Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naj Story

Jego Ex zatruwam Nam zycie

Polecane posty

Gość Naj Story

Oni nie sa ze sobą od 1,5 roku. On jest ze mna a ona twierdzi wsrod znajomych ze nadal sa razem, mieszkaja ze sobą, pobieraja się. Ciagle do Niego wydzwania i wymysla tysiace powodów aby ten do niej przyjechal i w czyms pomogl. On z racji tego, ze byli ze soba dosc długo ( 7 lat) pomaga jej a ja mam juz tego serdecznie dość. Oczywiscie, ciagle zapewnia ze tylko ja sie liczę itd. ale gdyby tak bylo juz dawno zerwalby z nia kontakt, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda. dla Twojego dobra Ty powinnaś zakończyć ten związek bo Oni i tak się zejdą moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
ostatnio ciagle o tym myslę. jednak zdarzylam sie w nim zakochać. nie potrafie tak zyć, gdy za nami ciagnie sie ich przeszlosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma chyba źle w głowie nie uważam aby nalezało drastycznie palić za soba mosty ale w przypadku tej pani akurat bedzie to wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
tzn osttanio coraz czesciej mysle o tym by zakonczyc ten zwiazek. ta cala sytuacja niszczy mnie emocjonalnie. Juz przestaje Mu wierzyć bo nie wiem co jest prawda a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
haris ja wiem ze jej o to chodzi ale ja sama nie potrafie z nia walczyc. on nie zamierza zerwac z nia kontaktu i najwyrazniej nie obchodzi go to co ja czuję i jak sie czuję. przeciez ona niszczy mnie, nas a on na to pozwala. i wlasnie chyba odpowiedzialam sobie na pytanie czy powinnam z nim byc.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagaj od swojego
Partnera aby poczynił radykalniejsze kroki ona tak dokazuje bo on swoją biernością jej na to zezwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysląc w ten sposób dajesz jej przewagę powinnaś dobitnie powiedzieć swjemu chlopakowi co czujesz zapytać go czy on sadzi zachowanie byłej dziewczyny za fair szczergolnie te kłamstwa rozpowszechniane wsrod znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
On twierdzi, ze to jej sprawa co i komu mowi. to ona wyjdzie na kłamczuchę. Nawet nei stara sie tego sprostować. Skoro On nie dostrzega tego ze to niszczy nasz zwiazek to najwyrazniej az tak bardzo mu na nim ( naszym zwiazku ) nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mu po prostu pochlebia to jej ciągłe zainteresowanie? w każdym razie zachowuje sie jak idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
Haris, rozmawiałam z Nim o tym. On uwaza ze to jej sprawa co robi ze swoim zyciem i co mowi. Jego to juz nie obchodzi. Jednak gdy tylko ona zadzwoni z jakims pretekstem ( niby potrzebuje pomocy) to on do niej jedzie, stara sie pomoc, mimo tego co ona wygaduje znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak faceci postrzegają to w troche inny sposób jesli on Cię kocha i jest pewnie swoich uczuc do Ciebie to wydaje mu się, że zakusy innej osoby i cała otocza np. robienie z siebie idiotki i kłamczuchy jest nieistotna a tak nie jest wystarczy gdyby wyobraził sobie odwrócenie rol zapytaj go jak on by się poczuł moze zaaranzanuj jakąś sytuację, w której poczuje zazdrosc o ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła tak jak Haris radzi, masz napewno jakiś kolegów i umawiaj się z którymś, jak cię kocha to na pewno wywoła w nim zazdrośc i sam przemyśli swoje postępowanie a jeżeli to go nie ruszy to nie warto dalej się angażować w ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
Pytałam, co by bylo gdyby tak zachowywal sie moj ex. Stwierdzi tylko ze w takiej sytuacji liczyly by sie tylko moje uczucia wzgledem Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
zaczynam podejrzewac, ze to jakaś wariatka bo człowkiek o zdrowych zmysłach nie rozgłaszał by czegos takiego. On nie jest zazdrosny o mnie, On twierdzi, ze mi ufa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truizmy :p łatwo jest je wygłaszać, póki sami nie jestesmy postawieni w takiej sytuacji jestem przekonana, ze ex ma albo nie po kolei albo robi to celowo, aby zirytowac Cię myslę, ze czas postawić sprawe na ostrzu noża i zarządac definitywnego ograniczenie kontaktów - no bo co one maja na celu....zostawia sobie furtkę czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolOwieczek
miałem podobnie -> moja ex wydzwaniała do mnie pod różnymi pretekstami.. a ja pojawiałem się, stukaliśmy się i wracałem do obecnej :) Na dłuższą metę ciężka sprawa, więc spodziewaj się niespodziewanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaufanie - zaufaniem ale mężczyzna który kocha zawsze odczuwa zazdrość jeden bardziej drugi mniej, dla mnie to z nim jest coś nie tak. Mam 30 lat i pare związków za sobą więc coś na ten temat wiem. On niech robi sobie co chce ale ty dobrze przyjżyj się swojemu chłopakowi bo wydaje mi się (przynajmniej z tego co piszesz) że nie do końca on jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
KrolOwieczek ale dlaczego do niej jezdziles? wciaz Ci zalezało? Kochałes wciąż? Zwykły sentyment do tego co było ? Co na to twoja obecna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
ja nie potrafie zrozumiec dlaczego on jest obojetny na to co ona wygaduje. Przeciez gdyby moj ex wgłaszal takie bzdury to pogadalabym sobie z nim o tym i powiedziala mu co o tym wszystkim sadze chociazby dlatego aby moj obecny partner nie mial co do mnie zadnych watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoncini
Ja bym sie za bardzo nie przejmowala tym,co ona mowi,bo robi to tylko po to,by cie wkurzyc.I swoj cel osiaga jak widze.Ignoruj to,chociaz wiem,ze nie jest latwo.Mialam podobna sytuacje,nie reagowalam i szybko jej przeszlo. Ale co do ich spotkan..Wiesz,ludzie maja ze soba dzieci i potrafia tak poukladac relacje,zeby obecni partnerzy nie mieli pretensji czy watpliwosci,bo jak rozumiem ich nie laczy absolutnie nic? Nie zgadzaj sie na takie zagrania,a jak nie pomaga rozmowa,to odejdz-zobaczysz na kim mu bardziej zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszpieguj nieco i sama sobie odpowiesz, bo tutaj widać że ex jest wariatką ale ten twój facet też coś nie tegos. przynajmniej nie będziesz tracić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj Story
peperoncini ciezko jest nie przejmowac się tym bardziej, ze on mimo wszystko jezdzi do niej nadal. On wie, ze zle sie z tym czuję i nie podoba mi sie to mimo wszystko nic w tym kierunku nie robi. Zachwouje sie tak jakby nic si enie stalo, jakby nie przeszkadzalo mu to ze ona rozpowiada wszystkim znajomym, ze wkrotce sie pobiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z krainy ozzzz
ta jesgo byla ma nierówno pod sufitem. jesli ten twoj facet nie zerwie z nia kontaktu tzn ze sa siebie warci. Najwyrazniej sprzyja mu to ze ona rozpowiada ze sa razem a to chyba zły znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranki na mojej głowie
Facet który kocha naprawdę nie pozwolił by na to żeby ktokolwiek robił Ci przykrości i gdyby mu zależało na Tobie bardziej niż na tamtej to w Twojej obecności zadzwonił by do niej i porozmawiał o tym że nie podoba mu się to :( Pierwsza zasada po za miłością to dać swojej kobiecie poczucie bezpieczeństwa.... No i piszesz o ich relacjach, jakie są... no sory ale to co Ty wiesz to jest to co on CI mówi a to może być dalekie od prawdy :O MÓj ex dzwoni do mnie, pisze: nie mogę Cię zapomnieć, ciągle jesteś w moim sercu.... albo; masz najcudniejsza ******* i drugiej takiej nie ma chciał bym teraz się w niej.... nie wiesz ile razy miałem ochotę ją ******* itp. Dodam że on jest z kimś i podobno ma się żenić ale nie wiem tego od niego :o mi mówi tylko że nie wiem wszystkiego i że nie jest tak jak się wydaje że jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz skąd masz pewność
że to ona jest warjatką???? może on chce mieć Was obie i wciska Ci kit i tamtej :O skąd wiesz co on jej mówi???? i jakie są między nimi relacje??? dla mnie to mocna śmierdzące jest, tyle powiem i bardziej bym się skłaniała, po tym co tu piszesz do tego że to facet Cie wrabia w jakiś kanał :O nie możesz jakoś tego spraedzić?? np wspólne spotkanie/// albo sama bym do niej zadzwoniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jego ex
jest warjatką!!!! No ja przepraszam ale to chyba facet ma coś nie tak pod sufitem!!! skoro pozwala na coś takiego to chyba mu to pasuje :o a z jakich powodów to tylko on wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warIatka_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność nie ma granic
:O :O :O załapiesz jak się okaze ze będą mieli dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×