Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Podrozniczka

Walizka - jaka dobra?

Polecane posty

Gość gość
Kobiety, Super ładne wizualnie walizki Wittchen z najnowszymi zabezpieczeniami zamki TSA to może być problem, bo zamki są nierzetelnie przetestowane . Pamiętajcie,że jeśli w sklepie zgodnie z instrukcją nauczycie się zamykać i otwierać swoją walizkę, to macie już podstawową wiedzę o zakupionym przedmiocie. A później zgodnie z instrukcją powoli z zapisaniem kodu na kartce papieru wprowadzicie swój indywidualny szyfr , to dokładnie go znacie. Żeby nikt go nie odczytał oprócz Was, to zawsze możecie wprowadzić choć jedną nową cyferkę widoczną dla każdego kto się walizce przyjrzy. Do otwarcia potrzebna jest pamięć prywatnego kodu. Jakie to kłopotliwe, gdy po jego wprowadzeniu walizka się nie otwiera . Mechanizm od wewnątrz walizki nie odczytuje cyfr kodu widocznych na zewnątrz walizki zapisanych na kartce. Wniosek źle przetestowane zamki TSA w walizkach to problem dla każdego ( mechanizm może zaczytywać inne cyfry niż te które widzimy gołym okiem na zewnątrz), stąd dla klienta powinien też być kluczyk do walizki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, Super ładne wizualnie walizki Wittchen z najnowszymi zabezpieczeniami zamki TSA to może być problem, bo zamki są nierzetelnie przetestowane . Pamiętajcie,że jeśli w sklepie zgodnie z instrukcją nauczycie się zamykać i otwierać swoją walizkę, to macie już podstawową wiedzę o zakupionym przedmiocie. A później zgodnie z instrukcją powoli z zapisaniem kodu na kartce papieru wprowadzicie swój indywidualny szyfr , to dokładnie go znacie. Żeby nikt go nie odczytał oprócz Was, to zawsze możecie wprowadzić choć jedną nową cyferkę widoczną dla każdego kto się walizce przyjrzy. Do otwarcia potrzebna jest pamięć prywatnego kodu. Jakie to kłopotliwe, gdy po jego wprowadzeniu walizka się nie otwiera . Mechanizm od wewnątrz walizki nie odczytuje cyfr kodu widocznych na zewnątrz walizki zapisanych na kartce. Wniosek źle przetestowane zamki TSA w walizkach to problem dla każdego ( mechanizm może zaczytywać inne cyfry niż te które widzimy gołym okiem na zewnątrz), stąd dla klienta powinien też być kluczyk do walizki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Dla mnie dobra to taka która ma kółka, wyciąganą rączkę i niezacinający się suwak. Znalazłam mój ideał na https://bagazowo.pl/walizki i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Walizka jest solidnie wykonana, z dobrych materiałów i na pewno będzie mi długo słuzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walizki można znaleźć w każdej galerii handlowej, jest ich spora ilość, ale wybrać odpowiednią jest zawsze problem. W tym artykule dowiesz się nie co więcej na temat twardości, wytrzymałości i innych parametrach przy wyborze walizki: http://www.darkus.pl/walizki-dla-podroznych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty reklama
Szczerze mówiąc widzę tu więcej reklam stron internetowych niż konstruktywnch opinii. Miałem kiedyś walizki jakieś markowe już nie pamiętam ale i tak nie wytrzymały morderczego upychania ubrań i innych rzeczy teraz kupię to co będzie dostępne od ręki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama walizka na podróż to nie wszystko, należy jeszcze pamiętać o bagażu podręcznym. Takie torby podróżne w różnych liniach mogą mieć różne wymiary. I tak na przykład w tym sklepie https://www.pariso.pl/pol_m_Torby_Torby-podrozne_Torby-do-Ryanair-201.htm możecie kupić torby Rayanair, które są już dopasowane do rozmiarów przyjmowanych na pokład. Taka Torba 40x20x25 dopasowana do standardów tej linii moim zdaniem jest idealnym wyborem jeśli często podróżujemy właśnie z tym przewoźnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym ostrzec przed zakupem walizek RGL. 25 lat gwarancji? Chyba na stanie w szafie. Walizki wykonane z materiałów najgorszego gatunku, gdy po dwóch podróżach pękła, kazali zwrócić się do linii lotniczych, bo oni nie odpowiadają za uszkodzenia w transporcie samolotowym. Po prostu naciągają ludzi i nic więcej. Po jaką cholerę dawać gwarancję jeśli i tak nie ma się zamiaru nikomu tej gwarancji akceptować. Producent to po prostu zwykły oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandor

Proszę - empik.com/wings-walizka-kabinowa-abs-zolto-czarna-rozmiar-xs,p1205736486,sport-p

Czy to nie zbyt niska cena? Nie, cena jest odpowiednia. A czemu taki kolor? Zwróćcie uwagę, że wszyscy właściciele walizek w uniwersalnych kolorach mają duże problemy ze znalezieniem ich wśród bagaży. Wy takiego problemu mieć nie będziecie. A czy droższa walizka nie będzie lepsza jakościowo? Moje doświadczenia pokazują, że raczej nie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wybrać walizkę z dużymi i solidnymi kółkami. Reszta to reszta. Kółka najważniejsze. Walizki z małymi kółkami non stop zahaczają o coś albo się niepostrzeżenie przewracają i niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem walizki Wiitchen są ok- posiadam je w sprzedaży, ale są również tańsze trwałe walizki z tworzywa ABS. Wżżne żeby walizki były na kółkach - wygodny transport zwłaszcza ciężkiego bagażu. Ciekawa propozycja https://e-shop24.pl/WALIZKA-PODROZNA-MODEL-WAVE-ROZMIAR-M-CIEMNOSZARY-p1065

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelle

Jak szukasz dobrej oferty odnosnie walizek to polecam Ci się rozejrzeć na stronie jaką jest http://walizki24.pl Znajdziesz tutaj bardzo dużo różnego rodzaju walizek transportowych które z pewnością Ci się spodobają. Ceny są atrakcyjne a wzory walizek bardzo oryginalne, polecam Ci się rozejrzeć tutaj jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Wlaszak

Jam mam trzy rozmiary od jednego producenta biurovivailcanto.pl  czy mała czy duża każda jest głęboka a yo ogromna zaleta przy moim trybie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragler

Na  nie długi wyjazd zdecydowanie http://preczpis.pl/krotki-urlop-z-walizka-kabinowa/ podręczna ale pojemna,wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mam ze sobą walizkę na kółkach, taką średniej wielkości żeby pomieściła sporo, ale nie była za duża. Jeśli chodzi o marki to nie kupowałam nigdy z dużych sieciówek markowych walizek, a w internecie coś tańszego a równie dobrego. Swoją walizke mam jak dobrze pamiętam z walizkownia.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samsonite - solidne, a nietrudno trafić na promocję i kupić naprawdę niedrogo. Często mają jakieś szyfry, podstawowe zabezpieczenia, mocne są też kieszenie wewnątrz.Też odradzam twarde - przy lataniu samolotem, zwłaszcza za granicą po prostu zostanie połamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że jeśli chcesz kupić walizkę to obecnie największy wybór będziesz miał w sklepie walizkownia.pl. Bardzo dużo produktów oferują, dodatkowo mają też spore zróżnicowanie cenowe więc na spokojnie będziesz w stanie cos tam dla siebie odpowiedniego dopasować pod kątem wielkości, ceny, wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o walizki to polecam zajrzeć na walizkownia.pl mają naprawdę spory wybór walizek o różnym designu, każdy na pewno  znajdzie coś tutaj dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wątek o walizkach to pewnie lubicie podróże. A znacie to świetne miejsce z różnymi mapami i przewodnikami https://expressmap.pl/? Jak zobaczyłam asortyment tego sklepu to byłam pod wrażeniem. Podróżowanie z tradycyjną mapą lub przewodnikiem w ręku jest fascynujące, dużo lepsze od zorganizowanych wycieczek i GPS-a w telefonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×