Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hanan

chcę nabyć świnki po wiwisekcji.Czy wie ktoś w jaki sposób mogę tego dokonać?

Polecane posty

słuchajcie ja mam pytanie coś mi sie gdzieś o uszy obiło , że jest możliwość uratowania zwierząt od lub po wiwisekcji. Jakaś dziewczyna chyba coś pisała kiedyś na ten temat , mianowicie , że posiada świnki morskie z odzysku po przejściach ... ...no i teraz jest problem tego typu , że ja jestem zainteresowana a totalnie nie pamiętam gdzie ja to czytałam jak można dokonać owego czynu :O:O Wie może ktoś jak i gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm... :O rozumiem , że nikogo to nie obchodzi, nikogo to jak zwykle nie rusza, nikt się tym nie interesuje, nikt nie wie... jak "fajnie" mi mieć tą świadomość ludzkiego egocentryzmu do własnej i tylko własnej osoby :O żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chciała bym pomóc ale nie potrafię i chętnie sama się dowiem i może skorzystam :) dzięki za inspiracje Hanan :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioijegiojgoij
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up nadal liczę, ze zauważy to ktoś kto bedzie coś wiedział więcej na ten temat :( please... :( świnka morska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety sie nie znam na tym....ale moze wez ze schroniska albo do weta ....tyle prosiaczkow czeka na domki :) albo weta spytaj, moze on cos bedzie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
Ja mam dwie swinki morskie,2-letnie i chetnie oddam w dobre rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa :D:D:D:D:D:D:D:D kopa lat :P:P:P he he niezły pomysł ze schroniskiem :) no bo wlaśnie o to chodzi , że boje się tak szukać bo zaraz kurcze mi wyskoczą jakieś drastyczne foty i inne "kuszące" masakryczne rzeczy i bestialstwa , w które nie omieszkam się zajrzeć i zapoznać z nowym problemem i bede potem tego żałować , bede wyła i bede się do rana fatalnie czuć :( dlaczego nie chcesz mieć swoich świnek? to są boskie stwory! łagodne , nieuciążliwe, przyjacielskie , towarzyskie , wesołe, malutkie i kochane!! no i nie wydzielają naturalnego smrodu skóry czy sierści tak jak króliczki czy fretunie ( no chyba, że ktoś nie wymienia im sianka i granulek przez miesiąc - logiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zajrzyj na swinkimorskie.prv.pl jakos tak....swietna strona, duzo ogloszen, forum, porady .....tam ci powiedza najlepiej gdzie szukac prosiaka po przeksciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×