Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebuję szybko odpowiedzi

czy możliwe że roczne dziecko połknęło małą baterię paluszka R-3

Polecane posty

Gość Potrzebuję szybko odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniak77777
oczywiście że możliwe! lepiej to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio cos bylo ze zmarlo dziecko po polknieciu baterii jesli masz jakies podejrzenie to radze zainterweniowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. jako 4-latka polknelam duza monete (lekarze sie dziwili ze mi przez gardlo przeszla i sie nie udlawilam) no i musieli mnie kroic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
tak to prawda. to było w łomży. i to była taka mała bateryjka...na prześwietleniu wyglądało że to moneta. substancje znajdujące się w bateriach są trujące...zabójczo trujące...jeśli wyciekną z baterii...strach pomyśleć. wymiary takiej baterii to: średnica 10,5 mm szerokość 44,5 mm mogło połknąć!! jak nie masz pewności jedź na ostry dyżur...od rtg się nie umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
nie wiem czy możliwe, ale ostatnio czytałam o śmiertelnym przypadku (chociaż pewnie chodziło o jakąś małą okrągłą ) ja bym i tak nie czekała, rentgen pokaże czy obawy słuszne a swoją drogą... o tej godzinie połknęło, czy o tej godzinie zauważyliście brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to dziecko polkneło chyba taką z zegarka, ale R-3?? raczej by nie przeszło przez gardło. A jak to jest R-3? paluszek,tzw.???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej sprawdźić u lekarza.Dzieci rózne dziwne rzeczy połykają czy wkładają do noska czy też ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak się sprawa potoczyła? Mam wielką i cichą nadzieję,że jednak bateria się znalazła gdzieś indziej a nie w żołądeczku dziecka i że z Nim wszystko Ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R-3 to chyba ten mały paluszek co do mp3 playerów sie wkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×