Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Domi.

Trampki

Polecane posty

Gość Domi.

Co myślicie o trampkach.Czy można dostać gdzieś indziej niż w Converse.I czy do rurek pasuja trampki za kostke czy przed kostke na rzepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci pokaze fajne trampki. poczekaj tylko znajde strone. rurki do trampek JAK NAJBARDZIEJ, co wiecej, uwazam , ze do trampek z dzinsow tylko rurki pasuje....trampki za kostke, by the way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie nijakie buty.Sama noszę jak robi się cieplej,bo mogę kupić za 7 zł a oprócz glanów nie wiem co nosić :P Na rzepy to chyba jakieś pseudo trampki... Wysokośc przed i do kostki jest OK,wysokie trampki odstraszają mnie na kilometr. Do rurek jak najbardziej się nadają-o ile chcesz wyglądać jak 70 % nastoletniego społeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi.
Wielkie dzieki za te linki.No ale i tak wygląda na to że w Converse jest najwiekszy wybór trampek.A wiecie gdzie są jeszcze skelpy Converse oprócz w Blue City.A i jak myslicie jakie trampki pasowały bo do czarnego krótkiego płaszcza dwurzędowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi.
A gdzie sa skelpy converse ( w jakich centrach handlowych) w Warszawie? A jakie masz te trampki Xashax007 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Factory w Ursusie jest outlet Converse, ceny są naprawdę ok w porównaniu z tymi w zwykłych sklepach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dymo
Witam, szorowalem sobie szczotka białe trampki i zostały odbarwienia z pod spodu zafarbowaly na niebiesko od niebieskiej podszewki. Wypralemw pralce i zeszlo ale nie wszystko na szwach na piętach zostaly niebieskie linie. Wie ktoś może jak sie tego pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem warto trampki wcześniej, przed praniem namoczyć nawet w wodzie z proszkiem do prania i potem wrzucić - na pewno wszystko by ci zeszło elegancko. Swoja drogą, jak ktoś ma takie swoje ulubione trampki, to potem trudno przeżyć to, że się zniszczyły. Sama rozglądam się za jakimiś fajnymi, bo stare mi się podarły i znalazłam dość ciekawy model na tanisport.pl -bladoróżowe w paski, klasyczny model raczej, ale naprawdę ładne. Jak kupie to będę dbała na pewno żeby się nie pobrudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia92111
Wcale nie trzeba kupować drogich trampków, aby trzymały się długo i aby miały fajną jakość. Na stronie https://www.renee.pl/trampki-damskie widziałam fajne trampki i jeszcze były przecenione. Myślę, więc, że to fajna opcja dla Was, ponieważ będziecie miały piękne buty w dużo niższych cenach. Dzięki temu można kupić np. 2 pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trampki pasują do wszystkiego ;) Ja prócz "konwersów" lubię też te z bigstara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conversy to moja "miłość" :) noszę je do wszystkiego, i do jeansów i do sukienek, i na zajęcia i do pracy. nawet zwykłe, białe trampki mają tę moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłaś w sklepach internetowych na nowe kolekcje, modele trampek? Jeżeli nie to tutaj masz szeroki wybór, możesz sprawdzić https://alfasan.pl/products,tenisowki_trampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często w nich chodzę. Czasem codziennie, w tym w lecie. Jak gdzieś idę szkoła, zakupy, dyskoteka, itp. Po domu też. Za i przed kostkę. Na rzepy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chodzę w butach sportowych i od wielu lat. Są też trampki (Moje ulubione New Balance i under armour), Conversy trampki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×