Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieśmiała89

pytanie do nieśmiałych osób

Polecane posty

Gość nieśmiała89

To pytanie kieruje do nieśmiałych osób bo wy najlepiej wiecie jak to jest. Gdzie pracujecie? Jakie studia skończyliście? Jaki zawód uważacie za dobry dla nieśmiałej osoby. Wiem że z tym trzeba walczyć staram sie ale tam gdzie liczy sie przebojowość, umiejętności interpersonalne i tak będę wypadać gorzej od innych kandydatów. Dlatego staram sie wybrać taki zawód gdzie nie bedzie miało to znaczenia, albo gdzie nie będzie to na pierwszym miejscu. Myślałam o chemii co o tym wszystkim myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaka
wiesz ma podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aki zawód uważacie za dobry dla nieśmiałej osoby." nie mam zielonego pojęcia bo wszędzie pisze "wysokie umiejętności interpersonalne" :O a jeszcze wspaniałe rozmowy kwalifikacyjne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiałaaaa
jestem tak niesmiala ze sie wstydze odpowiedziec na te pytania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaka
ciezko moze byc osobi eniesmialej zalezy jeszce w jak duzym stopniu jestes niesmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pewnością odpada
praca w korporacjach czy firmach w których panuje wyścig szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaka
moze sprzataaczka ma malo do czenienia z ludzmi sklep odpada i firma jakakolwiek tez odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede wszystkimmm
zastanów sie co cie najbardziej interesuje a potem szukaj pod tym kątem zawodów/pracy w której człowiek poradzi sobie mimo nieśmiałości, gdzie nie ma ona aż tak dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem niesmiala
i wybieram sie na pedagogike. Chce pracowac w przedszkolu albo w klasach 1-3 mysle ze przy pracy z dziecmi niesmialos nie bedzie mi przeszkadzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaka
a tak wogole powiedzcie mi skad sie bierze t aniesmaialosc u ludzi jak to tlumaczyc niska samoocena slabo psychika czy jak????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanyKoteczek
ja jestem nieśmiała, studiuję administrację, zamierzam pracować po studiach w jakimś urzędzie czy innym biurze i wreszcie dać se siana z tą pieprzoną nieśmiałością. Ileż można? Stara już jestem a dalej niedorobiona. Najwyżej zemre w wieku 30 lat na zawał albo jakie wrzody żołądka;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wbrew pozorom jes dużo
zawodow gdzie nieśmiałość nie jest takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem raczej nieśmiała, chociaż teraz duuużo mniej niż kiedyś, dzięki mojejmu cudownemu facetowi. Ale nieśmiałość znika, kiedy staję przed klasą (gimnazjum) czasem sama siebie nie poznaję i nie wiem, dlaczego nie umiem tego przenieść na prywatne życie. Jakoś dzieciaki tak na mnie wpływają pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanyKoteczek
a ja wygrałem zycie---- np stróż nocny gorzej jak się ktoś w nocy zakradnie i spieprzysz w podskokach miast ochraniać obikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweeeeeeeeeeeeee
tez jestem niesmiala i to bardzo, nie potrafilam sie odezwac, ale postanowilam ze tak byc nie moze, wiec sie przelamuje, wszystko sie dzieje spontanicznie, chodzilam na rozmowy i mowilam sobie ze jak sie nei uda to trudno, szlam poprostu od tak, nie bylam desperatka szukajaca na mus pracy. Sama mysl o tym ze moze ktos ode mnie cos chciec albo mam z kims rozmawiac wywolywala mdlosci, a teraz mam z tym doczynienia na codzien, pracuje w biurze nieruchomosci i mam ciagly kontakt z ludzmi. I jest lepiej, przelamuje sie na sile. Trzeba sie starac jesli chce sie cos osiagnac. Tobie tez sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała89
właśnie! zacząłeś to powiedz jakie zawody. A mówiąc o chemii miałam na myśli studia chemiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exkspert
nie wybieraj studiów i zawodu tylko dlatego, że jesteś nieśmiała... wybierz to co Cie interesuje i to co lubisz... a później sytuacja Cie zmusi, żebyś była śmiała... np. praca, rozmowa z ludżmi w parcy itp nie izoluj się, ludzie nie gryzą, też są nieśmiali i nawet o tym nie wiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exkspert
trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×