Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_33

Nie życz drugiemu, co Tobie nie miłe

Polecane posty

Gość monika_33

Wierzycie w to, ze jesli ktos komuś żle zyczy, intryguje, cieszy sie z czyjegos niepowodzenia itd, to płaci za to w ten czy inny sposob? Ja wyznaje taka zasade, choc trudno wb niektorych osob, że bez wzgledu na wszysko nie zycz innemu źle, bo dopadnie Cie to samo ze zdwojona siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda nie wolno zyczyc nikomu nic zlego bo to sie obroci przeciwko nam ze zdwojona sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak....
wszystko co robisz to do Ciebie powraca... ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_33
życzyłam mojej siostrze chlopaka i ona ma , a do mnie sie życzenie nie obraca. wciąz sama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka ostr
tak. ja tak mialam. zyczylam komus by rozbil samochod i pozniej sama go rozbilam. wiec nigdy wiecej juz nie zycze nikomu zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_33
Powiem Wam dlaczego pytam, bo w pracy poznalam taka osobe, ktora sie stala moim oprawca, zmanipulowala tak sytuacja, ze nawet moja wlasna mama przez jakis czas byla przeciwko mnie. Trwalo to kila lat, po czym dostalam glebokiej nerwicy i przestalam spac, zeby odzyskac sen i zdrowie poszlam na terapie i po 2 latach odzyskalam. Potem minelo jeszcze troche czasu i najpierw moja mama zrozumiala, ze wszystko to byla jedna wielka intryga przeciwko mnie, za to tylko, ze smialam przyjsc do pracy, a potem i to sie dzieje do dzisiejszego dnia, w rodzinie tej kobiety, wszyscy sie rozstaja. Mloda dziewczyna, ktora wyszla za maz zostala porzucona z rocznym dzieckiem, ba nawet wyrzucona z domu, potem kolejne podobne rozstanie, a teraz porzucona zostala siostra tej, ktora sie nade mna znecala po wielu latach malżenstwa. Kiedys w to nie wierzylam, a teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_33
nie podszywajcie sie, co? to odnosnie tego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala malutka czarnulka
mam znajoma ktora zawsze mi wszystkiego zazdroscila poczawszy od bluzki skonczywszy na nowym samochodzie ,mozna bylo to poznac po jej zlosliwych uwagach dotyczacych np kupna nowego mieszkania ,zawsze wszystko przeliczala na pieniadze liczyla sie tylko kasa ,domyslam sie ze zyczyla mi wszystkiego najgorszego-rywalizowala zaciecie ,kupila auto na kredyt nie zdarzyla go nawet ubezpieczyc(AC) natomiast po kilku dniach samochod sie spalil-ledwo uszla z zyciem ,od tego momentu wierze ze dobro powraca jak i zlo rowniez -mam nadzieje ze ona tez wezmie to sobie do serca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×