Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzieja umiera ostatnia

TĘSKNIĘ

Polecane posty

Gość nadzieja umiera ostatnia

minal miesiac jak nie jestesmy juz razem. Ja nadal bardzo tesknie. Nie rozmawialismy od tamtej pory ani sie nie widzielismy.. To bardzo dziwne, jednego dnia myslisz ze jakby to sie skonczylo to nie byloby problemu az przychodzi taki moment, doslownie ulamek sekundy, gdy patrzysz na swojego chlopaka i zdajesz sobie sprawe, ze zalezy ci na nim bardziej niz na kimkolwiek innym i ze nie wyobrazasz sobie zycia bez niego...tak bylo ze mna...spotykalismy sie, spedzalismy milo czas i pewnego razu spojrzalam w jego cudne oczy i poczulam to. Teraz go nie ma i juz nigdy nie bedzie, boje sie nawet miec nadzieje ze sprobujemy jeszcze raz.bardzo tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resla
Ja to poczułam do mojego podczas ostatniego spotkania, po tygodniu zerwał ze mną chociaż sam wtedy stwierdził, że inaczej na niego patrzyłam, to orzekł-podając powód - rozstania ze nikt nie wyjdzie inicjatywą, by np.się pocałować. Nie rozumiem go, a i tak uwierz, że cierpię bo zdążyłam się zaangażować choć jego pytania o bycie razem wciąż olewałam, broniąc się przed uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis minęly 2 miesiące... i ja nadal tesknie i to bardzo... rozumiem Cie doskonale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja też tęskniłam
do mnie się odezwał po 3 miesiącach i wrócił. jak macie być razem to będziecie, trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeta24
Ja też tęsknię nie jesteśmy już razem ponad miesiąc. Tęsknię do bycia w związku nie do mojego ex i wiem że gdybym weszła w kolejny związek to te miłe wspomnienia z ostatniego związku by przeszły w zapomnienie. Mam wielką nadzieję że wiosna przyniesie mi kolejną miłość a może już tą ostatnią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja umiera ostatnia
zazdroszcze Ci. Ja oddalabym wszystko zebysmy znow byli razem. Nigdy nie bylam tak szczeliwa jak wtedy gdy bylam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fightmie
Rozumiem Cie, lacze sie w bolu... Ja tesknie juz ponad rok... To wszystko jest takie nierzeczywiste, nie umie zapomniec chociaz roktemu mowili mi przyjaciele - zapomnisz po tygodniu. Ja dalej pamietam i będę pamiętać zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeta24
Też byłam szczęśliwa w ostatnim związku nawet myślałam że się zakochałam ale jednak z czasem zrozumiałam że to nie to było. Myśmy się po 2 tygodniowym rozstaniu zeszli było cudownie jak wcześniej jednak jak ktoś do czegoś innego zmierza i jeśli już raz się rozstał to radzę się nie zchodzić ponownie. Bo podwójne rozstanie o wiele bardziej boli. Ale szybciej mi teraz zapomnieć o nim bo wiem że nie jest wart mojej miłości i takiej dziewczyny jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fightmie
Czy ja wiem czy to dobrze? "Moj" dobrze wiedzial, ze nie jest mnie wart:O (To glupie, on tak sadzil) I... nasza historia byla piekna, sprosna i bolesna:( Zadko go widze, ale gdy to sie dzieje, widze pozadanie w jego oczach. Jednak nie wiem czy cos z tego bedzie... ja CHCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja umiera ostatnia
zdaje sobie sprawe ze powrot do kogos z kim sie bylo a nie jest, jest rzecza ryzykowna. Ale zaryzykowalabym drugie rozstanie i wiekszy bol bo wiem ze byloby warto. Tak bardzo chcialabym go zobaczyc i z nim porozmawiac, przytulic, dotknac, pocalowac. I choc sa dni kiedy malo o tym mysle to przechodzac obok miejsc gdzie bylismy albo ktorymi szlismy, sciska mnie w sercu. Widze wtedy nas. :( Wiem, ze nigdy nie poczuje czegos takiego do innego faceta. Nikt nie zastapi jego. najgorsze ze ja caly czas sobie wmawiam ze to moja wina ze sie rozstalismy, ze pokazalam jak bardzo mi zalezy. to mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jak czytam co piszesz \" nadzejo\" to placze... to samo przezywam :( :( :( ja bylam taka szczesliwa jak z nim bylam.... a teraz:( pusta smutek zal... samotnosc , marzenia w koszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna123
Widzisz między nas wmieszała się ex i nas rozdzieliła...a teraz mamy ze sobą kontakt...on mówi o miłości itp. a ja mimo iż bardzo tego pragnę trzymam ogromny dystans i najbardziej boli mnie myśl...ze będę musiała zrezygnować z tej miłości...wyrzec się ukochanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja umiera ostatnia
to jest niesprawiedliwe. milosc nie powinna byc taka trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja umiera ostatnia
samotna123- nie jest ci trudno utrzymywac z nim kontakt? chociaz on ci mowi ze mu na tobie zalezy. Ja bym nie zniosla bolu bedac przy osobie ktora kocham i wiedzac ze ona mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna123
hm Miłość zabija Wiem to dopiero dzisiaj Zabiera wszystko, w jednej chwili sprawia ból niestety miłość jest jednym z najtrudniejszych uczuć, którego nigdy się nie nauczymy jeszcze jakiś czas temu mówiłam, że zawsze będę sama itp i pojawił się on...teraz dałabym wiele aby cofnąć czas i go nie spotkać...mimo, że go KOCHAM... czasem miłość jest chorym stanem...i jako osoby trzecie poradziłybyśmy uciekać od niego jak najdalej...poszukać kogos kto będzie nas wart...ale jak nas spotka taki rodzaj miłości to cholernie ciężko jest podjąć ostateczną decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzeja... jak Ty w ogole na co dzien zyjesz? jak sobie radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna123
Wiesz bardzo ciężko mi było jak przez tydzień nie mieliśmy ze sobą w ogóle kontaktu...teraz chwilami jest mi ciężko gdy mnie przytuli...kocham go i mu o tym powiedziałam...ale on wie, że ta nasza przerwa musi być...że nie da się jej ominąć...a ja wiem, że to udowodni mi czy on naprawdę mnie kocha...czy znowu jak ona się pojawi uda się jej nas rozdzielić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja umiera ostatnia
tez czasami mysle ze lepiej by bylo gdybym go w ogole nie poznala. ale zaraz potem mysle ze nie byloby mi dane byc szczesliwa chociaz przez te krotkie chwile.. Ingga- szczerze Ci powiem ze na poczatku myslalam ze bedzie to dla mnie o wiele latwiejsze. Ze poboli dwa dni i przestanie. minal miesiac a mnnie boli to coraz bardziej. Podobno rozstajac sie z kims ta druga osoba zabiera czastke twojej duszy..ja czuje jakby zabrala mi prawie cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzejo... po prostu piszesz tak samo jak ja czuje... to boli strasznie... to nadal boli ... i ja nie widze nadziei na to ze juz nie będzie bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet Cie nie chce pocieszać ze to minie... bo to nie mija, to ciagle rośnie... ciagle... to jest jakis koszmar ... ja CI powiem ze tez myslalalam o tym ze nie chcialabym cofnac czasu... ale na dzien dzisiejszy, CHCE GO ZDECYDOWANIE cofnąć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja umiera ostatnia
ja wiem ze to zawsze bedzie bolec. nawet jak bede kiedys z kims innym to i tak (nazwijmy go XYZ) bedzie zawsze tym, ktorego pokochalam calym swoim sercem i bez ktorego nie potrafie zyc. Zawsze bedzie tym przy ktorym czulam sie najpiekniejsza i najszczesliwsza osoba na swiecie. Ale powiem Ci ze ciesze sie ze bedzie mnie bolec. Bo to byly bardzo wazne wydarzenia w moim zyciu i piekne choc bolesne wspomnienia. nawet jak juz nigdy nie bedziemy razem to mam przynajmniej to. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ty myslisz ze z kims jeszcze bedziesz... a ja mysle ze juz nie... chyba ze za pare lat... probowalas cos zrobic zeby z nim sie znow zwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja umiera ostatnia
wiesz. mysle ze z kims bede, ale bede z nim (jezeli w ogole) tylko ze strachu przed kompletna samotnoscia bo wiem ze nikogo tak nie pokocham. nie probowalam.jeszcze za wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie chce pakować w cos jesli nie bede nic czula ... napewno nie ze strachu... On Cie zostawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .porzucona.
nie widziałam go 2 miesiące nie słyszałam miesiąc 😭 za to ta piosenka mówi wszystko ... i jeszcze dziś, kiedy telefon zadzwoni, mam cichą nadzieję, że to Ty, umieram co dzień, umieram każdej nocy, bez Twoich słów nie potrafię... ...żyć [squaw dzień po dniu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest ze jestesmy na 100% inne a przezywamy tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .porzucona.
a najbardziej mnie wkurza ta piękna pogoda za oknem, tak bym gdzieś z nim wyjechała...jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .porzucona.
ingga - mi znajomi radzą klin-klinem, ale ja tak nie potrafię..... raczej długo teraz będę sama... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wyszlam na spacer... myslalam ze dostane szału... wszedzie zakochani, a ja sama jak kołek... echh tez bym z nim pojechala, poszla, posiedziala, polezała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakladam ze bede sama... to sie tak nie da. mialam okazje,i tylko sie nameczylam... ja chce jego żadnego innego choćby mnie brylantami obsypywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×