesiecznie na konczie siedze w domu a moj maz w pracy ale pieniadze to nie wszystko a pozatym baba ktora mysli tylko o sobie i nie umi gotowac to zywcem smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 tys jakiej firmie budowlanej cos ci sie pojebalo ?czytac sie naucz dziecko do szkoly nie chodzilas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee z 20 tysiecy daje Ci tylko 1500zl pfff to sknerus z niego:) masakra:) Widzisz moj mi dał 700euro na szaleństwa jak byłam u niego tylko na tydzień... i kto ma lepiej?:) No rzeczywiscie biedny ten Twoj facet albo całkiem cipowaty- a ty to ogarnięta strasznie jesteś-skoro za ciebie trzeba wszystko robic kochana- wspolczuję. Ale co tam też bym plakala gdyby mi sie tipsik zlamal przy gotowaniu wody na mleko. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnaaa
nowa jesteś okropna, wyganiasz laski do garów a sama nie umiesz gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robice pardoi i dziecie do robty juz juz!!! do garow kury domowe !! nie zapomijcie zadzwonic do agencji towarzyskiej zeby maz mial co robic:D w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba małolacie przestaje
sie podobać...nie unoś sie tak dziecinko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie sknera z 20 tys tylko 1500na przepridolenie ale chyba wiem dlaczego bo stawiamy dom i musimy oszczedzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnaaa
zobaczcie co nowa ma w stopce, dobrze ktoś mówił ze ma 20 lat, widać ze życia nie zna, oj rozczaruje sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa a rozumiem że u ciebie to służąca sprząta czy zatrudniłaś może odkurzacz z teletubisi? i możesz to ty ganiać i rozkazywać swojemu męzowi kochaneczko - nie nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncza sie pomysly;))A znasz numer do tej agencji?Podaj;))W ogole wiesz o istnieniu takich instytucji?Jestem w szoku;))) Chyba jestes kucharka-albo uczysz sie w szkole gastronomicznej bo ciagle o tych garach piszesz-zawsze mozesz pracowac jako klaun na zabawach urodzinowych-moze to Ci sie lepiej oplaci i bedziesz miala wiecej niz 1500zl;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×