Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalalalalalalalaaa

Pralki firmy BEKO opinie

Polecane posty

Gość wojtex
Również polecam Elektrolux ładowana od góry ,6-kg. Kupiliśmy jak syn się urodził. Teraz ma 10 lat i żadnej awarii. Zużyły się tylko amortyzatory 2 szt. za 150 zl,sam wymieniłem. Reszta ok. I nawet po 10 latach znikoma korozja pokrywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być, dopiero po upływie jakiegoś czasu od gwarancji wzywałam do swojej serwis Technikan z Krakowa. Naprawili raz, dali swoją gwarancję i pralka działa dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja ostatnio kupiłam beko z 7 kg wsadu. Po ostatniej "Amica" powiedziałam sobie że nigdy więcej żadnego sprzętu w domu z "TEJ" firmy. Pralka od samego początku fiksowała, a fachman który przyjechał nie chciał uznać reklamacji. Męczyłam się z nią 2 lata i 1 m-c po zakończeniu gwarancji się spaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciia
Nabyłam 2.5 roku temu pralkę Beko . Teraz się zepsuła na amen . Nikt nie chce Beko reperować. A jej trwałość to średnio 2 - 3 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedno: NIGDY więcej pralki BOSCH. Jeśli macie zamiar ją kupić natychmiast zrezygnujcie. Tandeta produkowana w Turcji, chyba specjalnie na polski rynek, bo żaden Niemiec by jej nie dotknął. Moja popsuła się już po 3,5 roku (programator)!!!!! Bosch to jednorazówki dla ludzi mających ochotę wyrzucać pieniądze przez okno. Mój mechanik powiedział mi,że są produkowane w ten sposób , żeby psuły się w odpowiednim czasie, najczęściej tuż po gwarancji. Polecił mi BeCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Hej, ja już zajechałam dwie pralki firmy beko w przeciągu 3lat! Moja teściowa tez kupiła beko i okazało się po pół roku to samo! Gumowy kołnierz tak się zwija podczas prania ze juz raz mi wylała pralka na cala łazienkę i była awaria. Nie zglosilam reklamacji poniewaz podlaczylam ja po 2,5 roku i gwatancja sie skonczula. Kupilam na promocji i czekalam aż będe miała gdzie ja podłączyć bo stała w pudełku w piwnicy. I niestety gwarancji nie ma. Za drugim razem też beko bo tania i może pecha miałam. Ale nie to samo kołnierz pofalowany i przepuszcza wodę. Nie wiruje. Wszystko mokre a jak zadzwoniłam po serwis bo tylko pół roku minęło od zakupu to Pan mi powiedział że to od oliwki bo prowadzę gabinet masażu i jak piore ręczniki to ta oliwa na ten kołnierz działa. To jakiś absurd a i gumowe części nie podlegają gwarancji... mamie powiedział to samo... nigdy w życiu nie kupię nic z beko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradza firme beko, zmywarka popsula sie po 3 mies i dalej ja naprawiaja i czekam 2 mies aby laskawie serwisant przyjechal, jedno wielkie dno!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ! chciałabym podzielić się opinią na temat serwisu beko. 30 czerwca złożyłam reklamację na pralkę beko i do tej pory nie otrzymałam odp . aby coś się dowiedzieć to musiałam się nadzwonić i wiecznie nic dlatego nikomu nie polecam tego sprzętu ze względu na serwis który olewa zgłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od Beko pralkę, dokładnie ten model https://www.al.to/p/332763-pralka-beko-wtv7634xs0.html i jestem z niej bardzo zadowolona. Ma wysoką klasę energetyczna, 1200 obr/min i pojemność 7 kg. Pracuje cicho, nie terkocze podczas wirowania, ma wystarczającą ilość programów. Dokładnie pierze i z tego co zauważyłam nawet można upchać na full prania, a i tak w efekcie końcowym są czyste i dokładnie doprane. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

To jaką pralkę do 1000 zł  ladowana z przodu kupić by programy prania nie były dlugie, żeby można było  włączyć samo wirowanie (bo często robię reczne przepierki a w pralce tylko wiruje ) i żeby pralka nie była  awaryjna, nie zalała  mi mieszkania itp..

Do tej pory miałam 16sto letniego whirpoola, ale w końcu padła, wiem że teraz pralki są śliczne, mają piękne światełka i melodyjki ;) -ale dla mnie pralka ma przede wdzystkim prać i być bezawaryjna przynajmniej przez kilka lat. 

Co byście polecili a co radzicie omijać szerokim łukiem  (firma /model) ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jono

Szkoda że Polak mądry po szkodzie,mam w rodzinie przedstawiciela tego chłamu ,zamiast zaciągnąć rady przed zakupem,poleciałem jak durny do sklepu...dzieki niemu i mojemu zakupowi,dowiedziałem się ile warte jest Beko ! ten sprzet mia ładnie wyglądać i cenowo celować w najbiedniejszych,z jakością nic nie ma wspólnego ! Polecił kupić każdy nny najtańszy sprzęt,tylko nie Beko.Pozytywne opinie na temat tej firmy wypisują osoby które dopiero rozpakowały sprzęt lub użytkują 3 dni.Praktycznie niema możliwości żeby Beko doczekało gwarancji,psuje się dosłownie wszystko w pralkach programatory w lodowkach układy chłodnicze(o pękaniu plastikowych elementów nie zapominając)Ok 80 % zakupionego sprzętu wraca w ciagu kilku dni do reklamacji,które  w połowie są odrzucane.I Na raz kupilem pralkę,lodówkę,zmywarkę i piekarnik ,po 8 miesiacach scierania się z nimi wywaliłem 8.000 do kosza,bo sprzet został wyrzuconyPo prostu Tureckie badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murmar

Wcześniej miałem Simensa od roku mam pralkę  Beko .... Nie wiem jak inne produkty Beko ale jeśli chodzi o pralki automaty to chyba są najlepsze obecnie na rynku tej firmy !!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila122

Najgorszy sprzęt jaki kiedykolwiek miałam! Ciekło z niej już po miesiącu , teraz ma 2 lata do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka Beko a LG

Mam spore doświadczenie z produktami Beko. Jak widzę klientów och, ach co to za sprzęt to przepraszam, ale zbytnio przesadzają. Trafili na powiedzmy "dobry sprzęt'.Mam trochę wiedzy na ten temat. Produkty BEKO miały na początku zdobyć klienta walorami sprzętu AGD.Na początku był to tani sprzęt ładnie wyglądający ubogi w elektronikę żeby wytrzymał te 24 miesiące. Później trochę się rozkręcili ale jakość nie do końca jakby sobie chciał klient. Zbywali klienta i zbywają do dziś. Kontakt tylko drogą elektroniczną.Nikt do Was nie zadzwoni.Bujajcie się.Po 4 latach bycia na rynku BEKO kupiłem lodówkę  dwu komorową, białą szer. 54cm, wys. ok150 cm. Trzeszczała , strzelała, ale działała.Myśleliśmy, że to normalne. Miesiąc po gwarancji padła.Przyjechaliśmy z urlopu.W środku zaczęła gotować. Wszystko do wyrzucenia. Kupiliśmy Liebherra. Zepsutą  Beko zniosłem dosłownie sam na plecach- bardzo lekka. Do dziś nie wiem co było w środku. Liebherr działa już 5- lat stawiona na 2,5. Z kolegą wnosiliśmy na drugie piętro. Trochę waży. Nawet nie słychać czy działa, ale kosztowała 800 zł drożej.Mamy mało miejsca, bo tylko 57 cm szczelina i tylko do tej szerokości wyjdą. Ale postanowiliśmy kupić kuchnię Beko- wpuszczaną. Pół roku i problem z kurkami .Pękały i zacinały się.Serwis rozkładał ręce.Wymieniliśmy. Kupiliśmy pralkę LG slim 3,5 kg szer. do 40 cm. Była katowana Po 15 pralek tygodniowo. Bardzo oszczędna. Po 8 latach wybuchła.Teraz mamy rok Hot Point  RSSF 623 B Pli jest na razie super. Wszystko spasowane, wizualnie Ok.To też produkt Whirlpool .do 6kg- A+++ kupiona w Ole Ole. Po śmierci ojca mama została sama i postanowiłem wymienić jej pralkę  z Ardo którą miała 22 lata automat( była dobra). Szukałem i znalazłem znowu BEKO WCC 651180 seria 19-100113-01 . Wygląda super. Po włączeniu jedna zabawka. Wyświetlacz jak chińskich zabawkach. Coś tam widać. Pokrętło od programatora luźne i lata jak żyd po pustym sklepie. Wezwałem serwisanta z Koszalina bo mama mieszka w Trzebiatowie.Stwierdzenie było takie: tak zaprojektował producent i nie jest w stanie tej usterki usunąć. Minął czas 14 dni więc nie mogłem jej zwrócić zgodnie z moim prawem.Coś zaczyna szwankować z wirowaniem. Mama jest sama więc osobiste rzeczy pierze sobie ręcznie, a duże np: poszwy w pralce.Nadmieniam, że pralka jest używana co 3-tygodnie kosztowała 749 zł. Mało tego ,firma jak i sprzedawcy nie informują swoich klientów o tym,że sprzedają dosłownie szit .Nawet serwisant nabrał wody w usta i nie chciał się wypowiadać i wspaniałej mojej pralce.Po tych doświadczeniach wiem, że BEKO z całą pewnością nie jest warta wydanych pieniędzy.Na pewno jeż nie kupię NIC CO JEST ZWIĄZANE Z TĄ FIRMĄ I ICH PRODUKTAMI.Wolę dopłacić. Ktoś by powiedział, że tak jest z każdą firmą. Tylko ,że ta inna nie ma zlew na swoich klientów i znajduje zawsze korzystne rozwiązanie dla obu ze stron. Pozdrawiam  Mariusz z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy z branży AGD

Niestety przez ostatnich kilka lat marketing szeptany w internecie osiągnął poziomy absurdu. Ludzie wypisują bzdury że pralka pobiera za dużo wody albo wcale nie pobiera a program godzinny trwa trzy godziny, to badziewie nie chce prać i że nie polecają. Polecają za to marki na B i na S bo te są super  oszczędne i ciche i mają dużo programów i wszystkie przetestowali jak profesjonaliści w laboratorium i są genialne!!! Kiedy zacząłem czytać wpisy z 2008 roku opinie były normalne, takie jakbym rozmawiał z tą osobą na żywo i pralka czy sprzęt Beko generalnie jest dobry, od 2016 roku Beko jest do kitu i nie da się go używać a znajomy znajomego tez ma i nie poleca itp. Pracuję w branży AGD i wiem że nie ma na dzień dzisiejszy bezawaryjnej marki, którą można z czystym sumieniem polecić, zawsze może się trafić słaba sztuka i posypać po gwarancji. Jak ktoś kupuje pralkę za 800 zł niech nie liczy na wieloletnią trwałość, wszystko jest obliczone a firma musi zarabiać aby istnieć. Są też kwiatki u ulubionej marki polaków z Korei gdzie pralki czy lodówki za duże pieniądze potrafią się psuć po 4-5 latach lub tuż po gwarancji, wiem to od klientów którzy ponownie wybierają sprzęt tej firmy relatywizując jego tandetność. Nie rozumiem tego fenomenu ale wygląda to momentami jak sekta lub zbiorowa hipnoza 😉  . U mnie w rodzinie pracują sprzęty Beko: zmywarka, lodówka i płyta gazowa, u znajomych pralka. Wszystkie mają po 4-5 lat i obyło się bez awarii, nikt nie narzeka. Są też sprzęty innych marek klasy budżetowej i również działają bezawaryjnie po kilka lat. Dlatego nie namawiam do Beko choć uważam że ich sprzęt z wyższych linii modelowych jest dobrze wykonany i nie przepłacamy za markę czy pierdoły typu dodatkowe drzwiczki, jest to sprzęt wart swojej ceny. Miejmy swój rozum i nie ulegajmy bajkom w internecie które są pisane na zlecenie koncernów i nie mają nic spólnego z rzeczywistością, popatrzmy na to co sprzęt oferuje w danej cenie, jakie są programy i parametry które mogą nas zadowolić i wtedy decydujmy.

Pozdrawiam i życzę bezawaryjnej eksploatacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×