Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zepsute zęby u dziewczyny

zepsute zęby u dziewczyny

Polecane posty

Gość zepsute zęby u dziewczyny

Co sądzicie o dziewczynie ogólnie zadbanej, ładnej, ale z zepsutymi zębami. Moglibyście się z taką związać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zepsute
dwa w tyle ząbki włąsciwie to ich juz parwie nie ma tylko taka czarna ramka i w środku tez, ogolnie jestem niczego sobie ale boje sie dętysty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raoamma
Fuuuuuuuu.... w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dętysty
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zepsute
dentysty ...sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zepsute
trzeba będzie dłutowac, rozcinac dziąsła, będzie duzo krwi nie lubie tego będe płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asghiythfdh
a ja nie mam dwóch dwójek ale wszyscy mowia ze tego niewidac:P to nie moja wina poprostu nie urosly? chcielibyscie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie masz dwojek
nie masz dwojek???a moja corka wlasnie ma o dwa zeby za duzo..poprostu jedynki ma podwojne..wyglada to jak jedynka z dwojka...a pozniej dwojki..trojki..i dalej...ciekawe czym to jest spowodowane??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asghiythfdh
no wlasnie niewiem dentystka tez sie dziwila powiedziala ze mozna byloby kły nadpilowac zeby wygladaly jak dwojki...ale mi sie tam moje zabki podobaja:P i caly w nich urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama ma niektóre zeby juz trzecie tzn najpierw miała mleczne potem stałe a teraz po usunieciu odrosły:) a do dentysty lepiej isc bo potem tylko choroby z tego sie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie masz dwojek
to super...a ja sie matrwie ta moja zolza...bo ma jedynki z dwojka zrosniete..tak wyglada..tyle ze to sa jedynki...bo dwojiki wyszly i inne tez..ma takie zroslaki..szukam info na necie ale cos kiepsko...nikt sie nie spotkal z takim czyms???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie masz dwojek
bylam...i powiedziala ze trafiaja sie takie zroslaki..i ze pozniej jak bedzie starsza tak kolo 5 lat zrobi przeswietlenie i zobaczy jakie sa zalzki zebow stalych..czy tez podwojne beda czy nie..pozdrawiam i jakbys cos wiedziala napisz...dobrej nocy zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba leczyc zeby na biezaco, inaczej jak sie jakas inna, dodatkowa infekcja przyplacze, to tylko krok tylko do sepsy...jak mozna sie tak zaniedbac ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z NFZ tu
tez mozna leczyc zeby przeciez...nie trzeba na to kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwia2q22
a mnie sie zęby popsuly przez rok brania amfy!! pózniej leczylam przez pol roku co tygodniowe wizyty u dentysty pieniedzy tyle mi poszlo ze szkoda gadać i niestety musialam implanta wprawiac na jedynce bo tak mi sie posypał ze nie dalo sie uratować. błędy młodości tak to bywa jak czlowiek glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce1991
ja też mam zepsute żeby tylko się boje iść do dentysty mam z nimi problem a przez całe moje życie nie byłam u dentysty ja mam takiego dentyste co wogółe nie umiw leczyć zęby nie jestem dość ładna ale największy problem w moim życiu to te zęby nie mogę się uśmiechnąć bo wiem żę mam krzywe zęby i nie ładne podoba mi się pewien chłopak ale nie mogę do niego zagadać z takimi zębami poaradzcie mi coś co mam zrobića nie mam kasy na ich leczenie!!PROSZĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że zeby to wizytówka! i szczerze, śmieszy mnie, kiedy widze ufarbowaną, wymalowaną pannice, a jak się uśmiechnie- zepsute zęby, kamień, albo konieczność założenia aparatu ortodontycznego:D ja sama mam hopla na punkcie zębów- najpierw aparat, teraz co pół roku kontrola, piaskowanie...oczywiście plombuje, jeśli zachodzi potrzeba... z tego co wiem, dla facetów zęby też są ważne, przecież piękny uśmiech to zaproszenie do pocałunku- zepsute zęby kojarzą mi się z nieświeżym oddechem, i nie miałabym ochoty wsadzać języka do zapuszczonej japy:D idź , dizewczyno do dentysty, odmów sobie bluzki czy kosmetyku, a uwierz- wyjdzie ci to na dobre;) widziałyście aktorke, piosenkarke z zepsutymi zębami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aera Teint
a ja mam lekko szara dwojke przez dentystke wyjela mi z niej nerwa choc wcale nie trzeba bylo.... no ale cos... wybielilam go troche ale mimo to troszke widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce- ja sama to przeżywałam;) akurat kase miałam na leczenie, ale nie mogłam założy aparatu, bo miałam problemy z oddychaniem (operacja przegrody nosowej) i krzywe zeby strasznie utrudniały mi życie- nie uśmiechałam się na zdjęciach, wstydziłam sie wybuchnąć śmiechem, itd;( jedno co ci moge poradzić- oszczędzaj na aparat! może poszukaj ortodonty,ktory zaklada aparacik na raty (dużo jest takich), mozesz w wakacje isc do pracy, i zalozyc aparat za odlozona kase...uwierz, ze to 100% lepsza inwestycja nic nowe ciuchy, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukstuk
dla mnie zeby to tez podstawa nie moglabym byc z facetem, ktore ma zolte, albo z jakims nalotem fuuuj :O mam znajoma ktora ma straszne zeby , przebarwione, strasznie malutkie i gdyby te zeby sobie zrobila od razu bylaby ladniejsza, ja nie moglabym sie calowac z kims kto ma balagan w gebie :P a dentysta to nic strasznego sama sie boje plombowania ale jednak chodze na kontrole co pol roku i mam ladne zeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zniechęcony
do dentystów: 1. nie starają sie 2. mają kiepski sprzęt 3. małą wiedzę a jeżeli mają świetny sprzęt, to zazwyczaj brak umięjętności, po prostu daltoniści bez wyczucia... Unikajcie starszych dentystów, mają stare nawyki, nie znają nowoczesnej stomatologii. Unikajcie też drogich klinik, świetny sprzęt, a umiejętności poniżej średniej, materiały te same, lepiej pójść do młodej dziewczyny zaraz po studiach, która otwiera swój własny gabinet i jest o połowę tańsza, niż do nich, wiem bo znam taką, materiały z najwyższej półki, wiedza przewyższa tą z dużych klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębowa wróżkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybysz z Oriona X
wy ludzie to wyjątkowo obrzydliwymi stworzeniami jesteście :o psuja wam się żeby, próchnieją i smierdzą, cali śmierdzicie, pocicie się, sracie, jszczacie i pierdzicie ziwrzęta z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębowa wróżkaaa
dawać mi tu swoje zębory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zepsute zęby u dziewczyny Co sądzicie o dziewczynie ogólnie zadbanej, ładnej, ale z zepsutymi zębami. Moglibyście się z taką związać? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsute zęby u dziewczyny
troszkę mi z gardziela jedzie, ale poza tym ładna ze mnie suczka, przy obciąganiu nie poczułbyś odoru... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×