Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saddasa

moge byc w ciazy?

Polecane posty

Gość saddasa

1.02.08 sex bez zabezpieczenia (przerywany) 14.02.08 sex w gumce 19.02.08 okres teraz spoznia mi sie juz ponad tydzien. nie chce sobie nic wkrecac wiec pytam Was o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
Nie bylo ale niektorzy mowia ze bedac w ciazy mozna miec jeszcze jeden lub nawet dwa okresy. Nie wiem czy to sciema czy co, ale nawet kolezanka mowila, ze jej mama tak miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AŻ się uśmiałam nie z Ciebie autorko tylko z tego ze u mnie te daty wyglądają dokładnie tak samo. Te same dni :):classic_cool: ale ja się ciążą nie martwie a wrecz cieszyłabym sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
Przybywam :-D ja bym sie niestety nie ucieszyla, ale trzymam kciuki za Ciebie :-) Meaa dla mnie tez ciaza + okres brzmi niesamowicie, ale jak sama znajduje sie w niepewnej sytuacji to wszystko zaczyna wydawac mi sie mozliwe!! I do tego ciagle siedzi mi w glowie to co mowila kolezanka o okresie w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadassa jesli pisalas tu na forum pod nickiem clarka to prosze cie wyjdz! A jesli nie pisałas to ci powiem ze mozna miec plamienia ale nie taki pelny okres. Ja tez miałam tak z tym ze ja wogole nie mam okresu obfitego wiec mnie nie zdziwilo ze mam plamienia a ciązy nawet nie podejrzewałam i co jak juz poszlam do lekarza to okazalo sie ze to trzeci miesiąc :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
to nie ja, ale czytalam jej posty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
Ja mialam normalny okres. Czyli czekam na nastepny bo wnioskuje ze w ciazy nie jestem. Ciekawe w jakim wieku bede miec regularnie jak w zegarku, bo takie stresy co miesiac sa meczace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób najpierw ankiete ilu kobitom spóźnił się okres chodź raz w życiu - bez przyczyny- potem zacznij się martwić co do tego okresu w ciąży- kiedyś rozmawialam z ginekologiem- przy pierwszej ciąży- bo usg pokazywało na dziecko starsze niż powinno być- sam mnie zapytał- kiedy mialam okres i jak on wyglądał-otóż owszem nikła szansa jest- ale są to również tylko plamienia trwające 2, 3 dni i łatwo zwrócić na to uwagę- plamienia z poczków ciąży często pokrywają si z datami spodziewanych okresów- ale każda kobieta dorosła normalna odrózni że ten jej okres to coś skąpy jest i dziwny- ale na miłość boską nie po takim czasie- a jak juz laska wypisuje że leci z niej niczym z wodospadu niagara- no sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karalala
Biały śluz,nieprzyjemny-uczucie jakby ciągle mi było mokro,spóźniony @ już 20 dni,kłucie w jajnikach. Czy to może być ciąża? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karalala
Apropo @ w ciązy moje drogie jest to jak najbardziej możliwe,moja znajomoa miała @ do 4 miesiąca ciązy,ciąża przebiegała prawidłowo,dzidzia urodziła się zdrowa i silna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a okres przepraszam też byl??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
Przybywam a te tabletki je sie przez jakis czas czy juz caly czas? Ike nie oburzaj sie ;/ bo nie ma o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie test też jej wyszedł negatywny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o ciebie ale tamtą dziewczynke co ma okres jak chlera test wyszedł negatywnie a w ciąży jest i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
No i jak tu wykorzenic takie poglady na temat zwiazku okresu z ciaza jak ciagle ktos rzuca przykladami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karalala
Luteinę 3 razy dziennie pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
Oczywiscie sa na recepte?? Musze sie nad nimi powaznie zastanowic. A maja jakiejs skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste przejść się do specjalisty izapytać - tak jak zrobiłam to ja- a nie słuchać że którejś tam koleżanka to miała ja osobiście krwawiłam w 1 ciaży jeszcze ze 2 miesiące- ale brałam duphaston i to było bardzo skape plamienie - naprawdę cieżko to pomylić z okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja no chyba ze jestes w ciązy wtedy moga wywołać poronienie. Ale wiesz co idz do apteki i kup kompleks witaminowy dla kobiet z luteina i tez powinno byc dobrze. Sprobuj tak przez miesiąc a jak nie podziala to wtedy idz po sama luteine. Ja kupowałam na recepte nie wiem czy mozna bez nniej je kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddasa
Dzieki wszystkim za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike masz racje cięzko to pomylic chociaz tak jak ja pisalam u mnie okres trwa max trzy dni i nie jest obfity wiec mnie plamienia nie zdziwily zwlaszcza ze juz kiedys tak mialam. Dlatego tez ciązy niebralam pod uwage. Teraz po porodzie okres mam bardziej obfity i jakis regularny. Skonczyl mi sie 19 lutego i do dzis cisza :):) ale to pewnie znowu jakies zawirowania a nie ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×