Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aulllle

jestem zalamana pomocy jak wrocilam z porodowki znalazlam ze moj maz oglada baby

Polecane posty

Gość bu....bu....
widac ze jestes egoistka masz wysoka samoocene ale czy jestes pewna ze twoj facat chdzi do pracy codziennie??moze juz mu sie znudzila zona nie zdara chlera wie czy jeszcze skonczyla jakas szkole beszczelne babsko poco sobie dzieciaka robilas dla kasy czy zeby on je wychowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna 1500zl to nie jest malo za siedzenie i nic nie robienie,wiec chyba zostane na swojej cielej posadzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ale w tych zakupach to
mężuś ci pewnie dzielnie towarzyszy? no bo przecież nie zostawisz go samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh to jeszcze nie macie domu? a co u bogatych teściów kątem mieszkacie? I dzieki firmie tatusia mężuś ma gdzie się kątem opierdalać?:) Plizzz żałosne- zero ambicji- zero chęci do posiadania czegoś własnego... No popros popros o tą podwyżke bo jak się tak będziesz złościć to na botoksik trzeba będzie skoczyć a to niemały wydatek :) Eh zazdroszczę Ci inteligencji i podejscias do życia- co ja bym nie dała, żeby miec tak jak ty...po prostu wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz ma niedlugo urodziny i bardzo lubi SHREKA-zaplace , dobrze zaplace-piszesz sie na to? Ps.Jakbym zgadla z tym wiekiem:)))Jestem od Ciebie starsza , ale nie rozjechana-mialam cesarke a Ty?:))))));PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam robi zakupy:P:D ja robie na allegro(ciuchy kosmetyki,bizuteria) a on przelewa kase:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska matyskowa
nowa, może ci się wydawać, że ktos ci zazdrości kasy i tego "porządnego" faceta, ale jestem pewna że żadna z nas nie jest tak pusta jak ty, dla ciebie liczy się tylko kasa, wycieczki i to ile on zarabia, a gdzie się podział twój rozum? Wmieszał się pewnie gdzies w mamonę, jeśli w ogóle kiedyś istniał. Wystarczy spojrzeć na twój styl pisania (choć stylem to trudno nazwać :-D ), coś mi się wydaje, że jesteś jeszcze dzieckiem, któremu się wpadło i któremu jeszcze nikt nie wpoił, co w życiu się liczy, bo pieniążków, drogie dziecko, kiedyś może braknąć, a ty w końcu się dowiesz że twój facet jednak nie jest taki święty ;-) A tak na marginesie strach pomyśleć jak twoje dziecko jest ubogie mając taką matkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miekszamy w mieszkaniu swoim 43 okojowym ,mamy ladnie urzadzone :) nawiasem mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole wychodzisz z domu?:) bo do tej pory to co piszesz wskazuje na to, ze chyba jednak nie. Wszystko przez internet... co ty sparaliżowana dostatkiem jestes?:) A dupcia nie rośnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys taka bylam..Dziecinne podejscie...Sama nigdy zdjec erotycznych nie ogladalas??Daj spokoj,bedziecie miec jeszcze 1000 razy powazniejsze problemy,naprawde zapomnij o tym.Jak Cie pragnie to ok,a ze oglada zdjecia-wszystko dla ludzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 okojowym tam mialo byc ,to wy na mnie naskoczylyscie to co mam sobie pozwolic tak po mnie jechac? niby czemu?z jakie racji moze dlatego bo jestem mlodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaa 43 pokoje- to cała wypłata na czynsz:D będziesz dobra matka! to jest pewne! dobrze baji opowiadasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naucz sie poprawnie konstruowac zdania:))To po pierwsze-a po drugie-to marna prowokacja prawda?Bo nie wierze ze na swiece sa takie puste kobiety i w dodatku maja male dzieci-co Ty jej zaoferujesz?Naprawde zal czytac i myslec. Kochani-trzeba zaprzestac dyskusji z NOWA bo to walka z wiatrakami-niech zyje w swoim smutnym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nawiasie to powinny znaleźć
się wszystkie twoje wypowiedzi... tam ich miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONaaaaaaaaaaaaaaa
ja z moim facetem tez oglladamy czasami takie zdjecia i filmy,ktore nas kreca,sex jest dla ludzi i pomiedzy ludzmi. Moze i autorka tematu powinna sie nad tym zastanowic,moze warto urozmaicic wasze zycie intymne,moze i Ty bedziesz miala przyjemnosc z tego co Twoj partner... kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh 43 pokojowym-i co Twoj mężuś musi sam tp wszystko sprzątać...ale w ogóle widujecie się czasem w tym molochu? Blo ciezko na siebie chyba trafić... no chyba że to zakład penitencjarny:) to zmienia postać rzeczy...tudziesh jakiś zakład odwykowy ale nie wiedziałąm ze tam dają pacjentom na necie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike-Twoje ostatnie zdanie jest boskie!!:))))) Pozdrawiam i uciekam na obiadek:)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może mężulek nie na zakupy
jeździ tylko z wolności korzysta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt na cieebie nie naskoczył- zachowujesz się jak niegrzeczna córeczka mamy która tłumaczy dziecku realia życia- to ty próbujesz sobie coś udowadniac- ja nie muszę się chwalić gdzie mieszkam co robię i ile mamy pieniędzy- oraz na co je wydajemy- nie muszę też przekonywać nikogo jaki mój mąż jest bez skazy- bo po co? jestem szczęsliwa i to mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my stare ale jare...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok powiem wam prawde facet zarabia 20 tys ja dostaje 1500zl on gotuje on sprzata razem zajmujemy sie dzieckiem on nie oglada gloych bab na necie ma firme w ktorej pracuja sami faceci mamy mieszkanie 3 pokojowe swoje wlasnosciowe budujemy dom samochod lexus nie wiem dokladnie jaki model mam 21 lat siedze w domu wychodze z dzieckiem na spacer albo na zakuy w lipcu jedziemy do egiptu na dwa tygodnie i nie chce sie zwami klocic sory za wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale glupi topik! :o Dziewczyny o co wy sie kłócicie! :P Każdy facet lubi popatrzeć na piękno kobiecego ciała. :classic_cool: Jeśli ogranicza się do oglądania obrazków i filmików nie ma co się przejmować. Gorzej gdyby coś kombinował w realu - to może być niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łohohohohohohoh
nowa a teraz się obudź i przestań kłamać na forum, bo tu większość kobiet ma ROZUM i na dodatek go UŻYWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łohohohohohohoh
z małym dzieckiem w lipcu do Egiptu tylko IDIOCI mogą jechać, de-bi-le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łohohoh bylam z wami szczera:) i rzepraszam za wyzwiska chcoia milo bylo sie zwami podroczyc,adrealinka podskoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze niech będzie że mówisz prawdę- tylko po co nam to mówisz? nie bardzo rozumiem- a co mnie obchodzi ile ma twój mąż kasy i gdzie latem jeździcie- co to ma do oglądania gołych babek? chcesz się podbudować? a co ty z nowobogackich jesteś? kasy na oczy nie widziałaś a teraz nacieszyć się jak dzieco nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko zostaje u tesciow ,i rosze nie wyzywac bo to swidczy o twoim zlym wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ten lexus...eh ten egipt...taaa...eh ten mąż...eh te piniądze... Dobshe, że ja tego nie mam bo bym zwiariowała chyba- jezoo jak ja się cieszę , że mam tak jak mam:) że moge rozwijać siebie , nie musze siedziec w domu, z facetem jest ok od 5 lat, dziecka sie jeszcze nie dorobilam, a reszta przyjdzie z czasem sama... dziekuje Ci boshe za mózg i bycie nie-materialistką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska matyskowa
nowa, jesteś rozkosznym dzieckiem :-D super, że nam to wszystko opisałaś z dokładnością aż do bólu, a jak z seksem? Bo coś mi się wydaje, że ostatniej nocy chyba nic z tego nie było i dlatego tak zioniesz jadem na forum (nie tylko na tym topiku ---> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3709900 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×